SAADET

16 Şubat 2019 Cumartesi

Bizim Gazete

Bizim amacımız halkın ve Hakkın rızasını almak

-bizim-amacimiz-halkin--ve-hakkin-rizasini-almak

Bizim amacımız halkın ve Hakkın rızasını almak
10 Kasım 2018 Cumartesi 08:23

 Bizim amacımız halkın 

ve Hakkın rızasını almak

AK Parti Körfez Atalar ve Güney Mahallesi teşkilatları ile bir araya gelen Başkan İsmail Baran, “4,5 yılda Körfez’de yaptığımız her bır yatırımda amacımız önce halkımızın sonra da Hakkın rızasını almak oldu” dedi

 

Körfez Beldeiye Başkanı İsmail Baran, mahalle teşkilatları ile bir araya gelerek hem yapılan çalışmalar hakkında bilgi veriyor hem de onların görüş ve önerilerini alıyor. Başkan Baran bu kapsamda son olarak AK Parti Atalar ve Güney Mahallesi Mahalle Teşkilatıları ile bir araya geldi. Başkan Baran ilk olarak Atalar Mahallesi Mahalle Teşkilatı ile bir araya geldi. Başkan Baran, “Yapılan her yatırımda amacımız önce halkımızın sonra da Hakkın rızasını almak oldu” dedi.TEK TEK HAYATA GEÇİRDİK

Atalar Mahallesi’nden AK Parti olarak her zaman en büyük desteği gördüklerini belirten Başkan İsmail Baran, “30 Mart 2017 seçimlerinde göreve geldik. 55 ay gibi bir süre boyunca da Körfez’de bir çok önemli projeye imza attık. 400 milyon liralık yatırım yaparken, 170 milyon liralık da borç ödedik. Bu dönem de hiçbir borç yapmadık, tamamen özkaynaklarımız ile projelerimizi hayata geçirdik. 600 dönüm yer kazandırırken de sadece 90 dönüm yer sattık.

EN İYİ SİZLER ANLATIRSINIZ

Spor, kültür, sosyal belediyecilik ve tarih anlamında bir çok yatırımı hayata geçirdik. Tabi bunları sadece biz değil, mahalle teşkilatlarımız ile yani sizlerle birlikte yaptık. Bu yapılanları da halka en iyi anlatacak olan sizlersiniz. Üç dönem AK Parti burada seçimi kazandı. Mart ayındaki seçimlerde de yine AK Parti en yüksek oyu alarak daha güçlü şekilde seçimden çıkacaktır” ifadelerini kullandı.

BU DAVANIN NEFERİ OLMAK GURUR VERİCİ

Başkan İsmail Baran daha sonra Güney Mahallesi Mahalle Teşkilatı ile bir araya geldi. Teşkilat üyelerine seslenen Başkan İsmail Baran, “44 yıldır ikamet ettiğim Güney Mahallesi’ne partimize verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Bu davada bir nefer olmak gerçekten gurur verici. Sizler Körfez’de yapılanları zaten görüyorsunuz. Bizler de bu akşam 55 ay içerisinde yapılanları sizlere aktaracağız, sizlerin talep ve önerilerini dinleyeceğiz” dedi.

SİZLERİN DESTEĞİ ÖNEMLİ

30 yılda bu kentte yerel yönetimlerin yapamadığı hizmetin bu dönem yapıldığını belirten Başkan İsmail Baran, “Bunda teşkilatlarımızın bize verdiği destek önemliydi. El ele gönül gönüle vererek bunu başardık. Bunu başarırken de borçla, kredi ile yapmadık. Hepsini kendi özkaynaklarımız ile hayata geçirdik. Çünkü bizim sevdamız Körfez, sevdamız Türkiye’dir. Bizler bu sevdanın birer neferiyiz. Bu bilinçle çalıştık, çalışmaya da devam edeceğiz” dedi.

MECLİS ÜYELERİ DE KATILDI

Atalar ve Güney Mahallesi Mahalle teşkilatları ziyaretinde Başkan İsmail Baran’a eşi Bilge Baran, ilçe yöneticileri; Sevil Özbek, Nurettin Okutan ve Erdal Durmuş ile Körfez Belediye Meclis Üyeleri; Pınar Uysal, Ahmet Sinan Fidan, Kadir Aydoğdu, Emin Yıldız, Halil Küçük, Mikail Saltabaş, Zeki Kurtuluş ve Murat Yazar da eşlik etti. 

 Haber okunma sayısı: 1319

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Körfez’de Şener Söğüt coşkusu

AK Parti’de Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt için düzenlenen aday tanıtım töreninde coşku ve

Aday tanıtım töreni sırası Körfez’de

AK Parti'de belediye başkan adaylarının belirlenmesinin ardından başlayan aday tanıtım töreni, yarın Körfez

Farklı kültürler bizim zenginliğimiz

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, SKM programları kapsamında Körfez Mardinliler

AK Parti Körfez’de mülakatlar tamamlandı

AK Parti’de ilçe belediye meclis üyesi aday adayları için Körfez’de mülakat heyecanı yaşandı

Körfez Belediyesi’nden Bir Köprü Daha

Körfez Belediyesi’nden Bir Köprü Daha

Körfez’e Yeni ve Modern Parklar

Körfez’e Yeni ve Modern Parklar

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI