18 Kasım 2017 Cumartesi

Bizim Gazete

Yelkenciler Kabotaj'da ödülle coştu

yelkenciler-kabotajda-odulle-costu

Karamürsel de yapılan 1 Temmuz kabotaj bayramı yelken kupası ve 4 Temmuz Karamürsel in kurtuluş kupasın'da Yarımca yelken kulübü optimist dalında 5 sporcu ile katıldı 4 gün süren yarışlarda ilçemizi başarıyla temsil eden Antrenör Ebru Akça ve öğrencileri toplamda Tek dalda 10 derece aldı.
06 Temmuz 2017 Perşembe 13:21

Karamürsel de yapılan 1 Temmuz kabotaj bayramı yelken kupası ve 4 Temmuz Karamürsel in kurtuluş kupasın'da Yarımca yelken kulübü optimist dalında 5 sporcu ile katıldı

4 gün süren yarışlarda ilçemizi başarıyla temsil eden Antrenör Ebru Akça ve öğrencileri toplamda Tek dalda 10 derece aldı. takımın yıldızları üçer madalyayla Akın Deniz Gül ve Sude Özden oldu.



 


Açık Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Kupası Yelken Yarışları  Yapıldı

Kocaeli İl Yelken Temsilciliği faaliyet programı kapsamında yer alan Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kupası yelken yarışları Karamürsel Yelken Kulübü ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

İki gün süren yarışlara İzmit Yelken Kulübü, Gölcük Yelken Kulübü, Poyraz Spor Kulübü, Körfez Yarımca Yelken Kulübü, Çayırova Şişecam Yelken Kulübü, Bayramoğlu Yelken Kulübü, Karamürsel Alp Yelken Kulübü ve Karamürsel Yelken Kulübünden olmak üzere toplam 76 sporcu katıldı. Sporcular Laser, Pirat ve Optimist sınıflarında  yarıştı.

Sporculara madalyalarını Karamürsel Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Özarslan, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Sedat Karakaş ve Kulüplerin yöneticileri takdim etti.

Yarışların sonuçları şu şekilde;

 



LASER 4.7

1.Berk Balta – Şişecam Çayırova Spor Kulübü

2.Mert Köse – Şişecam Çayırova Spor Kulübü

3.A.Anıl Maden – Körfez Yarımca Yelken Kulübü

OPTİMİST SINIF - ERKEK

1.Ömer Işık – Körfez Yarımca Yelken Kulübü

2.Bartu Ernalbant – İzmit Yelken Kulübü

3. Berkecan Uzunkaya – Şişecam Çayırova Spor Kulübü

OPTİMİST SINIF –KIZLAR

1.Oya Cansever – Karamürsel Yelken Kulübü

2.İlayda Bahar- Körfez Yarımca Yelken Kulübü

3.Sinem Ceylan- İzmit Yelken Kulübü

RADİAL SINIF

1.Ayberk Alan – Körfez Yarımca Yelken Kulübü

2.Alper Tarhan – İzmit Yelken Kulübü

3.Yasin Kalkavan – Körfez Yarımca Yelken Kulübü

PİRAT SINIF

1.Burak Özen-Yavuz Selim Yıldız – Körfez Yarımca Yelken Kulübü

2.Arsun Karakurt-Yaren Kul – Poyraz Spor Kulübü/Gölcük Yelken Kulübü

3.Kerem Kılıç-Aysu Baş –Karamürsel Alp Yelken Kulübü

PİRAT SINIF –KIZLAR

1.Aslı Çakar-Alican Erkmen – Bayramoğlu Yelken Kulübü,

2.Aslı Didem Bayer-Berrak Gölbaşı – Gölcük Yelken Kulübü

3.Melike Açıkel- Sojida Holiqulova – Karamürsel Alp Yelken Kulübü

 



Haber okunma sayısı: 667

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Körfez belediye