SON DAKİKA
Hava Durumu

Başkan Büyükakın, “Hesabımız yok, davamız var”

Başkan Büyükakın, “Hesabımız yok, davamız var”

Haber Giriş Tarihi: 25.11.2022 15:08
Haber Güncellenme Tarihi: 25.11.2022 15:08
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.bizimgazete.com.tr
Başkan Büyükakın,   “Hesabımız yok, davamız var”

AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları yönetimini makamında konuk eden Başkan Büyükakın, “2023’te Cumhurbaşkanımızın yeni bir zaferini tüm dünyaya bir kez daha ilan edeceğiz. Kazanılacak bu seçim dünyaya en net mesaj olacaktır” dedi.

Başkan Büyükakın, 

“Hesabımız yok, davamız var”

 

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr Tahir Büyükakın, AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Çağatay Çağlayan ve yeni oluşturulan yönetimiyle bir araya geldi. Makamında konuk ettiği gençlerle Türkiye’nin yeni yüzyılı, 2023 seçimleri, ulusal ve uluslararası gelişmeler noktasında değerlendirmeler yapan Başkan Büyükakın, gençlere Büyükşehir Belediyesi’nin ortaya koyduğu hizmetler noktasında bilgi aktarımında da bulundu. “2023 seçimleri Türkiye açısından büyük bir dönüm noktasıdır” diyerek bir değerlendirmede bulunan Başkan Büyükakın, “2023’te Cumhurbaşkanımızın yeni bir zaferini tüm dünyaya bir kez daha ilan edeceğiz. Kazanılacak bu seçim dünyaya en net mesaj olacaktır” dedi.

“HAYATI MÜCADELE İLE GEÇMİŞ BİR LİDERİMİZ VAR” 

“Gençler, unutmayın ki yüzyıllardır kadim bir medeniyetin değerleriyle oluşmuş, bu değerlerin gelecek kuşaklara iletilmesi için mayalanmış bir davamız var. İşte bu dava için yola çıkmış bir liderimiz var” vurgusu yapan Başkan Büyükakın, “Hayatı mücadele ile geçmiş bir liderimiz var. Cumhurbaşkanımız bir duruştur. İşte bu duruşu örnek alıyor ve çalışmalarımızı buna göre sürdürüyoruz. Adım adım hedefe ilerliyoruz. Şunu söylemek gerekiyor. Hesabımız yok, davamız var” şeklinde konuştu. 

“BİZDE YORULMAYACAĞIZ VE DURMADAN KOŞACAĞIZ”

“Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile dünyaya meydan okuyoruz” diyerek bugün denizlerinde doğalgaz arayan bir ülke haline gelinmesinin de altını çizen Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, “O bu dava için bu mücadele için daha adil bir dünya için yorulmadı. Bizde yorulmayacağız ve durmadan koşacağız. Ezanı, vatanı, bayrağı ve milleti için çalışan bir liderimiz var. Unutmayın ki Cumhurbaşkanımız milletine güveniyor, vesayetçilere ve çok uzaklardan ülkemizin tam bağımsızlığına kast eden emperyalist kafalara değil. Kefenini giymiş bir şekilde yola çıktı ve mücadelesine de hala dimdik bir şekilde devam ediyor. Azmiyle, dirayetiyle ve cesaretiyle vazgeçmeden yoluna devam ediyor” diye konuştu. 

“BU MÜCADELE HİÇBİR ZAMAN BİTMEYECEK”

“Cumhurbaşkanımız sadece Türkiye’nin lideri değil, bizden umut bekleyen birçok milletinde hamisi ve vicdanıdır” hatırlatmasını yapan Başkan Büyükakın, “İstikameti dosdoğru bir şekilde istikametinden hiç sapmadan ilerliyor. Diğer bir taraftan ülkemizin gelişmesi ve kalkınması için vizyoner projeleriyle de Türkiye’yi geleceğe taşıyor. Bu işler ancak ve ancak vesayetin kaldırılmasıyla olurdu, vesayeti de ortadan kaldırdı. Gençler, şunu asla unutmayın. Bu mücadele hiçbir zaman bitmeyecek. İnanmış insanlar her işi başarır.  Biz zaferden değil seferden sorumluyuz. Davamızın esası mücadeledir. 2023’e kararlılıkla ve inançla girip, sonucun başarılı olması için mücadele edeceğiz. Buradan çıktığımızda dün nasıl yapıyorsak bugünde yarında davamızı anlatmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Birliktelik yapılan görüş alışverişinin ardından sona erdi. 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.