Körfez Milli Eğitim Müdürlüğü'nde şef olarak görev yapan Alper Alyılmaz ile İzmit Liman Müdürlüğü'nde memur olarak görev yapan Tülay Alyılmaz'ın biricik çocukları Emir Efe için, geniş katılımlı bir doğum günü partisi düzenlendi. İkamet etmiş oldukları evlerinin bahçesinde düzenlenen doğum günü partisine, apartman sakinleri ve Emir Efe'nin arkadaşları katıldı. özel olarak hazırlanan pastanın üzerindeki mumları söndürürken, arkadaşları ve diğer katılımcılar Emir Efe için, "İyi ki doğdun Emir Efe' diye tezahüratta bulundular. Emir Efe ise, pastayı keserek arkadaşlarına ikram etti ve kendisi için getirilen doğum günü hediyelerini kabul ederek, arkadaşlarıyla güzel bir gün geçirdi. Alyılmaz Ailesi, bu güzel ve özel günde kendilerini yalnız bırakmayan apartman sakinlerine ve diğer dostlarına teşekkür etti.
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
Emir Efe'ye geniş katılımlı kutlama!
Emir Efe'ye geniş katılımlı kutlama!
En Çok Okunan Haberler