19 Ağustos 2019 Pazartesi

BİZİM GAZETE

Körfez’de Durmak Yok, Yola Devam

-korfezde-durmak-yok-yola-devam

Körfez’de Durmak Yok, Yola Devam
24 Ocak 2019 Perşembe 09:28

 Körfez’de Durmak Yok, Yola Devam

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AK Parti Körfez İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen Kurucular Kurulu toplantısına katılım sağladı, teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi. 

İlçe Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleşen buluşmaya; AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt ve Kurucular Kurulu Üyeleri katılım sağladı. 

CEMİL YAMAN: “BÜYÜK ONUR DUYUYORUM”

Kurucular Kurulu üyelerinin katılımlarıyla AK Parti Körfez İlçe Başkanlığında düzenlenen istişare toplantısında konuşan Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman: “ Teşkilatımızın her kademesinde çalışan siz değerli kurucular kurulumuzla bir araya gelmekten büyük onur duyuyorum. Verdiğiniz emekler, fedakârlıklar asla unutulmaz. Allah sizlerden razı olsun.ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYACAĞIZ

Adalet ve Kalkınma Partisi olarak girdiğimiz her seçim bizim için önemli. 31 Mart 2019 Mahalli İdareler seçimlerinde Körfez teşkilatı olarak; Belediye Başkan adayımız Şener Söğüt, Mevcut Belediye Başkanımız İsmail Baran ve siz değerli dava arkadaşlarımızla birlikte elimizi taşın altına koyacağız. Allahın izniyle Körfez ilçemiz, büyük oy artışıyla bu önemli seçimden zaferle çıkacaktır. Her zaman bir ve beraber olacağız” dedi. 

BAŞKAN BARAN: “İLK GÜNKÜ AŞKLA”

Teşkilat mensuplarını selamlayarak konuşmalarına başlayan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran; “ AK Parti; kırgınlıkların, küskünlüklerin, bölünmelerin olmadığı bir hizmet aşkının hikâyesidir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan kimi işaret ederse, hangi yolu gösterirse Allah’ın izniyle biz o yoldan yürümeye şuan olduğu gibi devam edeceğiz. Allah birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi daim etsin. Milletimize hizmet yolunda gecesini gündüzüne katarak fedakârca çalışan teşkilat mensuplarımıza şükranlarımı sunuyorum. İlk Günkü Aşkla “Durmak Yok, Yola Devam” ifadelerine yer verdi. 

RAMAZAN TUNA: “GÜÇLÜ BİR TEŞKİLATIZ”

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın konuşmasının ardından konuşan İlçe Başkanı Ramazan Tuna: “ AK Parti Körfez ilçe teşkilatı diğer ilçelerimiz gibi güçlü bir teşkilat. Partimizin çeşitli kademelerinde geçmişten günümüze kadar görev almış her mensubumuz bizim için önemli. Bugün burada siz değerli kurucular kurulu üyelerimizle bir aradayız. 2019 Yerel seçim sürecinde hepimize büyük görevler düşüyor. Gecemizi gündüzümüze katarak Partimiz için, aziz milletimiz için durmadan, yorulmadan çalışacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun” şeklinde konuştu.

ŞENER SÖĞÜT: “  YOL HARİTAMIZI BİRLİKTE BELİRLEYECEĞİZ”

Son olarak konuşmalarını gerçekleştiren Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt: “Kurucu gençlik kollarından gelmiş bir kardeşiniz olarak, şahsımıza Belediye Başkan Adaylığı tevdi edildi. Siz değerli yol arkadaşlarımızla yerel seçim süreciyle ilgili yaptığımız ve yapacağımız çalışmaları hep birlikte değerlendireceğiz. Yol haritamızı birlikte belirleyeceğiz. 

 

GÖNÜL BELEDİYECEĞİNİ GÖNÜLLERE NAKIŞ NAKIŞ İŞLEYECEĞİZ”

Saha çalışmalarının startını verdiğimiz günden itibaren, ilçemizin birçok mahallesinde nokta ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Bizim gayemiz; gönül belediyeciliğini gönüllere nakış nakış işlemek. Vatandaşımızla birlikte ilçemizin geleceğine yön vermek en büyük temennimiz. Millete sevdalı insanların kurduğu AK Parti; Allah’ın izniyle 2019 Mahalli İdareler seçiminde de oylarını arttırmış bir şekilde Kocaeli’de, Körfez’de tekrar zafer yaşayacaktır. Hizmet bayrağını yukarılara çıkarmak, boynumuzun borcudur. Allah hepinizden razı olsun. Birliğimiz, kardeşliğimiz daim olsun” dedi. 

 

Haberin etiketleri:

Körfez’de Durmak Yok, Yola Devam


Haber okunma sayısı: 1167

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Körfez’de 17 Ağustos şehitleri dualarla anıldı

Körfez'de asrın felaketi olarak adlandırılan 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi’nin 20. yılında hayatını

Körfez’de ot biçme çalışmaları sürüyor

Körfez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yabani otların temizliği ile çim biçme

Esnaf ve vatandaşın talebi yerine getirildi

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’ün talimatı ile İlimtepe Kalıcı Konutlardaki atıl durumdaki iş

Başkan Söğüt’ten 17 Ağustos Mesajı

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, 17 Ağustos 1999 Marmara depreminin 20. yıl dönümü nedeniyle mesaj

Pazar temizlendi, atıklar gömüldü

Körfez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipler, İlimtepe’de kurulan kurban kesim alanındaki atıkları

Körfez’de panayır coşkusu

Körfez Belediyesi, Körfez Ticaret Odası ve Körfez Esnaf ve Sanatkârlar Odası tarafından Körfez’de bu yıl

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI