22 Eylül 2019 Pazar

BİZİM GAZETE

DEMOKRAT PARTİ ÜLKEMİZİN SİGORTASIDIR

-demokrat-parti-ulkemizin-sigortasidir

DEMOKRAT PARTİ ÜLKEMİZİN SİGORTASIDIR
24 Mart 2019 Pazar 12:43

 DEMOKRAT PARTİ ÜLKEMİZİN SİGORTASIDIR

DP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki, DP Gebze Belediye Başkan Adayı Üzeyir Mert, Gebze İlçesi ve çevre köyleri ziyaret etti.

Son hızla ziyaretlerine devam eden DP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki, DP Gebze Belediye Başkan Adayı Üzeyir Mert, Gebze İlçesi ve çevre köyleri ziyaret etti.

İlk durakları Gebze Kars Ardahan ve Iğdırlılar Derneği olan Demokrat Partili Ekip, dernek üyelerine Gebze ve Kocaeli Büyükşehir hakkında projelerinden bahsetti. Dernekte yoğun ilgi ile karşılanan Baki, yaptığı konuşma sonrası alkış aldı. Ardından kent esnafını ziyaret eden Baki ve Mert, esnafın sıkıntılarını ve taleplerini dinledi. 1 Nisan’dan sonra Gebze için özel projelerinin olduğunu söyleyen Baki, “İzmit’ten Gebze’ye bakmak, uçaktan karıncaya bakmak gibidir. Ben tüm ilçelerimizin başkanı olacağım. Gebze’nin yeri bende çok ayrı, burayı tarım ve tasarım merkezi yapacağız” dedi. Ülkedeki siyasi ortamın gitgide yozlaştığına vurgu yapan Baki, “İttifaklar ülkemizi çok gerdi. Demokrat Parti ülkemizin sigortasıdır. Ben seçildiğimde bu şehirde yangını söndürecek, kentimize barış ve huzur gelecektir” ifadelerinde bulundu.

“KADIN GİRİŞİMCİLERE DESTEK”Yaptığı esnaf ziyaretlerinde kadın girişimcilerin bu kentin yükselmesinde büyük rol oynayacağının altını çizen Baki, “Kadınlarımız hem anne hem iş sahibi oluyor. Onların iş hayatında maddi olarak desteklenmesi zorunludur. 1 Nisan’dan sonra kadın girişimcilerin pazar araştırmasından, ar-ge çalışmalarına sonuna kadar desteklenecektir” dedi.

“KÖYLER UYANDI, KIRAT GELİYOR”

Mudarlı ,Ovacık, Mollafenari, Cuma ve Kadıllı köylerini ziyaret eden DP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki ve DP Gebze Belediye Başkan Adayı Uzeyir Mert, köy halkına projelerini anlattı. Köylerde yoğun ilgi ve destek gören Demokrat Partililer, tüm köy halkı ile konuşarak herkesin sıkıntılarını dinledi. Baki, “Biz artık çoban ateşini yaktık, bu ateş giderek büyüyecek. Gittiğimiz, dokunduğumuz her yerde Demokrat Parti’nin izlerini ve yaptığı büyük iyiliği görüyoruz. Köyler uyandı, ‘Kırat’ gümbür gümbür geliyor” ifadelerinde bulundu.

 Haber okunma sayısı: 2088

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Tunay Şimşek ve Milli takımdan madalya yağmuru

Tunay Şimşek ve Milli takımdan madalya yağmuru

AK kadınlar Körfez’de Aşure Dağıttı

AK kadınlar Körfez’de Aşure Dağıttı

Söğüt, “Daha Yeşil Bir körfez İçin Çalışıyoruz”

Söğüt, “Daha Yeşil Bir körfez İçin Çalışıyoruz”

Tunay Şimşek'den bir madalya daha

Tunay Şimşek'den Macaristanda düzenlenen Short Track yarışlarının ilk gününde madalya alarak başarısını

Şehidin Adı Okuduğu Okulda Yaşatılacak

Şehidin Adı Okuduğu Okulda Yaşatılacak

Başkan Söğüt; “Körfez’in Geleceğine Birlikte Yön Veriyoruz”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Barbaros Mahallesi Hayırsevenler Camii cemaatiyle selamlaştı, uzun

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI