Kocaeli Ağrılılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Nurettin Kaplan ve yönetimi, Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne müdür olarak atanan Sergülen Kurt'u ziyaret ederek; hayırlı olsun temennisinde bulundu, fikir alış verişi gerçekleştirdi, gündemde ki konuları değerlendirdi. Ziyaretten her iki tarafında memnun olduğu bildirildi.
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
Ağrılılardan Sergülen Kurt'a ziyaret
Ağrılılardan Sergülen Kurt'a ziyaret
En Çok Okunan Haberler