Aysu-Bahadır çiftinin yakışıklı oğulları Tolga'ya sürpriz doğum günü etkinliği tertiplendi. Kocaeli'nin önemli resim sanatçılarından biri olan Bahadır ile yine özel bir mağazada satış sorumlusu olarak vazife yapan Aysu Şenol Çifti'nin oğulları Tolga için düzenlenen doğum günü etkinliği, Tolga için büyük bir sürpriz oldu. Kendisi için hazırlanan özel pastanın üzerindeki mumları söndüren Tolga'ya, yanında bulunanlar ailesi ve diğer sevenleri 'İyi ki doğdun Tolga' diye alkışlarla tezahüratta bulundular. Tolga ise kendisi için hazırlanan pastayı keserek, bu güzel ve özel gününde kendisini yalnız bırakmayan sevenlerine ikram etti. Mutlu olduğunu dile getiren Tolga, herkese teşekkür ettiğini söyledi.
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
Yakışıklı Tolga'ya doğum günü sürprizi
Yakışıklı Tolga'ya doğum günü sürprizi
En Çok Okunan Haberler