22 Ekim 2018 Pazartesi

Bizim Gazete

Baran Güçlü meclis, güçlü hükümet

baran---guclu-meclis-guclu-hukumet-

“Vatandaşların aklı berrak, tercihi net” diyen Başkan İsmail Baran Güçlü meclis, güçlü hükümet
01 Haziran 2018 Cuma 09:41

 “Vatandaşların aklı berrak, tercihi net” diyen Başkan İsmail Baran

 

 Güçlü meclis, güçlü hükümet 

 

SKM programları kapsamında seçim irtibat bürolarını ziyaret eden, ev toplantılarına katılan ve esnaf ziyaretlerinde bulunan Başkan İsmail Baran, “Körfez’de vatandaşların tercihi net; Güçlü hükümet ve Güçlü Türkiye için devam” dedi 

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, bir gün içinde Yukarı Hereke’den Güney Mahallesi’ne kadar Körfez’in dört bir yanında yürütülen seçim çalışmalarına katıldı, vatandaşlara 24 Haziran seçimlerinin önemini anlattı. Kışladüzü’nde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan İsmail Baran, “Türkiye, AK Parti iktidarıyla 16 yılda 3,5 kat büyüdü. Toplumun bütün kesimleri, kalkınmadan ve refahtan payını aldı” dedi.

MİLLETİMİZİN DESTEĞİ TAM

Türkiye’nin mazlumların ümidi, İslam dünyası için de model olduğunu belirten Başkan İsmail Baran, “"Dünyanın her yerinde, mazlumları savunan bir liderimiz ve onun her zaman arkasında duran milletimiz var. Milletimiz AK Parti’ye güveniyor. 2002’den bugüne yapılanlar, Türkiye’nin geldiği nokta, herkesin takdiri. 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine doğru da milletimizin desteğiyle Türkiye hızla ilerleyecektir.

SORUNLARI HİZMETE DÖNÜŞTÜRDÜK

16 yılda hem hükümet bazında hem de yerel yönetimlerde halkımızın güvenini kazandık, ülkede ekonomik, siyasi istikrarı sağlayarak bu başarılara ulaştık. Dağ gibi sorunları dağ gibi hizmetlere dönüştürdük. Çalışmalarımızda da görüyoruz ki; Körfez’de vatandaşların tercihi net; Güçlü hükümet ve Güçlü Türkiye için devam” ifadelerini kullandı.

 Haber okunma sayısı: 727

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER