18 Kasım 2017 Cumartesi

Bizim Gazete

Kocaeli Birlikspor’da önemli bir adım daha

-kocaeli-birliksporda-onemli-bir-adim-daha

Kocaeli Birlikspor’da önemli bir adım daha
14 Temmuz 2017 Cuma 18:38

 Kocaeli Birlikspor’da

önemli bir adım daha

 

Yeni sezona yeni yapılanmayla hazırlanan Kocaeli Birlikspor’da Reklam ve Pazarlama Müdürlüğü kuruldu. Birimin başına Ferit Çardaközü getirildi

 Kocaeli Birlikspor’da hem yeni sezonun hazırlıkları hem de yeni yapılanmayla ilgili çalışmalar sürüyor. Geçtiğimiz sezon pek destek bulamayan ve mali sıkıntılarla karşı karşıya kalan Kırmızı-Beyazlılar’da bu sezon yapılanma sadece yönetimde yaşanmayacak. Kulüp başkanı Erhan Yılmaz şirket bünyesinde Reklam ve Pazarlama Müdürlüğü oluşturdu. Kulübün reklamları ve sponsorluk projeleriyle ilgili çalışmaların yürütüleceği bu birimin başına müdür olarak Ferit Çardaközü getirildi.

PROFESYONEL OLACAK

Kulüp başkanı Erhan Yılmaz uzun süredir yapmayı planladığı bazı adımları sırayla attıklarını, bundan sonra kulübün reklam ve tanıtım çalışmalarının profesyonel bir şekilde yürütüleceğini ifade ederek Çardaközü’nün kulübe önemli katkılar sağlayacağını kaydetti. 1981 İzmit doğumlu olan, evli ve 1 çocuk babası Çardaközü tekstil sektöründe 15 yıl mağaza müdürlüğü ve satış ve pazarlama müdürlüğü yaptı. Bundan sonra Kocaeli Birlikspor’un başarısı için görev yapacak Çardaközü’ne507 697 4169 numaradan ve reklam.kocaelibirlikspor@gmail.com adresinden ulaşmak mümkün olacak.

 

 Haber okunma sayısı: 553

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

Körfez belediye