21 Mayıs 2019 Salı

BİZİM GAZETE

Bizim amacımız halkın ve Hakkın rızasını almak

-bizim-amacimiz-halkin--ve-hakkin-rizasini-almak

Bizim amacımız halkın ve Hakkın rızasını almak
10 Kasım 2018 Cumartesi 08:23

 Bizim amacımız halkın 

ve Hakkın rızasını almak

AK Parti Körfez Atalar ve Güney Mahallesi teşkilatları ile bir araya gelen Başkan İsmail Baran, “4,5 yılda Körfez’de yaptığımız her bır yatırımda amacımız önce halkımızın sonra da Hakkın rızasını almak oldu” dedi

 

Körfez Beldeiye Başkanı İsmail Baran, mahalle teşkilatları ile bir araya gelerek hem yapılan çalışmalar hakkında bilgi veriyor hem de onların görüş ve önerilerini alıyor. Başkan Baran bu kapsamda son olarak AK Parti Atalar ve Güney Mahallesi Mahalle Teşkilatıları ile bir araya geldi. Başkan Baran ilk olarak Atalar Mahallesi Mahalle Teşkilatı ile bir araya geldi. Başkan Baran, “Yapılan her yatırımda amacımız önce halkımızın sonra da Hakkın rızasını almak oldu” dedi.TEK TEK HAYATA GEÇİRDİK

Atalar Mahallesi’nden AK Parti olarak her zaman en büyük desteği gördüklerini belirten Başkan İsmail Baran, “30 Mart 2017 seçimlerinde göreve geldik. 55 ay gibi bir süre boyunca da Körfez’de bir çok önemli projeye imza attık. 400 milyon liralık yatırım yaparken, 170 milyon liralık da borç ödedik. Bu dönem de hiçbir borç yapmadık, tamamen özkaynaklarımız ile projelerimizi hayata geçirdik. 600 dönüm yer kazandırırken de sadece 90 dönüm yer sattık.

EN İYİ SİZLER ANLATIRSINIZ

Spor, kültür, sosyal belediyecilik ve tarih anlamında bir çok yatırımı hayata geçirdik. Tabi bunları sadece biz değil, mahalle teşkilatlarımız ile yani sizlerle birlikte yaptık. Bu yapılanları da halka en iyi anlatacak olan sizlersiniz. Üç dönem AK Parti burada seçimi kazandı. Mart ayındaki seçimlerde de yine AK Parti en yüksek oyu alarak daha güçlü şekilde seçimden çıkacaktır” ifadelerini kullandı.

BU DAVANIN NEFERİ OLMAK GURUR VERİCİ

Başkan İsmail Baran daha sonra Güney Mahallesi Mahalle Teşkilatı ile bir araya geldi. Teşkilat üyelerine seslenen Başkan İsmail Baran, “44 yıldır ikamet ettiğim Güney Mahallesi’ne partimize verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Bu davada bir nefer olmak gerçekten gurur verici. Sizler Körfez’de yapılanları zaten görüyorsunuz. Bizler de bu akşam 55 ay içerisinde yapılanları sizlere aktaracağız, sizlerin talep ve önerilerini dinleyeceğiz” dedi.

SİZLERİN DESTEĞİ ÖNEMLİ

30 yılda bu kentte yerel yönetimlerin yapamadığı hizmetin bu dönem yapıldığını belirten Başkan İsmail Baran, “Bunda teşkilatlarımızın bize verdiği destek önemliydi. El ele gönül gönüle vererek bunu başardık. Bunu başarırken de borçla, kredi ile yapmadık. Hepsini kendi özkaynaklarımız ile hayata geçirdik. Çünkü bizim sevdamız Körfez, sevdamız Türkiye’dir. Bizler bu sevdanın birer neferiyiz. Bu bilinçle çalıştık, çalışmaya da devam edeceğiz” dedi.

MECLİS ÜYELERİ DE KATILDI

Atalar ve Güney Mahallesi Mahalle teşkilatları ziyaretinde Başkan İsmail Baran’a eşi Bilge Baran, ilçe yöneticileri; Sevil Özbek, Nurettin Okutan ve Erdal Durmuş ile Körfez Belediye Meclis Üyeleri; Pınar Uysal, Ahmet Sinan Fidan, Kadir Aydoğdu, Emin Yıldız, Halil Küçük, Mikail Saltabaş, Zeki Kurtuluş ve Murat Yazar da eşlik etti. 

 Haber okunma sayısı: 1360

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Körfez’de ilk defa ucuzluk panayırı yapılacak

Körfez’de ilk defa ucuzluk panayırı yapılacak

Körfezli gençlerin geleceği Akademi Lise ile şekillenecek

Akademi Lise’yi Kocaeli’nin tüm ilçelerine yaymak için çalışmalarına devam eden Büyükşehir Belediyesi,

Sarı Kumbaralar ile 40 ton atık toplandı

Körfez Belediyesi tarafından tekstil atıklarının ekonomiye tekrar kazandırılması için ilçenin 56 farklı

Körfez’de Ramazan geceleri

Körfez’de Ramazan Gecelerinde büyükler ilahiler ile güzel bir akşam geçiriyor, çocuklar ise gösteriler ile

‘Hacivat ve Karagöz’ ile kahkahaya doydular

Körfez’de bu sene de Ramazan ayı etkinliklerinin adresi Demokrasi ve Şehitler Meydanı oldu. Hava koşulları

Körfez’de ilk meclis toplantısı

Körfez Belediyesi Nisan Ayı Meclis Toplantısı Şener Söğüt’ün başkanlığında gerçekleştirildi.

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI