SON DAKİKA
Hava Durumu

“TANKIN TOPUN AŞAMAYACAĞI BİR ŞEY VARSA O DA; İNANÇLI, İMANLI İNSANLARIMIZDIR”

“TANKIN TOPUN AŞAMAYACAĞI BİR ŞEY VARSA O DA; İNANÇLI, İMANLI İNSANLARIMIZDIR”

Haber Giriş Tarihi: 11.08.2016 15:29
Haber Güncellenme Tarihi: 11.08.2016 15:29
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.bizimgazete.com.tr
“TANKIN TOPUN AŞAMAYACAĞI BİR ŞEY VARSA O DA;  İNANÇLI, İMANLI İNSANLARIMIZDIR”
 “TANKIN TOPUN AŞAMAYACAĞI BİR ŞEY VARSA O DA;  İNANÇLI, İMANLI İNSANLARIMIZDIR”
 
Kocaeli Barosu Başkanı Av.Sertif Gökçe, Yönetim kurulu üyelerinden Av. Çağrı Çakıcı, Av. K. Caner Karakadılar, Av. Adnan Duman, Av. Ali Yıldırım Sezer, Av. Nefise Koççelik, Av. Melek Salih Fırat, Av. Gül Hanım Kara ve Av. Volkan Koçak,yaşanan 15 Temmuz darbe girişiminin ardından milli iradenin temel gücünü oluşturan Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu’na göstermiş olduğu olağan üstü çalışmalarıhakkında memnuniyetlerini belirtmek üzere ziyarette bulundular
 
Kocaeli Barosu Başkanı Av. Sertif Gökçe ziyarette yaptığı konuşmalarında “Kocaeli ili diğer kentler gibi teyakkuz gösterdi. Sayın Valimizde üst düzeyde ve çok ciddi bir şekilde bu süreci yönetti. Bizlerde bu anlamda Sayın Valimizi ziyaret etmek ve desteğimizi göstermek istedik.”diyerek, kabullerinden dolayı teşekkür etti. 
 
Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu ise yaptığı konuşmalarında; “15 Temmuz akşamı demokrasi tarihinin dönüm noktası oldu. Milletin iradesi,  Rabbimizin muradı, Cumhurbaşkanımızındirayetiyle o hain plan gerçekleşemedi. Tankın topun aşamayacağı bir şey varsa o da;  inançlı, imanlı insanlarımızdır. Aslında hainlerin atladıkları şey; Milletin artık demokrasi kültürünü, birlikte geleceğe yönelme iradesinin olduğunu hesaba katmamalarıdır. Millet bunu gösterdi, iradesine sahip çıktılar. Siyasi parti, görüş, fikir, düşünce, etnik köken, bunların hiç birine bakmadık. Böyle olunca birlik ve beraberliğimiz zirveye çıktı.”  diyenSayın Valimiz,demokrasiye sahip olma yolundaki duruşu ve katkısınedeniyle Baro Yönetimine teşekkür etti.
 
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.