SON DAKİKA
Hava Durumu

Akademik Çeviri Taleplerinizde Kurumsal Çözümler

Akademik Çeviri Taleplerinizde Kurumsal Çözümler

Haber Giriş Tarihi: 31.01.2021 13:38
Haber Güncellenme Tarihi: 31.01.2021 13:38
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.bizimgazete.com.tr
Akademik Çeviri Taleplerinizde Kurumsal Çözümler
 

Akademik Çeviri Taleplerinizde Kurumsal Çözümler

 

Akademik çeviri alanı, diğer çeviri alanlarından bambaşka bir alandır. Tecrübenin yanı sıra mutlaka bir uzmanlık alanı ve uzmanlık alanının jargonu ve terminolojisine hakimiyet gerektirir. Aslına bakıldığında, akademik çeviri alanı tüm çeviri alanlarını içerisine alabilen bir alan olabilmektedir. Dolayısıyla birçok müşteri akademik çeviri taleplerinde kurumsal çözümler elde etmek istemektedir.

Akademik Çeviri Hizmeti Verdiğimiz Alanlar

Akademik çeviri, birçok alandan metni içerisine almaktadır. Okeanos Tercüme, fizik, biyoloji, eczacılık, biyokimya, felsefe, sosyoloji, mühendislik, ekonomi vb. birçok alanda akademik metinleri çevirmektedir. Akademik çeviri hizmeti genel olarak akademik çalışmaların veya içeriklerin uluslararası tanınırlığının artması üzerine başvurulan bir çeviri alanıdır.

Okeanos Tercüme, akademik olarak zirveyi yakalamak isteyenler, akademik çalışmalarını ve metinlerini uluslar arası olarak tanıtma isteyenler için bir akademik tercüme bürosudur. Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tüm alanlarda uzman tercüman kadrosuyla kurumsal çözümler sunmaktadır.

Akademik Çeviri Hizmeti Verdiğimiz Belgeler

Tez, tez özeti (abstract), araştırma, rapor, sunum, özgeçmiş, referans mektubu, anket vb. birçok içerik için akademik çeviri sağlanmaktadır. Tercümanlarımızın her biri daha önce birçok akademik dokümanın çeviri işlemini gerçekleştirmiş ve belirli bir uzmanlık alanına sahip kişilerden oluşmaktadır. Böylelikle sorunsuz akademik çeviri hizmeti sağlanmaktadır.

Akademik Çeviri Sürecinde Nelere Dikkat Ediyoruz?

Akademik çeviri işleminin bireylerin akademik kariyerleri bağlamında ne denli öneme sahip olduğunun bilincindeyiz. Bundan dolayı müşterilerimi için her daim büyük hassasiyet, dikkat ve titizlik içerisinde çalışıyoruz. Akademik çeviri alanının birçok çeviri alanına gönderimde bulunduğunun bilincinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu hususta çeşitli uzmanlık alanları bulunan tercüman kadrosunu bünyemizde bulunduruyoruz.

Tercümanlarımızın akademik çeviri alanında deneyimi bulunan, uzman olduğu her iki dilde de yeterli bilgiye sahip kişilerden olmasına önem veriyoruz. Dilbilgisi, yazım ve imla kurallarına büyük hassasiyet gösteriyoruz. Talep ettiğiniz dilde ilgili uzmanlık alanında atadığımız tercümanlarımızla kurumsal çözümler elde etmenize katkıda bulunuyoruz.

Akademik Çeviri Fiyatlarını Nasıl Belirliyoruz?

Okeanos Tercüme olarak akademik çeviri fiyatlarını boşluksuz karakter sayısı üzerinden belirliyoruz. Her daim indirimli ve uygun çeviri fiyatları belirlemeye dikkat ediyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim birincil önceliklerimiz arasında; haliyle müşteri bütçesi dostu fiyatlarımızı müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Akademik Çeviri Taleplerinizde Aradığınız Akademik Çeviri Bürosu

Okeanos Tercüme olarak İstanbul’un merkezi ilçelerinden birisi olan Şişli’de işlek bir iş merkezi olan Perpa Ticaret Merkezi’nde yer alıyoruz. Konumumuzun vermiş olduğu avantajla ulaşılabilir bir tercüme bürosu statüsünde bulunuyoruz. Yalnızca konumumuzla sınırlı kalmayıp aynı zamanda sunmuş olduğumuz hizmet kalitesi ve güvencesiyle aradığınız akademik çeviri bürosu ölçütlerinde yer alıyoruz.

Okeanos olarak, tüm çeviri çalışmalarımızda olduğu gibi akademik tercüme çalışmalarımızda da EN 15038 Hizmet Kalite Standartlarında hizmet veriyoruz. Sürekli kendimizi yeniliyor ve talepleriniz doğrultusunda geliştiriyoruz.

Akademik çeviri hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve teklif talepleriniz için info@okeanostercume.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz. Ayrıca, 0212 221 45 21 numaralı kurumsal hattımız veya 0553 910 31 32 numaralı MOBİL / WHATSAPP / TELEGRAM hattımız aracılığıyla da bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.