SAADET

17 Şubat 2019 Pazar

Bizim Gazete

Mezunu olduğu okulda bu kez karne verdi

mezunu-oldugu-okulda-bu-kez-karne-verdi

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, mezunu General Edip Bayoğlu İlkokulu’nda düzenlenen karne törenine katıldı, miniklerin heyecanına ortak oldu Mezunu olduğu okulda bu kez karne verdi AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, SKM programları dışında 2018-2019 eğitim öğretim yılının son gününde mezunu olduğu General Edip Bayoğlu İlkokulu’na gitti, karne dağıtım törenine katıldı. Eski günleri yâd eden ve anıları tazelenen Şener Söğüt, “Benim için özel ve bir o kadar da güzel bir gün oldu” dedi. Okul Müdürü Bilal Sürücü’den bilgi alan Söğüt, daha sonra önce öğretmenler daha sonra da öğrencilere sohbet etti. SİZLER BU ÜLKENİN GELECEĞİSİNİZ Karne alan öğrencileri tebrik eden Başkan Adayı Şener Söğüt, “Bende sizler gibi ilk karnemi bu okulda aldım. Sizler de büyüyecek, kendinizi geliştirecek, vatanına ve milletine bağlı birer birey olarak ülkenize en güzel şekilde hizmet edeceksiniz. Sizler bu ülkenin geleceğisiniz. Türkiye 2053, 2071 hedeflerine sizlerle ulaşacak” dedi. BOL BOL KİTAP OKUYUN Törene; AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna ve Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Fehmi Öztürk ile birlikte katılan Başkan Adayı Şener Söğüt, çocuklarının mutlu anlarına ortak olan velilerle de sohbet etti. Öğrencilere de nasihatte bulunan Söğüt, “Bu arayı iyi değerlendirin. Dinlenin ama bol bol da kitap okuyun” dedi.
19 Ocak 2019 Cumartesi 12:44

 AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, mezunu General Edip Bayoğlu İlkokulu’nda düzenlenen karne törenine katıldı, miniklerin heyecanına ortak oldu

 

 

 

Mezunu olduğu okulda bu kez karne verdi 

 

 

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, SKM programları dışında 2018-2019 eğitim öğretim yılının son gününde mezunu olduğu General Edip Bayoğlu İlkokulu’na gitti, karne dağıtım törenine katıldı. Eski günleri yâd eden ve anıları tazelenen Şener Söğüt, “Benim için özel ve bir o kadar da güzel bir gün oldu” dedi. Okul Müdürü Bilal Sürücü’den bilgi alan Söğüt, daha sonra önce öğretmenler daha sonra da öğrencilere sohbet etti.

 

 

SİZLER BU ÜLKENİN GELECEĞİSİNİZ

 

Karne alan öğrencileri tebrik eden Başkan Adayı Şener Söğüt, “Bende sizler gibi ilk karnemi bu okulda aldım. Sizler de büyüyecek, kendinizi geliştirecek, vatanına ve milletine bağlı birer birey olarak ülkenize en güzel şekilde hizmet edeceksiniz. Sizler bu ülkenin geleceğisiniz. Türkiye 2053, 2071 hedeflerine sizlerle ulaşacak” dedi.

 

 

 

BOL BOL KİTAP OKUYUN

 

Törene; AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna ve Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Fehmi Öztürk ile birlikte katılan Başkan Adayı Şener Söğüt, çocuklarının mutlu anlarına ortak olan velilerle de sohbet etti. Öğrencilere de nasihatte bulunan Söğüt, “Bu arayı iyi değerlendirin. Dinlenin ama bol bol da kitap okuyun” dedi.Haber okunma sayısı: 600

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Körfez’de Şener Söğüt coşkusu

AK Parti’de Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt için düzenlenen aday tanıtım töreninde coşku ve

Aday tanıtım töreni sırası Körfez’de

AK Parti'de belediye başkan adaylarının belirlenmesinin ardından başlayan aday tanıtım töreni, yarın Körfez

Farklı kültürler bizim zenginliğimiz

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, SKM programları kapsamında Körfez Mardinliler

AK Parti Körfez’de mülakatlar tamamlandı

AK Parti’de ilçe belediye meclis üyesi aday adayları için Körfez’de mülakat heyecanı yaşandı

Körfez Belediyesi’nden Bir Köprü Daha

Körfez Belediyesi’nden Bir Köprü Daha

Körfez’e Yeni ve Modern Parklar

Körfez’e Yeni ve Modern Parklar

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI