SAADET

AK Dilovası kamyoncularla bir araya geldi

ak-dilovasi-kamyoncularla-bir-araya-geldi

24 Haziran erken seçim çalışmalarına hız veren AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatı seçim çalışması kapsamında Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman’ın katılımlarıyla S.S. 154 Nolu Dilovası Kamyon ve Tır Taşıyıcıları Kooperatifi ile buluştu.
10 Mayıs 2018 Perşembe 09:27

 24 Haziran erken seçim çalışmalarına hız veren AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatı seçim çalışması kapsamında Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman’ın katılımlarıyla S.S. 154 Nolu Dilovası Kamyon ve Tır Taşıyıcıları Kooperatifi ile buluştu.

 

AK Dilovası kamyoncularla bir araya geldi

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı 24 Haziran'da erken Genel Seçim kararının ardında seçim çalışmalarına kurduğu Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından yürüten AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatı, kamyoncu esnafı ile kooperatif binasında bir araya geldi. S.S. 154 Nolu Dilovası Kamyon ve Tır Taşıyıcıları Kooperatifi Başkanı Osman Aktaş ev sahipliğinde gerçekleşen kahvaltıya AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, İlçe SKM Başkanı İhsan Şanlı ve Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca katıldı. 

KARŞILIKLI FİKİR PAYLAŞIMI YAPACAĞIZ

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren S.S. 154 Nolu Dilovası Kamyon ve Tır Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Osman Aktaş, "Lojistik sektörümüzün ilçemizde ve ülkemizde ki sorunlarının yanı sıra her bir yurttaş olarak ülkemizin geleceği ve istikrarı da bizler için oldukça önemlidir. 24 Haziran'da yapılacak olan genel seçimlerinde Türkiye'nin yeni bir yola gireceğini ve daha güçlü bir Türkiye olacağını ümit ederek yolumuza devam edeceğiz inşallah. Bu programı ilçemizin ve ülkemizin geleceği için fikir alışverişinde bulunmak adına düzenledik. Milletvekilimiz, Belediye Başkanımız ve AK Parti İlçe Başkanımız fikirlerini siz esnaf kardeşlerimizle paylaşacaklar. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.

 

AKBULUT BİR KEZ DAHA DESTEK İSTEDİ

Aktaş’ın ardından konuşan AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, "AK Parti olarak 16 yıldır iktidarda olan bir parti olarak ülkemize ve milletimize kattığımız değerler ile hep gurur duyduk. Millet sevdalısı, ülke sevdalısı bir liderimizin 16 yılda neler yaptığını hep birlikte gördük. 16 yıl önceki Türkiye ile şimdiki Türkiye arasında dağlar kadar fark var. Biz artık dünyada adı geçen, mazlumların ve islam dünyasının umudu olduk. Her geçen gün büyüyen bir Türkiye'nin yoluna devam etmesi için, ilçemize ve ilimizde hizmetlerin devamı için sizlerden 16 yıl olduğu gibi bu yılda destek istiyoruz" şeklinde konuştu.

 

DAHA HIZLI BÜYÜYECEĞİZ

Buluşmada söz alan Dilovası Beledi Başkanı Ali Toltar ise, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı erken seçim kararıyla bizlere çok büyük görevler düşmektedir. Türkiye'nin daha güçlü olması için yeni Cumhurbaşkanlığı sistemine ihtiyacımız var. Bu sistemle birlikte hem ülkemiz hem de ilçemiz daha hızlı bir şekilde büyüyecek ve halkımız istenilen refah düzeyine daha kısa sürede kavuşacaktır. Sizlerde bu seçimlerde güçlü Türkiye'nin önünün açılası için bir kez ha destek istyoruz" dedi.

 

TÜRKİYE’NİN GELECEĞİ İÇİN

Toplantıda son olarak konuşan AK Parti Kocaeli Milletveki Cemil Yaman "Ülkemizin geleceğinin belirleneceği çok önemli bir seçimi 24 Haziran'da sandığa giderek yaşayacağız. 24 Haziran akşamı tüm dünyaya güçlü ve kenetlenmiş bir Türkiye'nin Cumhurbaşkanına sahip çıkacağını, milletine, bayrağına sahip çıkacağını inşallah hep birlikte göreceğiz ve ilk turda Cumhurbaşkanlığı sisteminin gelmesini sağlayacağız. Bizler bu uğurda gece gündüz demeden çalışıyoruz. Yeni sistemle birlikte ülkemiz daha hızlı büyüme gösterecek, bürokrasi azalacaktır. Hızlı karar alan, hızlı icraat ve reform yapan, etkin bir yönetim modeli oluşacak. 2023 ve ötesine uzanan hedeflerimiz ivme kazanacaktır. Güçlü hükümet sistemi, ülkemizi bölgesinde ve küresel siyasette daha etkili bir konuma yükseltecek. Gelin çocuklarımızın geleceği için, Güçlü Türkiye için, sizde Cumhurbaşkanımıza sahip çıkın" dedi.

 Haber okunma sayısı: 674

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Körfez’de Cumhur İttifakından Gövde Gösterisi

Körfez’de Cumhur İttifakından Gövde Gösterisi

Körfez Belediyesi Meclisinde, Veda Oturumu

Körfez Belediyesi Meclisinde, Veda Oturumu

Yılmaz ve Söğüt Hereke’yi turladı

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ve AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt,

BARBAROS İMAM HATİP ORTAOKULUNDAN ÖRNEK PROJE

BARBAROS İMAM HATİP ORTAOKULUNDAN ÖRNEK PROJE

Körfez’de Şener Söğüt coşkusu

AK Parti’de Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt için düzenlenen aday tanıtım töreninde coşku ve

Aday tanıtım töreni sırası Körfez’de

AK Parti'de belediye başkan adaylarının belirlenmesinin ardından başlayan aday tanıtım töreni, yarın Körfez

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI