22 Haziran 2018 Cuma

Bizim Gazete

Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kocaeli, bizim sevdamızdır’’

baskan-karaosmanoglu-kocaeli-bizim-sevdamizdir

Başkan Karaosmanoğlu, tramvay ile yolculuk edip, otogar esnafını ziyaret ederek bereketli işler diledi.
11 Haziran 2018 Pazartesi 11:36

 Başkan Karaosmanoğlu, tramvay ile yolculuk edip, otogar esnafını ziyaret ederek bereketli işler diledi.

 

 

 

Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kocaeli, bizim sevdamızdır’’ 

 

 

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, vatandaşların yoğun ilgisiyle ve beğenisiyle kullandığı Akçaray ile yolculuk etti. İzmit Otogar esnafıyla da bir araya gelen ve bereketli işler dileyen Karaosmanoğlu, tramvay yolculuğu boyunca yolcularla sohbet ederek hizmetleri nasıl bulduklarını sordu. Hizmetler için teşekkür eden vatandaşlara daha güzelini yapmak için daha çok çalışacaklarını da söyleyen Karaosmanoğlu, “Kocaeli, bizim ortak hayat alanımız, sevdamız, geçmişimiz ve geleceğimizdir. İşte bunun için kentimize her anlamda hizmet ediyoruz. İrade, erdem ve cesaretle halkımızla istiklale ve istikbale yürüyoruz” dedi.

 

 

 

“PROJELERİMİZLE ÜLKEMİZE VE ŞEHRİMİZE DEĞER KATIYORUZ”

 

Ulaşımpark Genel Müdürü Yasin Özlü’nün de Başkan Karaosmanoğlu’na eşlik ettiği tramvay aracındaki seyahatte, her yaştan vatandaşlarla yakından ilgilenen Karaosmanoğlu, Büyükşehir Belediyesi’nin ve Akçaray’ın verdiği hizmetler için teşekkürlerini sunan Kocaelilere “Bu hizmetler sizin eserinizdir “diyerek, “Tarih önünde ecdadımızın huzurunda Allah’a and olsun ki davamızı 2023’e, 2053’e, 2071’e taşımak için halkımıza hizmet etmeyi sürdüreceğiz. İşte bunu da hizmetlerimizle ve bizlere her daim destek veren milletimizle birlikte başaracağız. Ülkemiz terörle mücadelesini ülke sınırları dışında verirken bizler de kentimizin gelişim sürecine büyük katkı sunmak için siyasi kadrolarımız başta olmak üzere Büyükşehir Belediyemizin ekipleriyle yoğun biçimde çalışıyoruz. Neredeyse her gün attığımız ve tanıtımını gerçekleştirdiğimiz projelerimizle ülkemize ve şehrimize değer katıyoruz” dedi.

 

 

 

“GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ”

 

Otogar esnafının ziyareti sonrası da bir açıklama yapan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, ülkemizin ve halkımızın ileriye gitmesi biz eser üretiyoruz vurgusu yaparak, “Siyasetimiz ve bu erdemli yürüyüşümüz her daim milletimizden yana olmuştur. Eserlerimiz kardeşliğimize, dayanışmamıza ve paylaşmamıza katkı sunmaktadır. Halkımızın kaliteli yaşam sürebilmesi için tramvay, metro, yollar, köprüler, parklar ve sayısız hizmeti ortaya koyuyoruz. Sosyal devlet ve sosyal belediye olarak da kimsesizlerin kimsesi olmak için de çalışıyoruz. Mazlumların yanında olmayan dünya düzenin karşısında duruyor, zalimlere karşı dik bir duruş sergiliyoruz. Türkiye’nin ve Kocaeli’nin şahlanması ve yeniden yükselişi için el birliğiyle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde gece gündüz demeden çalışıyoruz” ifadelerini sarf etti. 

 

 

 

“HER KÖŞESİNE RAYLI SİSTEMİ GÖTÜRMEYİ HEDEFLİYORUZ”

 

Türkiye için hain planları olan halkımızın mutluluğuna ve huzuruna kast etmek için tüm planlarının boşuna çıkartıldığını da söyleyen Karaosmanoğlu, “Başaramayacaklar, bizi hedeflerimizde vazgeçiremeyecekler. Türkiye ve Kocaeli, bizim ortak hayat alanımız, sevdamız, geçmişimiz ve geleceğimizdir. İşte bunun için kentimize her anlamda hizmet ediyoruz. Bakınız tramvayımız halkımızın büyük memnuniyetini kazandı. Çok güzel bir eser kazandırdık. Tabi şimdi bunu yaygınlaştıracağız. Akçaray tramvay hattına ilave olarak projelendirdiği Sekapark-Plajyolu hattı çalışmaları da hızla devam ediyor. Vatandaşlarımız tarafından sıkça kullanılan Akçaray, Sekapark-Plajyolu hattının ilk raylarını da döşemeye başladık. Akçaray tramvay hattını plaj yoluna kadar uzatacağız.  Kocaeli’mizin her köşesine raylı sistemi götürmeyi de hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.Haber okunma sayısı: 353

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

-en-guzel-cevabi-sandikta-verecegiz

En güzel cevabı sandıkta vereceğiz

21 Haziran 2018 Perşembe 12:59
-baskan-baran-biz-birlikte-gucluyuz

Başkan Baran: Biz birlikte güçlüyüz

21 Haziran 2018 Perşembe 12:59
-piyasalar-patates-

Piyasalar patates

21 Haziran 2018 Perşembe 12:45
-amasyalilardan-ak-partiye-tam-destek

Amasyalılardan Ak Partiye Tam Destek

19 Haziran 2018 Salı 22:57

KÖRFEZ GÜNDEMİ

İdari ve Mali İşler Müdürü Göreve Başladı.

İdari ve Mali İşler Müdürü Göreve Başladı.

Ak Partililer Hacı Osman Mahallesinde Esnaf Ziyareti Yaptı

Ak Partililer Hacı Osman Mahallesinde Esnaf Ziyareti Yaptı

Ulaşımda yaz dönemine geçiliyor

Büyükşehir Belediyesi UlaşımPark, ulaşım araçlarında yaz dönemi sefer saatlerini değiştiriyor

Körfez Devlet Hastanesi’nde Sürpriz İftar

Körfez Devlet Hastanesi’nde Sürpriz İftar

Siyasetimizin özü; Vatandaşa hizmet

Siyasetimizin özü; Vatandaşa hizmet

Körfez Trabzonlular’da devir teslim yapıldı

Körfez Trabzonlular’da devir teslim yapıldı

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI