SON DAKİKA
Hava Durumu

Müsiad kent ile sanayiyi buluşturuyor

Müsiad kent ile sanayiyi buluşturuyor

Haber Giriş Tarihi: 03.10.2023 11:58
Haber Güncellenme Tarihi: 03.10.2023 11:58
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.bizimgazete.com.tr
Müsiad kent ile sanayiyi buluşturuyor

Müsiad kent ile sanayiyi buluşturuyor

MÜSİAD Kocaeli Şubesi Başkanı İsmail Uslu ve yönetim kurulu üyeleri sanayi kuruluşlarını ziyaret turlarına başladılar. Sanayi kuruluşları ziyaret turlarına başladıklarını ve kent ile sanayi kuruluşlarının ortak noktalarda buluşulması için çalışma yaptıklarını ifade etti.

Müstakil Sanayici İşadamları Derneği Kocaeli Şubesi Başkanı ve Testtürk A.Ş. Genel Müdürü İsmail Uslu, Kocaeli Genç MÜSİAD Şube Başkan Yardımcısı Fatih Işık, yönetim kurulu üyeleri Abdülkerim Ak ve Emre Ece, Müsiad Ticaret Ofisi Başkanı Hasan Çakır, şube temsilcileri Bahar Uzunca, İsmail Metin Atabey, Ferhat Selvi, Volkan Yıldız, İbrahim Mamur, Kocaeli Genç MÜSİAD Başkanı Emrullah Yolasığmaz, Genç Müsiad yönetim kurulu üyesi Fatih Işık, Abdulkerim Ak, Emre Ece ve Şube Müdürü Mücahit Tayip Olgun ziyarette hazır bulundu. Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Howon Happiness Tech Fabrikası ziyaret gerçekleştirdiler. Ziyarette Finans Müdürü Haldun Yenihayat ve Howon Otomotiv İş Geliştirme ve AR-GE Direktörü Ali Karafakıoğlu heyete çalışmalar hakkında bilgi verdiler. MÜSİAD Başkanı İsmail Uslu, Kocaeli Şubesi olarak ülkenin üretim ve ihracatına katkı sağlamak adına çalışmaları sürdüreceklerini ifade etti.

MÜSİAD Kocaeli Şubesi Başkanı İsmail Uslu, Müsiad Ticaret Ofisi ile ilgili bilgilendirme yaparak, “ MTO, ticari yolculuğu sırasında üyelerimize yol arkadaşı olmayı hedefleyen ticaret odaklı bir yapıdır. MÜSİAD Ticaret Ofisi üyelerimizin ticaretlerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Üyelerimizin ticari faaliyetlerini desteklemek ve talep edildiği takdirde danışmanlık hizmeti vermek, MÜSİAD’ın kurumsal hafızasını kullanarak üyelerin birbiri hakkında doğru ve sağlıklı bilgiye ulaşmasını sağlamak, üyelerimiz arasında ticari ittifakı ve güven birliğini ortak toplantılar aracılığıyla tesis etmek, üyelerimize belirli periyotlarda değerli ticari bilgi ve raporlar sunmak, üyelerimizin ticari soru ve sorunlarına ticari diplomasi mekanizmasıyla yardımcı olmak, ve  her il ve bölgelerde bulunan MÜSİAD Ticaret Ofisi temsilcilerimizle dinamik bir çalışma yapısı inşa etmek amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.