19 Nisan 2019 Cuma

BİZİM GAZETE

DEMOKRAT PARTİ ÜLKEMİZİN SİGORTASIDIR

-demokrat-parti-ulkemizin-sigortasidir

DEMOKRAT PARTİ ÜLKEMİZİN SİGORTASIDIR
24 Mart 2019 Pazar 12:43

 DEMOKRAT PARTİ ÜLKEMİZİN SİGORTASIDIR

DP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki, DP Gebze Belediye Başkan Adayı Üzeyir Mert, Gebze İlçesi ve çevre köyleri ziyaret etti.

Son hızla ziyaretlerine devam eden DP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki, DP Gebze Belediye Başkan Adayı Üzeyir Mert, Gebze İlçesi ve çevre köyleri ziyaret etti.

İlk durakları Gebze Kars Ardahan ve Iğdırlılar Derneği olan Demokrat Partili Ekip, dernek üyelerine Gebze ve Kocaeli Büyükşehir hakkında projelerinden bahsetti. Dernekte yoğun ilgi ile karşılanan Baki, yaptığı konuşma sonrası alkış aldı. Ardından kent esnafını ziyaret eden Baki ve Mert, esnafın sıkıntılarını ve taleplerini dinledi. 1 Nisan’dan sonra Gebze için özel projelerinin olduğunu söyleyen Baki, “İzmit’ten Gebze’ye bakmak, uçaktan karıncaya bakmak gibidir. Ben tüm ilçelerimizin başkanı olacağım. Gebze’nin yeri bende çok ayrı, burayı tarım ve tasarım merkezi yapacağız” dedi. Ülkedeki siyasi ortamın gitgide yozlaştığına vurgu yapan Baki, “İttifaklar ülkemizi çok gerdi. Demokrat Parti ülkemizin sigortasıdır. Ben seçildiğimde bu şehirde yangını söndürecek, kentimize barış ve huzur gelecektir” ifadelerinde bulundu.

“KADIN GİRİŞİMCİLERE DESTEK”Yaptığı esnaf ziyaretlerinde kadın girişimcilerin bu kentin yükselmesinde büyük rol oynayacağının altını çizen Baki, “Kadınlarımız hem anne hem iş sahibi oluyor. Onların iş hayatında maddi olarak desteklenmesi zorunludur. 1 Nisan’dan sonra kadın girişimcilerin pazar araştırmasından, ar-ge çalışmalarına sonuna kadar desteklenecektir” dedi.

“KÖYLER UYANDI, KIRAT GELİYOR”

Mudarlı ,Ovacık, Mollafenari, Cuma ve Kadıllı köylerini ziyaret eden DP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki ve DP Gebze Belediye Başkan Adayı Uzeyir Mert, köy halkına projelerini anlattı. Köylerde yoğun ilgi ve destek gören Demokrat Partililer, tüm köy halkı ile konuşarak herkesin sıkıntılarını dinledi. Baki, “Biz artık çoban ateşini yaktık, bu ateş giderek büyüyecek. Gittiğimiz, dokunduğumuz her yerde Demokrat Parti’nin izlerini ve yaptığı büyük iyiliği görüyoruz. Köyler uyandı, ‘Kırat’ gümbür gümbür geliyor” ifadelerinde bulundu.

 Haber okunma sayısı: 516

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Körfez’de ilk meclis toplantısı

Körfez Belediyesi Nisan Ayı Meclis Toplantısı Şener Söğüt’ün başkanlığında gerçekleştirildi.

Faruk Denli ve İbrahim Çırpan Başkan Yardımcısı oldu

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, iki başkan yardımcısını belirledi. Bu görevlere Faruk Denli ve

Kaymakam Can’dan Başkan Söğüt’e ziyaret

Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’ü makamında ziyaret etti,

Şener Söğüt ilk atamasını gerçekleştirdi

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, ilk atamasını gerçekleştirdi. Özel Kalem Müdürlüğü görevine

Söğüt, “Şimdi hizmet zamanı”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, görev devir-teslimi sonrasında makamında tebrikleri kabul etti.

Körfez’de türkü ve şiir dolu gece

Körfez İgsaş Ortaokulu öğretmenleri tarafından hazırlanan ‘Türkülerle Şiirler’ programı, Körfezlilere

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI