SON DAKİKA
Hava Durumu

FİTNAT GÜNDÜZ, ‘HALKIMIZ İSTEDİ, ADAY OLDUM’

FİTNAT GÜNDÜZ, ‘HALKIMIZ İSTEDİ, ADAY OLDUM’

Haber Giriş Tarihi: 28.01.2024 10:32
Haber Güncellenme Tarihi: 28.01.2024 10:35
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.bizimgazete.com.tr
FİTNAT GÜNDÜZ, ‘HALKIMIZ İSTEDİ, ADAY OLDUM’

Körfez Atalar Mahallesi Muhtarı Fitnat Gündüz, yapılacak olan 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde mahalle sakinlerinden gelen yoğun istek üzerine muhtarlığa yeniden aday olduğunu açıkladı.  Muhtarlık yaptığı süre içinde her zaman, hizmetin en güzelini yapmak için var gücüyle çalıştığını belirten Fitnat Gündüz, “ Mahallemizin sorunlarını gidermek adına var gücümle çalıştım. İhtiyaç sahibi ailelerimizin her daim yanında oldum; muhtarlık imkânları dâhilinde ihtiyaçlarını gidermek için gayret gösterdim. Bu güne kadar olduğu gibi yine ihtiyaç sahibi ailelerimizin yanında olmaya devam edeceğim. Kurumlarla irtibata geçerek mahallemizin sorunlarını gidermek için çalıştım.  Mahallemizde bulunan birçok sorunu da çözüme kavuşturduk. Sorunlarımızı, ilgili kurumlara yazılı olarak bildiriyoruz, çözümü için gayret gösteriyoruz. Mahallemizin alt yapı çalışmaları ise 2024 yılında başlayacaktır. Muhtarlığı en iyi şekilde yaptım. Mahalle sakinlerimin isteği üzerine yeniden adaylığımı açıklıyorum. Desteklerini bekliyorum. Yarım kalmış hizmetlerin kesintiye uğramaması için mahalle sakinlerimden destek bekliyorum’ dedi.

FİTNAT GÜNDÜZ’ÜN YAPTIĞI AÇIKLAMA:

2024 Mahalli İdareler Seçimleri'ne doğru yaklaşırken, sizlere mahallemizi daha iyi bir yer haline getirmek adına çıktığımız bu kutlu yolda bir kez daha muhtar olma niyetimi sizlere duyurmaktan gurur duyuyorum. Göreve geldiğim günden bu yana geçen süre zarfında, mahallemizin her bir sakini için en iyi hizmeti sunmak adına gece gündüz demeden çalıştım.

HALKIMIZIN YANINDA OLDUM

Mahallemizin karşılaştığı sorunları ve ihtiyaçları tespit ederek, çözüm odaklı projeler geliştirdik. İhtiyaç sahibi ailelerimize her daim destek oldum ve muhtarlık imkânları doğrultusunda yardımlarımızı ulaştırdık. Kurumlarla etkin iletişim kurarak mahallemizin sorunlarını çözmek için çaba sarf ettim. Bugüne kadar elde ettiğimiz başarıları ve çözüme kavuşturduğumuz sorunları birlikte yaşadık.

2024’TE ALT YAPI YAPILACAK

2024 yılında başlayacak olan alt yapı çalışmalarıyla birlikte mahallemizin çağdaş standartlara kavuşmasını hedefliyoruz. Ancak, bu hedefe ulaşabilmek için siz değerli mahalle sakinlerinin desteğine ihtiyacımız var. Yarım kalmış hizmetlerimizi tamamlamak ve yeni projelerimizi hayata geçirmek için bir kez daha sizlerden destek istiyorum.

DEKTEK BEKLİYORUM

Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da şeffaf, katılımcı ve adaletli bir yönetim anlayışıyla mahallemizin muhtarı olmaya devam edeceğime olan inancınızı bekliyorum. Yola birlikte çıkmak, mahallemizi birlikte daha güzel bir geleceğe taşımak adına sizlerden destek talep ediyorum. Bu kutlu yolculukta birlikte olmak dileğiyle, sağlıklı ve huzurlu günler dilerim.

EKİBİMİZLE BİR BÜTÜNÜZ

Mahallemize hizmet etmeyi kendine şiar edinen bir ekibimiz var. Sevilen. Sayılan. Herkes tarafından kabul gören. Bu ekibimizle yine hizmete talibiz. Halkımızın desteği ile bu güne kadar hizmet yaptık; hizmetlerin kesintisiz devamı için tekrar adayım. Vatandaşlardan gelen yoğun istek üzerine çıktığım bu yolda, yine vatandaşlarımızın desteğini bekliyorum.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.