29 Ocak 2020 Çarşamba

BİZİM GAZETE

Yeniden refah partisi KOCAELİ il teşkilatı Mehmet ARAS başkanlığında toplantı

-yeniden-refah-partisi-kocaeli-il-teskilati-mehmet-aras-baskanliginda-toplanti

Yeniden refah partisi KOCAELİ il teşkilatı Mehmet ARAS başkanlığında toplantı.
15 Haziran 2019 Cumartesi 09:12

 Yeniden refah partisi KOCAELİ il teşkilatı Mehmet ARAS başkanlığında toplantı.

Önceki akşam ilk olarak, saat 18:00’ de partinin il başkanlık divanı toplantısı yapıldı. Ardından saat 19:00’ da ilçe başkanları toplantısı ve son olarak da, saat 20:00’ de yönetim kurulu toplantısı yapıldı.

Partinin neredeyse tüm kademeleri ile bir akşamda toplantı yapan il başkanı ARAS gündeme dair önemli açıklamalar da bulundu.

Açıklamalar şu şekilde;

“Ordumuz pençe harekatı dolayısı ile vazifesi başındadır. Milletimizin şehitleri vardır. ALLAH şehitlerimize rahmet etsin. Milletimiz ve birliğimiz var olsun.Öte yandan ülkenin beka sorunu var diyen hükümet, askerliği altı aya düşürüp, orduyu terhis ediyor. Ve maazallah bir tehlike halinde acemi askeri cepheye sürmek durumunda kalacağı ortadadır.

Ülkemizin rusya’ dan s-400 satın alması konusu bir kriz haline gelmiştir. Bu krizin taraflarının verdiği tepkilerden, kendilerinin ülkemize bakışı gayet açık şekilde görülebilmektedir. Ama meselenin asıl acı olan tarafı şudur ki; bağımsız bir devlet olan ülkemizin bedeli karşılığında bir ülkeden, alış veriş yapması bile birilerini rahatsız edebilmektedir. Bu hadsizliğe verilecek en doğru cevap ise, bu savunma sistemlerini kendimiz üretmektir. Devletimiz ve milletimizin buna gücü yetecek durumdadır. Bir an evvel bu silahları kendimiz üretmeliyiz. Yoksa bu gün yapılan ağız dalaşları bizi kurtarmayacaktır. Gelecek bugünü bize aratacaktır.

Abd temsilciler meclisine sunulan ve kabul gören; “abd-TÜRKİYE ittifakına yönelik endişelerin ifade edilmesi” olarak isimlendirilen, metne bakıldığı zaman; ülkemiz Kıbrıs da işgalci olarak nitelendirilmiştir. Bu karar küstahça bir karardır. Abd haddi aşmıştır. Bu karar bize Johnson mektubunu hatırlatmıştır. Amma hiç kimsenin şüphesi olmasın, iktidarı ele aldığımız vakit bizde tüm dünyaya, Kıbrıs barış harekatını hatırlatacağız. Şunu kimse unutmasın ki Kıbrıs bizimdir. İşgalci değiliz, orada yaşayan türk milletinin garantörüyüz.

Şanlı Türk milletine işgalci diyenler önce kendi yakın geçmişlerine baksınlar; Afganistan, Somali, suriye, ırak, Libya da neler yaptıklarını hatırlasınlar.

 Yeniden refah partisi arkasında medya, sermaye ve dış güçler desteği olmayan, bir harekettir. Halkımız partimize yoğun bir teveccüh göstermiştir. 6 ay gibi kısa bir zamanda, 73 il  ve 300 ilçede teşkilatlarımızı kurduk. Ve göreceksiniz ki ilk seçimde, bu millet bizi ülkenin geleceği hakkında söz söyleyecek pozisyona taşıyacaktır.”

Aras sözlerinin sonunda partisinin il divan toplantısının 22 haziran 2019 saat 21:00 de yapılacağını ve bu toplantıya genel başkan yardımcısı Bahattin SUNGUR’ unda katılacağı bilgisini verdi.

 

 Haber okunma sayısı: 4425

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

İlimtepe yolu asfaltlandı

Büyükşehir Belediyesi, Körfez ilçesi Hacı Osman ve İlimtepe Mahalleleri arasındaki, Nihal Atsız Caddesi ve

Başkan Söğüt, “Daima iş birliği içinde olacağız”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, İl Jandarma Komutanı Albay Osman Aslan'ı ziyaret etti.

Körfez Şehitliği bakıma alındı

Körfez Belediyesi tarafından Asri Mezarlık içerisinde bulunan şehitlik bakıma alındı. Genel temizliği yapılan

Körfez’de yılın ilk meclisi yapıldı

Körfez Belediyesi’nde 2020 yılının ilk meclis toplantısı gerçekleştirildi. 14 gündem maddesinin

Başkan Söğüt, Yıldız’ı ağırladı

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, CHP’nin yeni Körfez İlçe Başkanı Bülent Yıldız ve meclis

Ölçü ve tartı aletleri beyan işlemleri başladı

Körfez Belediyesi, esnafın kullanmış olduğu ölçü ve tartı aletlerinin kontrol ve muayenesi için bildirim

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI