Körfez Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yahya Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri; Milliyetçi Hareket Partisi Körfez İlçe Başkanı Zeki GÜrsu ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek, fikir alış verişinde bulundular; gündemde ki konuları değerlendirdiler; çeşitli konularda sohbet ettiler. Yapılan ziyarette genellikle ekonomik ve siyasi konular konuşuldu. Ziyaretten her iki tarafında memnun olduğu bildirildi.
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
Gündemi değerlendirdiler
Gündemi değerlendirdiler
Körfez Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yahya Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri; Milliyetçi Hareket Partisi Körfez İlçe Başkanı Zeki GÜrsu ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek, fikir alış verişinde bulundular; gündemde ki konuları değerlendirdiler; çeşitli konularda sohbet ettiler. Yapılan ziyarette genellikle ekonomik ve siyasi konular konuşuldu. Ziyaretten her iki tarafında memnun olduğu bildirildi.
En Çok Okunan Haberler