SON DAKİKA
Hava Durumu

HALİL TAŞ, 3 DÖNEM İÇİN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

HALİL TAŞ, 3 DÖNEM İÇİN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Haber Giriş Tarihi: 28.01.2024 10:30
Haber Güncellenme Tarihi: 28.01.2024 10:30
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.bizimgazete.com.tr
HALİL TAŞ, 3 DÖNEM İÇİN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Hereke 17 Ağustos Mahallesi Muhtarı Halil Taş, yapılacak olan yerel seçimlerde yeniden muhtarlığa aday olduğunu açıkladı. 3. Dönem muhtarlığa hazırladığını belirten Halil Taş, ‘Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. Mahallemizde el uzatmadığımız, gönlünü almadığımız kimse kalmadı. Herkese eşit bir şekilde gece-gündüz demeden çalıştık. Önemli hizmetlerin mahallemize gelmesini sağladım. Halkımızdan gelen yoğun talep üzerine yeniden muhtarlığa adaylığımı açıkladım. Hizmetlerin kesintisiz bir şekilde devam etmesi için muhtarlığa yeniden aday oldum.  Bu güne kadar yaptığımız hizmetler, yapacağımız hizmetlerin bir göstergesi ve kanıtıdır. Oluşturmuş olduğum aza ekibim ile bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da hizmetin en iyisini vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğim’ dedi.

Mevcut muhtar Halil Taş şu açıklamada bulundu:
Ben, Hereke 17 Ağustos Mahallesi Muhtarı Halil Taş, sizlere sesleniyor ve 3. dönem için muhtarlık adaylığımı açıklıyorum. Geçmiş dönemlerde gerçekleştirdiğimiz hizmetler, gelecekte yapacaklarımızın teminatıdır. Mahallemizin her bir bireyine eşit şekilde hizmet sunma gayreti içinde olduk. Gönlünü almadığımız, el uzatmadığımız kimse kalmadı. Gece-gündüz demeden, fedakarca çalışarak mahallemizin önemli ihtiyaçlarına çözümler ürettik. Mahallemizin kalkınması, gelişmesi ve daha yaşanabilir bir yer haline gelmesi için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösterdik. Özellikle getirdiğimiz önemli hizmetlerle mahallemizin kalkınmasına katkı sağladık. Son zamanlarda aldığım yoğun talepler doğrultusunda, halkımızın güveni ve teveccühü ile yeniden muhtarlığa adaylığımı açıklıyorum. Hizmetlerin kesintisiz bir şekilde devam etmesi ve mahallemizin daha da ileriye gitmesi adına bu sorumluluğu üstlenmeye karar verdim. Geçmişteki hizmetlerimiz, gelecekteki taahhütlerimizin bir göstergesi ve kanıtıdır. Siz değerli mahalle sakinlerimizle birlikte, oluşturduğumuz güçlü ekip ile birlikte bundan sonra da mahallemize en iyi hizmeti sunmak için gayret göstereceğiz.

Bu süreçte desteklerinizi bekliyor, birlikte daha güzel ve yaşanabilir bir mahalle için el birliğiyle çalışma fırsatı bulmayı umut ediyorum.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.