Körfez’in sevilen gençlerinden olan, bir önceki dönem yerel seçimlerde de muhtarlığa adaylığa aday olan, Körfez’de geniş bir kesim tarafından tanınan Barbaros Mahallesi’nde ki önemli sivil toplum kuruluşlarında aktif bir şekilde vazife yapan Fevzi Söğüt, yapılacak olan yerel seçimlerde Barbaros Mahallesi Muhtarlığına aday olduğunu açıkladı. Barbaros Spor Kulübü’nde yüzlerce insanın katıldığı bir kahvaltılı programda adaylığını açıklayan Söğüt, ‘Ben bu mahallenin çocuğuyum. Bu mahallede büyüdük. Hiçbir mahallede olmayan birliktelik bu mahallede var. Derdimiz bir. Sevincimiz bir. Mahallemiz bir. Bu birlikteliğimizde yapamayacağımız hiçbir şey yok. Gece-gündüz demeden mahallemiz için çalışacağım. Mahallemizin kendine has bir takım sorunları var. O sorunları birlikte el ele vererek, istişare yaparak çözeceğiz. Allah’ın izniyle birlik ve beraberlik içinde olduğumuz sürece çözemeyeceğimiz hiçbir şey yoktur.” dedi. Son beş yılda mahallenin yeterince hizmet alamadığını da belirten Söğüt, ‘Daha önce Ramazan muhtarımız güzel hizmetler yapmıştı. Bu dönemde de aday olmasını bekliyorduk ancak sağlık sorunları nedeniyle aday olmadığı için ben adaylığımı açıkladım. Hizmet amacıyla adayım. Muhtarlığı en güzel şekilde ben ve ekibim yapar. Mahallemin her noktasını temsil edecek kişilerden oluşturacağımız ekip arkadaşlarımızla gece-gündüz demeden çalışacağım” dedi.
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
FEVZİ SÖĞÜT, MUHTARLIĞA ADAYLIĞINI AÇIKLADI
FEVZİ SÖĞÜT, MUHTARLIĞA ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Körfez’in sevilen gençlerinden olan, bir önceki dönem yerel seçimlerde de muhtarlığa adaylığa aday olan, Körfez’de geniş bir kesim tarafından tanınan Barbaros Mahallesi’nde ki önemli sivil toplum kuruluşlarında aktif bir şekilde vazife yapan Fevzi Söğüt, yapılacak olan yerel seçimlerde Barbaros Mahallesi Muhtarlığına aday olduğunu açıkladı. Barbaros Spor Kulübü’nde yüzlerce insanın katıldığı bir kahvaltılı programda adaylığını açıklayan Söğüt, ‘Ben bu mahallenin çocuğuyum. Bu mahallede büyüdük. Hiçbir mahallede olmayan birliktelik bu mahallede var. Derdimiz bir. Sevincimiz bir. Mahallemiz bir. Bu birlikteliğimizde yapamayacağımız hiçbir şey yok. Gece-gündüz demeden mahallemiz için çalışacağım. Mahallemizin kendine has bir takım sorunları var. O sorunları birlikte el ele vererek, istişare yaparak çözeceğiz. Allah’ın izniyle birlik ve beraberlik içinde olduğumuz sürece çözemeyeceğimiz hiçbir şey yoktur.” dedi. Son beş yılda mahallenin yeterince hizmet alamadığını da belirten Söğüt, ‘Daha önce Ramazan muhtarımız güzel hizmetler yapmıştı. Bu dönemde de aday olmasını bekliyorduk ancak sağlık sorunları nedeniyle aday olmadığı için ben adaylığımı açıkladım. Hizmet amacıyla adayım. Muhtarlığı en güzel şekilde ben ve ekibim yapar. Mahallemin her noktasını temsil edecek kişilerden oluşturacağımız ekip arkadaşlarımızla gece-gündüz demeden çalışacağım” dedi.![](https://www.bizimgazete.com.tr/static/2023/12/10/img-3780-1702212179-7.jpg)
![](https://www.bizimgazete.com.tr/static/2023/12/10/img-3774-1702212193-123.jpg)
En Çok Okunan Haberler