SON DAKİKA
Hava Durumu

VAHİT ERYILMAZ'DAN 'FETÖ' VERYANSINI

Körfez Belediyesi MHP'Li Meclis üyesi Vahit Eryılmaz, FETÖ terör örgütü ile ilgili çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Belediye meclisinde MHP adına konuşan Vahit Eryılmaz'ın işte açıklaması:

Haber Giriş Tarihi: 08.08.2016 21:54
Haber Güncellenme Tarihi: 08.08.2016 21:54
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.bizimgazete.com.tr
VAHİT ERYILMAZ'DAN 'FETÖ' VERYANSINI
      MECLİS ÜYESİ ARKADAŞLARIM  KIYMETLİ  MİSAFİRLERİMİZ
BELEDİYEMİZİN   DEĞERLİ PERSONELİ  BASINIMIZIN GÜZİDE TEMSİLCİLERİ,   MHP  GURUBUM   ADINA   HEPİNİZİ  SAYGIYLA   SELAMLIYOR  TERÖR OLAYLARINDA HAYATINI KAYBEDEN GÜVENLİK GÖREVLİSİ ŞEHİTLERİMİZE YÜCE ALLAHTAN RAHMET ACILI AİLELERİNE BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM.
    GEÇEN  AY  15 TEMMUZ GÜNÜ   FETÖCÜLER  HARİÇ    HİÇ BİR VATANDAŞIMIZIN TASVİP ETMEYECEĞİ DEVLETİMİZE  MİLLETİMİZE ve DEMOKRASİMİZE  KARŞI YAPILAN KENDİLERİNİ  TÜRK MİLLETİNİN ÜSTÜNDE   GÖREN
    SÖZDE VİTRİN’DE  MÜSLÜMAN  GÖZÜKEN  DARBECİ BOZUNTULARININ YAPMIŞ OLDUĞU HAİN DARBE GİRİŞİMİNİ  MHP GURUBUM ADINA ESEFLE KINIYORUZ.
   DEMOKRASİMİZE SAHİP ÇIKAN İKTİDAR PARTİSİ OLSUN MUHALEFET PARTİLERİ OLSUN   ÖZELLİKLE  SOKAKLARA DÖKÜLEREK CANLARINI , DEMOKRASİ UĞRUNA  VUCUTLARINI TANKLARIN VE SİLAHLARIN ÖNÜNE SİPER EDEREK CANLARINI VEREN  ŞEHİTLİK MERTEBESİNE ULAŞMIŞ VATANDAŞLARIMIZA , YÜCE ALLAHTAN RAHMET YARALI OLANLARA ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM.
   BU DARBENİN ÖNLENMESİNDEKİ HAKLI GURUR 
SN. CUMHURBAŞKANIMIZIN  ZORDA OLSA TELEFONLA BİR TELEVİZYON KANALINA  BAĞLANARAK  YÜCE TÜRK MİLLETİMİZİ  SOKAKLARA DAVET EDİP  YAPILAN BU ŞUURSUZCA DARBENİN BERTARAF EDİLMESİNİ DİLE GETİRMESİ VE  GENEL BAŞKANIMIZ 
   SN. DEVLET BAHÇELİ BEYİN’DE BU ÇAĞRIYA DESTEK VERMESİ SAYESİNDE  VATANDAŞLARIMIZINDA BU SAĞDUYUYA CEVAP VEREREK CANLARINI HİÇE SAYARAK SOKAKLARA DÖKÜLEREK TANKLARIN TÜFEKLERİN ÖNLERİNE KENDİLERİNİ SİPER EDEREK 
VE  TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNİN İÇİNDE  BULUNAN KOMUTA KADEMESİNDEKİ KOMUTANLARIMIZ, DEMOKRASİYE , CUMHURİYETİMİZE, DEVLETİMİZE YÜREKTEN BAĞLI EMNİYET GÜÇLERİMİZİN’ DE İÇİNDE BULUNAN AKLI SELİM İNSANLAR SAYESİNDE DARBE ÖNLENMİŞTİR.
    GENEL BAŞKANIMIZ SN.DEVLET BAHÇELİ BEYİN DARBE AKŞAMI DİLE GETİRDİĞİ GİBİ BİZLER  VATANIMIZA DEVLETİMİZE VE MİLLETİMİZE YAPILAN  HERTÜRLÜ BÖLÜCÜLÜĞE KARŞI DEVLETİMİZİN VE MİLLETİMİZİN YANINDA OLDUĞUMUZUN BİLİNMESİDİR.
    VATANIMIZIN STRATEJİK ÖNEMİ DOLAYISIYLE TÜRKİYENİN GELECEĞİNİ TAYİN EDEN HALKIMIZ’A SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİZİ ARZ EDİYORUM.
   TABİKİ  BU DARBE SÜRECİNE  HEMEN GELİNMEDİ, BUNLARIN  YEŞERMELERİNDE  FİLİZLENMELERİNDE,   SEKSENLİ YILLARDAN İTİBAREN  RAHMETLİ  DEMİREL VE ÖZAL DÖNEMLERİNDE VE 2013 YILINA  KADAR OLAN SÜREÇTE  MÜSLÜMANLIĞI, ÖN PLANA ÇIKARIP  SİNSİ SİNSİ PLANLAR YAPTIKLARI İÇİN  VİTRİNİN ARKASINA KİMSE BAKMAK ZAHMETİNDE BULUNMADIĞINDAN DOLAYI,  ORDU OLSUN,POLİS TEŞKİLATIMIZ OLSUN,MİLLİ EĞİTİM OLSUN,ADLİYE OLSUN  ÖZEL OKULLAR SAYESİNDE  ÖZELLİKLE  2002 YILINDAN 2012  YILINA KADAR  Kİ DÖNEMDE, DEVLET DAİRELERİNE  KPSS  SINAVLARI OLSUN DİĞER SINAVLAR OLSUN SORULARI ÇALARAK KENDİ YANDAŞLARININ KAZANMALARINA ZEMİN HAZIRLAYARAK  MASUM VATANDAŞLARIMIZIN  HAKLARINADA TECAVÜZ EDİP ONLARIN GELECEKLERİYLEDE OYNAYARAK  DEVLETİN İÇİNDE  PARALEL YAPI OLUŞTURMUŞLARDIR.
   TABİKİ  PARALEL YAPILANMA SADECE DEVLET DAİRELERİNDE DEĞİL  TİCARET ODALARINDA, SİVİL TOPLUM DERNEKLERİNDE HATTA BELEDİYELERDE’DE  BAŞKANLAR OLSUN   YÖNETİCİ KADROLARINDA OLSUN MECLİS  ÜYELİKLERİNDE OLSUN , HER YERİ SARARAK FETÖ TERÖR  ÖRGÜTÜNE ,MÜSLÜMAN GÖZÜYLE BAKILDIĞI İÇİN  ARSA TAHSİSLERİ,  DERNEKLERİNE VE VAKIFLARINA PARA AKTARMALAR, İMAR KONULARINDA DESTEK ÇIKARAK HAKSIZ KAZANÇ SAĞLAMALARI, KONULARINDAKİ YARDIMLARDA GÖZ ARDI EDİLMEMESİ GEREKEN KONULARDIR’Kİ İNŞALLAH BUNDAN SONRA AKLI SELİM YÖNETİCİLER KAZANÇLARININ % 10  UNU BU ÖRGÜTE
    HİMMET ADI  ALTINDA  BAĞIŞLAR YAPAN  FETÖ   PDY  TERÖR    ÖRGÜTÜNE  KARŞI DİKKATLİ DAVRANARAK  VATANDAŞLARIMIZA  VE  MİLLİ İRADEYE KURŞUN SIKAN ,,
    MECLİSİMİZİ BOMBALAYAN ,,DEMOKRASİ DÜŞMANI FETÖCÜLERİN BELEDİYE İHALELERİNDE VE İMAR KONULARINDA BUNLARIN ÖNÜNÜ  KESİP FETÖ TEREÖR ÖRGÜTÜNE YAPILAN YARDIMLARI DURDURMALARI GEREKMEKTEDİR.
     17-25  ARALIK SÜRECİNDEN BERİ  SN. CUMHUR BAŞKANIMIZIN FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜYLE MÜCADELE ETTİĞİ KADAR BUNLARIN BELEDİYELERDEN NEMALANMALARI KONUSUNDA  OY KAYBEDİLECEK KORKUSUYLA  HİÇ BİR BELEDİYE  MÜCADELE ETMEMİŞTİR.
    ŞİMDİ BAZI BELEDİYELERDE  MEMUR ARKADAŞLAR   OHAL YASASINA  SIĞINILARAK FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ  BAĞLANTILI BAHANESİYLE  AÇIĞA ALINARAK KENDİLERİ HAKKINDA SORUŞTURMA AÇILIP  FİŞLENECEKLER.
    BİZLERİN ÖNERİSİ  YAPILACAK OLAN  İŞLEMLERİN SAĞLIKLI OLARAK YAPILMASI İÇİN  İLK ÖNCE BELEDİYE BAŞKANLARINDAN BAŞLAMAK SURETİYLE  MECLİS  ÜYELERİNDEN  DEVAM EDİP         YÖNETİCİLER  VİJDANİ SORUMLULUKLARINI  DÜŞÜNEREK HAREKET EDİP  BELEDİYE YETKİLİLERİMİZİN   KURUNUN YANINDA YAŞI DA YAKIP MASUM  İNSANLARI  ÖMÜR BOYU SÜRECEK FİŞLEMELERDEN UZAK TUTUP GERÇEK FETÖ CÜLERİ İÇLERİNDEN AYIKLAYIP BU İCRAATLARINI GERÇEKLEŞTİRMELERİDİR. 
YOKSA İLERİDE TELAFİSİ MÜMKÜN OLMAYAN HAKSIZLIKLARA SEBEP OLMUŞ OLURLAR.
    ÖNÜMÜZDE ÖRNEKLERİ ÇOKTUR MESELA  ERGENEKON VE BALYOZ OPERSYONLARINDA  iftiraya uğrayan komutanlar FETÖ  TERÖR ÖRGÜTÜ TARAFINDAN SUÇ İSNAT EDİLİP CEZALANDIRILDILAR ANCAK ŞU ANDA SUÇSUZ  OLDUKLARI VE KUMPAS KURULDUKLARI ANLAŞILDI VE İADEYİ İTİBAR LARI GERİ VERİLEREK TEKRAR ORDUDA GÖREV YAPMAYA ÇAĞRILDILAR. 
   Sizlerinde şu anda yapmış olduğunuz bunlardan farksızdır.  KAMU HAKLARI KANUNU  hiçe  sayılıp sizlerce suçlanarak açığa alınanlar vatan hainliğinle suçlanmaktadırlar bunun vebali çok büyüktür.belediyemizde açığa aldığınız 11 kişinin içinde ben kimseyi zan altında bırakmak istemem  ancak  listenin iyice incelenerek tekrar gözden geçirilmesini öneririz  yarın  öbürgün  vijdanen rahatsız olmak istemiyorsanız vatan hainliği damgasını vuracağınız isimleri iyi analiz ederek sn. CUMHUR BAŞKANIMIZIN  17-25 ARALIK TARİHİNDEN SONRA İNLERİNE GİRECEĞİZ ÖNERİSİNİ GÖZ ÖNÜNE ALARAK  önce il  ve  ilçe  teşkilatlarındaki yönetici kadrolarından başlamak suretiyle sonra meclis üyeleri daha sonrada belediyeye fatura kesen iş yapan  fetöcüleri  aranızdan temizleyerek belediyeden uzaklaştırmanızdır.  
   İNŞALLAH   BUNDAN SONRA  DEVLETİMİZ   KPSS VE DİĞER SINAVLARDA DEVLET DAİRELERİNE ALINACAK PERSONELLER KONUSUNDA   SINAVLARI ŞEFFAF YAPARAK  KENDİ  GÖRÜŞÜNDE OLMAYAN VATANDAŞLARIMIZIN ÇOCUKLARININDA SINAVLARDAKİ ALDIKLARI GERÇEK PUANLARLA HAKLARINI KORURLAR. 
HALKIMIZ TARAFINDAN BAŞARISIZLIĞA UĞRATILAN DARBE MÜSİBETİ  SİYASETÇİLERİMİZİDE  BİRBİRLERİNE  GÖRÜŞ VE DÜŞÜNCE FARKLILIĞI GÖZETMEKSİZİN YAKLAŞTIRARAK 
VATANIMIZA YAPILAN SALDIRILAR KARŞISINDA  DURUŞ VE TAVIRLARINI  ORTAYA KOYARAK BİRLİKTELİĞİN FAYDASINI ORTAYA KOYMUŞLARDIR.
HER ŞERDE BİR HAYIR VARDIR DERLER  MİLLİ İRADEYLE  HALKI YÖNETMEYE  HAK KAZANANLARI   DARBEYLE İNDİRMEYE KALKAN ÇAPULCULARI  VATANDAŞLARIMIZ   MİLLİ İRADEYLE  PÜSKÜRTEREK  İTİBARI  ZEDELENEN DEMOKRASİ,CUMHURİYET VE ATATÜRK İTİBARINI HALKIMIZ  GERİ KAZANDIRMIŞTIR.
 
         SAYGILARIMLA
        VAHİT ERYILMAZ
    MHP  GRUP BAŞKAN VEKİLİ
 
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.