Uzun zamandır Özel Körfezim Eğitim Kurumlarından Muhasebe sorumlusu olarak vazife yapan güler yüzlü ve hanım efendi kişiliği ile bilinen Leyla Arslan'ı, kurum idareci ve öğretmenleri doğum gününde yalnız bırakmadılar. Leyla Arslan için özel bir doğum günü pastası hazırlandı. Leyla Arslan kendisi için hazırlanan pastanın üzerinde ki mumları söndürürken; yanında bulunan eğitim kurumunun idareci, öğretmen ve diğer çalışanları ' İyi ki doğdun Leyla' diye alkışlarla tezahüratta bulundular. Mutlu olan Leyla Arslan bu güzel ve özel günde kendisini yalnız bırakmayan herkese can-ı gönülden teşekkür ettiğini söyledi.
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
Körfezimden çok özel kutlama
Körfezimden çok özel kutlama
En Çok Okunan Haberler