SON DAKİKA
Hava Durumu

SAADET PARTİSİ İLÇE DİVAN TOPLANTISI’NI GERÇEKLEŞTİRDİ

SAADET PARTİSİ İLÇE DİVAN TOPLANTISI’NI GERÇEKLEŞTİRDİ

Haber Giriş Tarihi: 22.12.2023 07:40
Haber Güncellenme Tarihi: 22.12.2023 07:40
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.bizimgazete.com.tr
SAADET PARTİSİ İLÇE DİVAN TOPLANTISI’NI GERÇEKLEŞTİRDİ

Saadet Partisi Körfez İlçe Teşkilatı, her ay düzenli bir şekilde gerçekleştirmiş olduğu İlçe Divan Toplantısı’nı Körfez Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi. Yapılan divan toplantısına Başkanlık Divan Toplantısı Planlama ve Koordinasyon Başkanı Ömer Abdullah Ayhan’da katılarak bir konuşma yaptı. Divan teşekkülünden sonra programın açılış konuşmasını ilçe başkanı Mehmet Ali Tahtalı gerçekleştirdi. Tahtalı; geçtiğimiz günlerde T.B.M.M.’de kürsüde yaptığı konuşma sonucu kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez’i anarak ve taziye dileklerini yeniden dile getirerek başladı ve Filistin’de yaşanan zulme değinerek , ‘İsrail’e 400 gemi gönderen iktidar, zalimlerden olmadı mı?’ sorusunu sordu. Daha sonra yerel yönetimlerin yaptığı icraatları değerlendiren Tahtalı, “ Özellikle Hacı Osman Mahallesi ile İlimtepe Mahallesi arasında ki yola bir çözüm bulunamadı ve bu yüzden burada canlar yok oluyor. Hamit Kaplan Caddesi adeta kaz-yap oldu. Asfalt atıyorlar; tekrar kazıyorlar. Böyle bir israf v yönetim hiçbir yerde görülmemiştir. İzahı mümkün olmayan işler yaparak, insanları kandırıyorlar. Genel yönetim yaşanan bütün sıkıntıların aynısı yerel yönetimlerde de yaşanıyor.” dedi.

TEŞKİLAT BAŞKANLARI SUNUM YAPTI

Daha sonra teşkilat birim başkanları kürsüye gelerek birer sunum yaptılar, bir aylık yaptıkları çalışmaları, katılımcılarla paylaştılar. Gece-gündüz demeden her geçen gün güçlerine güç katarak çalışmalarını azimli bir şekilde yürüttüklerini dile getirdiler.

SARIDOĞAN’DA KONUŞTU

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Başkanı Recep Sarıdoğan’da bir konuşma yaparak, ‘Biz saadet partisi olarak Hakk’tan yana ve halkımızdan yana olan şeyleri söylemeye devam edeceğiz. Biz CHP ile seçime girdik. Birileri eleştirdi. Ama biz her zaman her konumda kiminle olursak olalım, doğruları söylemekten asla geri kalmayız. Mecliste 10 milletvekilimiz Hakk olanı söylüyor. Gece-gündüz demeden her bir yerde çalışıyorlar. Biz Zalim Sultan’a karşı mücadele etmeye devam edeceğiz. Türkiye’nin kurtuluşu Saadet Partisi ve Milli Görüş’te olduğunu herkesin bilmesi gerekir’ dedi.

AYHAN, KATILIMCILARA HİTAP ETTİ

Başkanlık Divan Toplantısı Planlama ve Koordinasyon Başkanı Ömer Abdullah Ayhan, Saadet Partisi’nin genel çalışmalarını ve bu günkü ülkemizin içinde var olduğu durumu dile getirdi. Teşkilatlara yönelik tavsiyelerde bulundu.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.