Kısa adı KOÇKED olar Kocaeli Okul Öncesi Eğitim Kurumları, Çocuk Kulüpleri, Kreş ve Gündüz Bakım Evleri ve Eğitmenleri Derneği Başkanı Zeynep Gök ve yönetim kurulu üyeleri, Esma Kalender ve Güliz Cop, İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmenşen'i ziyaret ederek, kurumsal olarak sıkıntılarını dile getirdiler. Ziyarette, Covid 19 sürecine ilişkin sorunlar dile getirildi; fikir alış verişinde bulunuldu. Kocaeli Okul Öncesi Eğitim Kurumları, Çocuk Kulüpleri, Kreş ve Gündüz Bakım Evleri ve Eğitmenleri Derneği olarak; kendilerine bağlı kurumların ve sektörün sıkıntılarını aktaran Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Gök, birlikte güçlü bir yapı olduklarını dile getirdi ve 2021 yılının verimli geçmesini temenni ettiklerini belirtti. Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmenşen ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerini ziyarete gelen Kocaeli Okul Öncesi Eğitim Kurumları, Çocuk Kulüpleri, Kreş ve Gündüz Bakım Evleri ve Eğitmenleri derneği başkan ve yönetim kuruluna başarılar diledi.
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
KOÇKED, SORUNLARINI AKTARDI
KOÇKED, SORUNLARINI AKTARDI
En Çok Okunan Haberler