21 Ekim 2018 Pazar

Bizim Gazete

Güçlü bir Türkiye için Körfez ‘devam’ diyecek

-guclu-bir-turkiye-icin--korfez-devam-diyecek

Güçlü bir Türkiye için Körfez ‘devam’ diyecek
28 Mayıs 2018 Pazartesi 09:49

 Güçlü bir Türkiye için 

Körfez ‘devam’ diyecek

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Daha güçlü bir Meclis, daha güçlü bir Hükümet için Körfez her zaman olduğu gibi 24 Haziran’da da sandığa gidecek, ‘devam’ diyecektir” dedi

 

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AK Parti Milletvekili İlyas Şeker’in de katılımıyla Esentepe Mahallesi’nde hayata geçirilen kıl çadırda Esentepeliler ile bir araya geldi. AK Parti İlçe Başkanı Şener Söğüt, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak ve Belediye Meclis Üyelerinin de katıldığı toplantı öncesinde vatandaşlarla sohbet eden Başkan İsmail Baran, 24 Haziran sonrasında Türkiye’nin daha güçlü olarak yola devam edeceğini belirtti.TÜRKİYE DAHA DA BÜYÜYECEK

24 Haziran sonrasında Türkiye'nin parlayan yıldızının daha da yükseleceğini belirten Başkan İsmail Baran, “Türkiye, 24 Haziran sonrası muasır medeniyetler yoluna emin adımlarla yürüyecek. Cumhur İttifakı ile Türkiye, 2023 hedeflerine ve 2053-2071 vizyonuna emin adımlarla devam edecek. Bizi operasyonlarla çöktürmeye çalışanlara inat, Türkiye daha da büyüyecek, bölgede söz sahibi olan güçlü bir ülke haline gelecek” dedi.

TÜM OYUNLAR VIZ GELİR

Körfez’in AK Parti’ye her zaman destek olduğunu belirten Başkan İsmail Baran, “Esentepe Mahallemiz de bu konuda gerekli hassasiyeti gösterdi ve bu davaya gereken desteği verdi. 24 Haziran’da da bu desteği en iyi şekilde vereceğimizden şüphemiz yoktur. Biz milletçe bir ve beraber olduğumuz müddetçe, ne kadar dövizle oynarsa oynasın, ihanet planları yapsınlar hepsi vız gelecektir. Bu millet neler gördü. Her oyunu tek tek bozdu, bozmaya devam edecek” dedi.

HALKIMIZ GEREKENİ YAPAR

Seçimin ilk turda biteceğini belirten Başkan İsmail Baran, “24 Haziran gerçekten bu ülkede milli ve manevi değerlerine sahip çıkan Cumhur ittifakı ile seçime giriyoruz.Sandıkta hep birlikte Cumhurbaşkanımızı birinci turda seçeceğiz. Aynı zamanda AK Parti olarak mecliste büyük çoğunluğu elde etmek gerekir. Bu konuda halkımız gerekeni yapacaktır” dedi. 

 Haber okunma sayısı: 724

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER