SON DAKİKA
Hava Durumu

“ÇOK YAŞA CUMHURİYET!”

“ÇOK YAŞA CUMHURİYET!”

Haber Giriş Tarihi: 23.10.2023 20:43
Haber Güncellenme Tarihi: 23.10.2023 20:43
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.bizimgazete.com.tr
“ÇOK YAŞA CUMHURİYET!”

KOÇ HOLDİNG, CUMHURİYET’İN 100. YILINI KUTLARKEN LOGOSUNU “ÇOK” OLARAK DEĞİŞTİRDİ:

“ÇOK YAŞA CUMHURİYET!”

 

Cumhuriyet’in 100. yılını kutladığı iletişim çalışmalarını güçlü ve aralıksız bir şekilde sürdüren Koç Holding, 29 Ekim haftasında yayınladığı filmle, “Çok Yaşa Cumhuriyet!” diyor. Koç Holding, Cumhuriyet’e ve Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e saygısını ve minnetini ifade etmek üzere, geçici bir süreliğine marka adını ve “Koç” logosunu, filmin mesajıyla uyumlu bir şekilde “Çok” olarak değiştirdi.

Türkiye Cumhuriyeti’nin 97 yılına tanıklık eden, ülkemizin ekonomik ve toplumsal gelişimine büyük katkı sağlayan Koç Holding, 29 Ekim haftasında “Çok” özel bir iletişime başladı. Cumhuriyeti kutlamanın en güzel yolunun, çalışmak, üretmek, hayal etmek ve en iyisini başarmak olduğuna inanan Koç Holding, yayınladığı filmle “Çok Yaşa Cumhuriyet!” diyor. 

Koç Holding, Cumhuriyet’e ve Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e olan saygısını ve minnetini ifade etmek için adını ve logosunu da değiştirdi. İletişim kapsamında, Koç Topluluğu’nun tüm iştirak ve markaları da “Çok” logosunu kullanıyor. Kutlama iletişimi kapsamında hazırlanan filmin çekimleri 6 gün sürdü ve yaklaşık 2 bin oyuncu kamera karşısına geçti. Yönetmenliğini Fatih Kızılgök’ün üstlendiği filmin yapım şirketi Kala Film, yaratıcı ajansı ise Tribal Worldwide İstanbul oldu. 

Koç Holding ve Topluluk Şirketlerinin 2006’dan beri süregelen 10 Kasım Atatürk’ü Anma İletişiminin bu seneki senaryosu ile konuşan bir metin ve görsel dünyaya sahip olan 100. Yıl özelindeki iletişim çalışması; çağdaş, laik, demokratik Cumhuriyetimizin öne çıkan değerlerini vurguluyor. Filmin mesajlarında ve görsel dünyasında; özgürlük, hayal gücü ve adalet vurguları birleştirici ve kapsayıcı bir

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.