SON DAKİKA
Hava Durumu

Gebze Tic. Odasından 400 TL Yardım

GEBZE TİCARET ODASINDAN “ 15 TEMMUZ ŞEHİT VE GAZİLER DAYANIŞMA KAMPANYASINA” 400.000 TLKATKI

Haber Giriş Tarihi: 02.08.2016 16:43
Haber Güncellenme Tarihi: 02.08.2016 16:43
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.bizimgazete.com.tr
Gebze Tic. Odasından 400 TL Yardım
 GEBZE TİCARET ODASINDAN “ 15 TEMMUZ  ŞEHİT VE GAZİLER DAYANIŞMA KAMPANYASINA”   400.000 TLKATKI
 
 
Gebze Ticaret Odası Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri;Demokrasi şehitlerimizin yakınları ile  gazileri için açılan yardım kampanyasına katkı sunmak, 15 Temmuzda yapılan başarısız darbe girişimine karşı ilimizde olağanüstü gayret sarf edenValimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu’na teşekkür etmek üzere bir araya geldiler. 
 
Makam Toplantı Salonunda gerçekleşen ziyarete;  Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, Başkan Yardımcısı Sedat Mircan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Abdurrahman Aslantaş, Miktat Aydın, Hüseyin Güneş, Adem Yıldırım, Ercan Altunkaya, Yücel Yılmazer, Cem Sürek, Tufan Şahinkesen, Sezgin Tekeli, Cevat Sayan, Mustafa Sekin ile Köksal Tataroğlu katıldı.

 
Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çilerziyarette yaptığı konuşmasında; “Türkiyemize ve sizlere geçmiş olsun diyorum.15 Temmuz’daki hain darbe girişimini Allah bir daha yaşatmasın. Başbakanımızın başkanlığında başlatılan yardım kampanyasına bizimde katkımız olması amacıyla Gebze Ticaret Odası olarak 400 bin TL katkı sunacağız. Üyelerimizinde ferdi olarak katkısağlayacak  olması nedeniyle bu kampanyayı web sittemizde yayınlayacağız. Darıca’daki şehidimiz için bir yardım yapılacaksa Sayın Valimizin liderliğinde ayrıca katkı sunmak istiyoruz.” diyen Başkan Çiler, Sayın Valimize hain darbe girişiminde sergilediği gayretten dolayı teşekkür etti.
 
Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğluise ziyarette yaptığı konuşmalarında; “15 Temmuz kalkışmasına karşı, olayın olduğu andan itibaren Gebzeli insanımızın dik duruşunu görmekten mutlulıuk duyduğumu belirtmek istiyorum.Egemenliğinin kayıtsız şartsız milete ait olduğunu vurgulayan, bunu açıkça sergileyen başta aziz Şehitlerimiz olmak üzere o gecenin kahramanı tüm  Türk Milletinin evlatlarını saygıyla hürmetle selamlıyorum.Tüm şehitlerimize Rabbimden rahmet diliyorum. Ruhları şad olsun. Gazilerimize sağlık diliyorum. Bu milet tarihin her döneminde hür yaşamış, iradesini ve idaresini doğrudan kendisi belirlemiştir. 40 yıllık hazırlanan sinsi ve hain plan milletin karşısında paramparça olmuştur. Bu yapının tüm tarafları ve işbirlikçileri hukukun önünde Türk milletine hesap vereceklerdir. 


 
Biz büyük bir millet ve devletiz. Tarihimizden aldığımız birikim, derinlik ve zenginliklerle geleceğe doğru kararlı yürüyüşümüzü sürdürmekteyiz. O gece Rabbimizin muradı, Türk milletinin iradesi, dimdik durması ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da liderliğinde bu tehlikeyi bertaraf ettik. Şimdi eskiye göre daha güçlüyüz. Sizler iş dünyamızın temsilcileri, ticaret ve sanayi kesimimizin taşıyıcılarısınız. Hem yatırımlarınızda, hem de gelecekle ilgili planlamalarınızda bu hain kalkışmaya karşıen güzel cevabı verdiniz. Türk insanıda, sanayiciside üzerine düşeni en güzel şekilde yaptı ve yapacaktır. 15-20 Temmuz arası tüm Türkiye’de yaklaşık 200 milyon TL lik konut kredisi kullanılmıştır. İnsanımız ülkesine ve geleceğine güvenle 8 milyar Dolarlık bir döviz bozdurarak, Türk Lirasına dönüştürdü. Türk Lirasına ve ekonomisine güvendi. Biz büyük hedeflerle yolumuza devam ediyoruz. Şüphesiz 15 Temmuz’u hiç unutmayacağız. Millet iradesine kast eden bu hainlere karşı verilmiş bir büyük mücadelenin, kazanılmış bir demokrasi zaferinin günü olarak hatırlayacağız. Kocaelimizin 2 kahraman şehidini de hiçbir zaman unutayacağız. Onların isimlerinide ilimizdeki iki okula verdik. İsimleri sonsuza kadar yaşasın. O isimleri taşıyan okullardanda geleceğine sahip çıkan imanlı evlatlar yetişsin. Gebze Ticaret Odamıza duyarlılıklarından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum ve bu anlamdaki katkılarını taktirle karşılıyorum.” diyen Sayın Valimiz,Gebze Ticaret Odası başkanı ve yönetimine katkılarından dolayı teşekkür ederek,çalışmalarında başarılar diledi ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti.
 
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.