SON DAKİKA
Hava Durumu

YOL ARKADAŞLARIMA VE HALKIMIZA ÇAĞRIMDIR

YOL ARKADAŞLARIMA VE HALKIMIZA ÇAĞRIMDIR

Haber Giriş Tarihi: 03.05.2023 09:16
Haber Güncellenme Tarihi: 03.05.2023 09:16
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.bizimgazete.com.tr
YOL ARKADAŞLARIMA VE HALKIMIZA ÇAĞRIMDIR

YOL ARKADAŞLARIMA VE HALKIMIZA ÇAĞRIMDIR

12 ilçemizde mahalle mahalle dolaşıp, sokak sokak gezip, çalmadık kapı bırakmadan halkımıza İYİ Parti’mizi, yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatıyorum. Neredeyse her programdan sonra, nazar değmesin diye bizlere olan desteği anlatmaya bile korkuyorum. Çünkü insanlar İYİ Parti diyor, çünkü insanlar Meral Akşener diyor. Kimileri açıkça, en güçlü sesleriyle desteklerini açıklıyor, kimileri de bir parça kısık sesle, kulağımıza eğilerek bizlere olan güvenini ortaya koyuyor.

Peki, neden İYİ Parti? Çünkü kutuplaşmış siyaset anlayışına İYİ Parti’nin son vereceğini düşünüyor halkımız. Vatandaşlarımız, birilerinin tekeline almaya çalıştığı manevi değerleri de, milli değerleri de, Atatürk İlke ve İnkılaplarını da İYİ Parti’nin sahiplendiğini, İYİ Parti eğer güçlü olursa, Türkiye’nin de güçlü olacağını, halkımızın her kesiminin hakkını alacağını biliyor vatandaşımız.

Seçimlere kısa bir süre kala halkımızla ve partililerimizle bir tespitimi paylaşmak istiyorum. Sevgili halkım, çok değerli İYİ Partili yol arkadaşlarım: Bizler bağımsız kamuoyu araştırma şirketlerine anket yaptırıyoruz ve şunu görüyoruz: Durum hiç de manipülatif latif ve siyasi partilerden beslenen anket şirketlerinin sundukları gibi değil. Partimizin Türkiye’de de Kocaeli’de de oyu yüzde 15 bandında. Ama anketlerde bir gerçek daha var. Oyları yukarıya doğru çıkan parti de İYİ Parti.

Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener diyor ki: “İYİ Parti’nin hedefi birinci parti olmak.” Sevgili teşkilatım, sevgili yol arkadaşlarım, değerli halkım… Genel Başkanımızın koyduğu hedef bizlerin de hedefidir. Ve seçime 10 gün kala çok çalışarak, partimizi daha çok anlatarak bu hedefi gerçekleştirmek adına elimizden gelen her şeyi yapmak zorundayız. Çünkü görüyoruz: Millet bizi çağırıyor.

Değerlendirmemin sonunda, aynı uyarıyı tekrarlamak istiyorum: Lütfen, halkımız ve partililerimiz iktidarın yaratmaya çalıştığı algıya kulaklarını tıkasın. Gitmekte olan iktidar, ‘Biz hala güçlüyüz’ diyerek bir algı yaratmak istiyor. Gelmekte olan İYİ Parti’yi de anketlerde düşük göstererek bize olan ilginin azalmasını sağlamayı arzu ediyorlar. Fakat ne yapsalar boş! Sokaklar İYİ Parti diyor. Haydi! Bir oy Kemal’e, bir oy Meral’e.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.