30 Mayıs 2020 Cumartesi

bizimgazete

‘’Teşkilatı olmayan başkan, kökü olmayan ağaç gibidir’’

teskilati-olmayan-baskan-koku-olmayan-agac-gibidir

Başkan Büyükakın, “Her daim teşkilatlarımızla birlikte daha iyisi için çalışacağız. Hem teşkilatlarımız hem de belediyelerimiz işlerini sıkı tutacaklar, halkla bütünleşecekler ve vatandaşımızın derdiyle dertlenecekler” açıklamasını yaptı.
05 Temmuz 2019 Cuma 10:47

 

 

 

 

Başkan Büyükakın, “Her daim teşkilatlarımızla birlikte daha iyisi için çalışacağız. Hem teşkilatlarımız hem de belediyelerimiz işlerini sıkı tutacaklar, halkla bütünleşecekler ve vatandaşımızın derdiyle dertlenecekler” açıklamasını yaptı. 

 

 

‘’Teşkilatı olmayan başkan, kökü olmayan ağaç gibidir’’

 

 

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, AK Parti Gölcük ve Kartepe İlçe Başkanlıkları ile ilçe belediye başkanlıklarını ziyaret etti. Gölcük ve Kartepe teşkilatlarına 31 Mart yerel seçimleri için ortaya koydukları emek için teşekkür eden Başkan Büyükakın, Gölcük ve Kartepe Belediye başkanlarını da tebrik ederek görevlerinde başarılar diledi. Ziyaretlerinde AK Parti teşkilatlarının çok büyük bir aile olduğunu dile getiren Başkan Büyükakın, “Teşkilatı olmayan bir başkan kökü olmayan ağaç gibidir. Bizlere gerek seçim döneminde gerek seçim sonrası verdiğiniz destekler için çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

 

“HALKIMIZA HİZMET YOLUNDA TEŞKİLATLARIMIZA İHTİYACIMIZ VAR”

 

AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman ile beraberindeki heyetleri ayrı ayrı ziyaret eden Başkan Büyükakın, “Halkımıza hizmet yolunda sağlıklı bir şekilde yürüyebilmemiz için teşkilatlarımıza ihtiyacımız var. Teşkilatlarımız köklü bir ağaç gibidir. Sizlerin vatandaşlarımızla kurduğu irtibat, bizlerin sahada oluşu, insanımıza verdiğimiz hizmetlerde hızımızı artıracaktır.  Dün olduğu gibi bugün ve yarın da teşkilatlarımızın halkın arasında olması bize sahadan sağlıklı bilginin gelmesi demektir” ifadelerini sarf etti.

 

 

 

“VATANDAŞIMIZIN GÖNLÜNDEN ASLA ÇIKMAYACAĞIZ”

 

“Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerimizin ortaya koyduğu tüm hizmetlerle birlikte yakaladığı başarı AK Parti teşkilatlarıyla olmuştur” ifadelerini kullanan Başkan Büyükakın, “Her daim teşkilatlarımızla birlikte daha iyisi için çalışacağız. Ancak başarıyı da bu şekilde yakalamış oluruz. Hem teşkilatlarımız hem de belediyelerimiz işlerini sıkı tutacaklar, halkla bütünleşecekler ve vatandaşımızın derdiyle dertlenecekler” ifadelerini sarf etti. Ziyaretlerinde AK Parti teşkilatları ve halka hizmet veren herkesin üzerine düşen sorumluluklarının büyük olduğunu ifade eden Başkan Büyükakın, “Biz, biz gibi davranacağız ve biz gibi olacağız. Vatandaşımızın gönlünden asla çıkmayacağız, çıkmamak içinde çok çalışacağız” hatırlatmasını yaptı. Ziyaretler çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.Haber okunma sayısı: 6302

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Muhtarlara maske dağıtıldı

Körfez Belediyesi, ilçe genelindeki tüm muhtarlara maske dağıttı. Muhtarlar, belediye yetkililerine teşekkür

“Körfez’de ‘en iyisi’ için çalışıyoruz”

Başkan Şener Söğüt, “Altyapıdan tarıma, çevreden ulaşımda, eğitimde, kültür ve sanatta, sporda daha iyi

HAFTASONU KISITLAMADA ACİL AÇIK YERLER

30-31.05.2020 Tarihli Sokağa Çıkma Yasağı Kapsamında İlçemizdeki Nöbetçi Akaryakıt İstasyonları, Marketler

74 gün sonra cemaatle ilk ‘Cuma’

Körfez Belediyesi, 74 gün sonra cemaatle birlikte kılınan Cuma namazı öncesinde ilçe genelindeki 70 cami ve 7

Sokağa Çıkmalarının Yasaklanmasıyla İlgili Duyuru

29.05.2020 Tarihi Saat 24.00’den 31.05.2020 Tarihi Saat 24.00 Arasında Vatandaşlarımızın, Sokağa

KTO’DAN EĞİTİM SEKTÖRÜ ÇALIŞTAYI

KTO’DAN EĞİTİM SEKTÖRÜ ÇALIŞTAYI

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI