15 Temmuz günü ülkemizde yapılmak istenen hain darbe girişimine karşı duran binlerce insanlardan biri de Körfez'li Halil İbrahim Koştaş'tı. Yapılan darbeyi engellemek isterken yaralandı. Gazi oldu. Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can, 15 Temmuz'da yapılan hain girişimde gazi olan Halil İbrahim Koştaş'ı ziyaret ederek, 'Geçmiş olsun' temennisinde bulundu.
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
Kaymakam'dan gaziye ziyaret
Kaymakam'dan gaziye ziyaret
En Çok Okunan Haberler