SON DAKİKA
Hava Durumu

KTO'dan Şehitlere 50 Bin Tl

KÖRFEZ TİCARET ODAMIZDAN DA“ŞEHİTLERİMİZLE DAYANIŞMA KAMPANYASINA”50 BİN TL KATKI.

Haber Giriş Tarihi: 02.08.2016 16:35
Haber Güncellenme Tarihi: 02.08.2016 16:35
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.bizimgazete.com.tr
KTO'dan Şehitlere 50 Bin Tl
 KÖRFEZ TİCARET ODAMIZDAN DA“ŞEHİTLERİMİZLE DAYANIŞMA KAMPANYASINA”50 BİN TL KATKI.
 
Körfez Ticaret Odası Başkanı Mustafa Efe ve Yönetim Kurulu Üyeleri Bahar Baykal, Sedat Zımba, Turan Kurtaran, Kenan Mintaş, Mustafa Genç; 15 Temmuz  yapılan başarısız Darbe girişimi sonrası değerlendirme yapmak ve ilimizde koordineyi en  üst düzeyde sağlayan Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu’na teşekkür etmek ve Demokrasi şehitlerimizin  yakınları ile gazilerimiz için açılan yardım kampanyasına katkı sunmak üzerebir araya geldiler.
 
Körfez Ticaret Odası Başkanı Mustafa Efe ziyarette yaptığı konuşmasında; “15 Temmuz’dan sonraki gelişmeleri gerçekten güzel yönettiniz ve sizlerin sayesinde  ızdırap ve sıkıntı çekmedik, hepimize geçmiş olsun. Körfez Ticaret Odası olarak 15 Temmuz Şehit ve Gaziler Dayanışma kampanyamıza 50 bin lira katkı sunacağız. “diyen Başkan Efe, Sayın Valimize kabullerinden dolayı teşekkür etti.
 
Körfez Ticaret Odası Başkanı Mustafa Efe’nin konuşmalarının arıdndan Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu ise yaptığı konuşmalarında; “Körfez Ticaret Odası Başkanıma ve Yönetim Kurulu Üyelerine ilk öncelikle hoşgeldiniz diyorum. Milletin iradesine kast eden, milletin egemenliğine ihanet eden, geleceğimizi, büyük yürüşümüzü engellemek isteyenlerin yapmaya çalıştığı hain kalkışmayı 15 Temmuz gecesi yaşadık. Milletimizin kutlu yürüyüşünü, her alanda gelişmesini engellemek isteyen bu hain yapı karşısında yine milletimiz durdu. 15 Temmuz gecesinin kahramanı asil Türk milletidir. Darbe yanlılarının karşısında imanıyla, göğsüyle, tankın, topun, tüfeğin karşısında duranlar; önce şahadete erişen kahramanlarımız sonra gazilerimiz ve son olarak da kahraman milletimizdir.Hamdolsun bu hain emeller amacına  ulaşamadı ve hiçbir zaman ulaşamayacaklardır. Bubüyük  millet, geleceğe doğru kutlu yürüyüşüne devam ediyor, hiçbir hain düşüncede bunu engelleyemez. Hainler hukukun önünde hesap verecekler ve en ağır bir şekilde cezalandırılacaklar. 


 
15 Temmuz gecesi Türkdemokrasisi için dönüm noktasıdır. Türk milletinin siyasi parti gözetmeksizin bir olduğunu, bütün olduğunu ve milletin her bir ferdinin kendisine kast eden bu yapıya karşı dik durduğu günün adıdır. 15 Temmuz gecesi Türk milleti egemenliğini, asla hiç kimseyle paylaşmayacağını, canı ve kanı pahasına bu mücadelede dik duracağını da ortaya koydu. Şehitlerimizi bir kere daha rahmetle anıyorum, ruhları şad olsun mekanları cennet olsun.Gazilerimize sağlık diliyorum. Onlar bizim en değerli varlığımız ve emanetimizdir. Körfez Ticaret Odamızın bu kutlu yürüyüşümüzde ve bundan sonraki süreçte bu hain kalkışmaya karşı gereken kararlılığı göstermesini ve gösterdiği kararlılıkla halkımıza hizmet etmeye devam etmesini, ülkemizin geleceğine yönelik ortak bir kararlılıkla  çabalarının sürmesini” dileyen Sayın Valimiz, 15 Temmuz Yardım  kampanyasınadesteklerinden dolayı Körfez Ticaret Odası Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti. 

 
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.