SON DAKİKA
Hava Durumu

KOCAELİ TÜRK OCAKLARI'NDAN TERÖRE KINAMA

KOCAELİ TÜRK OCAKLARI'NDAN TERÖRE KINAMA Saygıdeğer Basın Mensupları ve Büyük Türk Milleti Bilindiği üzere hain ve bölücü terör örgütü PKK, PYD ve sözde şehir yapılanmaları KCK , mağaralarda ve dağlarda sürdürdüğü bölücü faaliyetleri , bombalı mayınlı hain saldırılarla sürdürdüğü emellerini bir süredir şehirlere taşımıştı. Devletimize ve Milletimize karşı kalkışmada bulunmuş, hendekler kazmış, sözde özerklik ilan etmiş ve binlerce militanını şehirlerimize göndererek kurdukları hain pusular il

Haber Giriş Tarihi: 20.08.2016 09:53
Haber Güncellenme Tarihi: 20.08.2016 09:53
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.bizimgazete.com.tr
KOCAELİ TÜRK OCAKLARI'NDAN TERÖRE KINAMA
 KOCAELİ TÜRK OCAKLARI'NDAN TERÖRE KINAMA
 
Saygıdeğer Basın Mensupları ve Büyük Türk Milleti Bilindiği üzere hain ve bölücü terör örgütü PKK, PYD ve sözde şehir yapılanmaları KCK , mağaralarda ve dağlarda sürdürdüğü bölücü faaliyetleri , bombalı mayınlı hain saldırılarla sürdürdüğü emellerini bir süredir şehirlere taşımıştı.

Devletimize ve Milletimize karşı kalkışmada bulunmuş, hendekler kazmış, sözde özerklik ilan etmiş ve binlerce militanını şehirlerimize göndererek kurdukları hain pusular ile kalleşçe saldırılar düzenlemişti. Bu hain girişimlere karşılık Türk Devletinin kahraman evlatları güvenlik güçlerimiz dünyada eşi benzeri görülmemiş kararlılık ve azim ile bu hainlerin inlerine kadar girmiş her türlü tuzaklarına rağmen son militanlarına kadar temizlemişti. Çaresiz kalıp aman dileyenleri de Türk Adaletine teslim ederek Türk Devletinin ve Türk Milletinin gücünü herkese göstermişti.

Bu kararlı mücadele; iç ve dış işbirlikçilerinin siyasi uzantılarının çığırtkanlığına rağmen devletimizin ve vatansever muhalefet partilerimizin desteği ile, tabiri caiz ise, hem bellerini kırmış hem de yıllardır büyüttükleri ihanet hayallerini yerle bir etmiştir. Devletimizin ve vatansever muhalefet partilerimizin teröre karşı kararlı tutumu, bu birlik ve beraberliği vatanımızda ve Ortadoğu’da yeni bir yapılanma isteyen iç ve dış düşmanların umutlarını suya düşürmüş düşmanları ve hainleri yeni arayışlara itmişti. IŞİD terör örgütüyle şehirlerimizde düzenledikleri bombalı saldırılarla halkımızın huzur ve güven duygularını zedelemeyi, canlarımıza kast etmeyi sürdüren şer odakları, PKK ve uzantısı zavallı hainlerle planladıkları neticeyi alamadılar.

Bunun üzerine, yıllarca niyetlerini gizleyerek, sessizce Türk Milletinin koynundan beslenen yılanlarını yani FETÖ’yü devreye soktular. Bu terör örgütünün üniformalı ve takım elbiseli hainlerini 15 Temmuzda halkımıza karşı kalkıştırmakla, katliam yapmakla görevlendirdiler. Milletin silahını millete doğrultarak milli irademizi ve ulusal bütünlüğümüzü bozmaya, bu sayede beli kırılan, toparlanması mümkün gözükmeyen PKK terör örgütüne alan açmaya, zaman kazandırmaya ve planladıkları kaos ortamıyla şehirlerimizi bölücü örgütlere teslim etmeye yeltendiler. Bu hain örgütlerin hepsi aynı bölücü hedefi gütmektedir. Ancak, hamdolsun ki, milletimizin inancı, azmi, birlik ve beraberliği bu hain girişimi de bozguna uğratmıştır. İşte gelinen bu safhada Van, Elazığ, Bitlis ve Batman illerimizde düzenlenen hain saldırılar bu ihanet planlarının bir aşaması ve parçasıdır, Tüm bu olanlar birlikte, bir hain planın parçası olarak değerlendirilmelidir.
Bizler, Türk Ocakları Kocaeli Şubesi mensupları olarak Devletimizin FETÖ terör örgütüyle yaptığı kararlı mücadelenin aynı şiddet ve kararlılıkla ve hatta daha da arttırılarak PKK, PYD ve KCK için de yapılmasını, kalıcı ve etkin temizliğin uygulanmasını, özellikle siyasi ve ticari alandaki tüm destekçilerinin en şiddetli şekilde cezalandırılmasını istiyoruz. Bu amaçla devletimizin terör örgütleri ile kararlı mücadelesinin daima yanında olacağımızı, bir STK olarak ihtiyaç duyulacak her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu ifade ediyoruz.
Şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet, ailelerine ve aziz Türk Milletine başsağlığı diliyoruz. Türk Ocakları Kocaeli Şubesi Başkanı: Yücel Alpay Demir, Yöneticiler: Hanife Akyayla, Sezin Türkkal, Emre Denizbilgini, Tekin Yeken, Gazi Ceylan Uçkun, Ayhan Arpacı, Yılmaz Danacı.
 
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.