19 Ocak 2018 Cuma

Bizim Gazete

Baran; Kadın ve gençlerimiz siyasete güç katıyor

-baran-kadin-ve-genclerimiz-siyasete-guc-katiyor

Kadın ve gençlerimiz siyasete güç katıyor
22 Aralık 2017 Cuma 15:27

 Kadın ve gençlerimiz siyasete güç katıyor



Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, İlçe Başkanı Şener Söğüt ile birlikte İlçe Gençlik ve Kadın Kolları’nın haftalık olağan yönetim kurulu toplantılarına katıldı

 




Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AK Parti İlçe Başkanı Şener Söğüt ile birlikte kısa süre önce kongre sürecini tamamlayan İlçe Gençlik ve Kadın Kolları’nın yönetim kurulu toplantılarına konuk oldu. İlk olarak İlçe Gençlik Kolları’nın toplantısına katılan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, İlçe Başkanı Doğan Orak ve yönetimine hayırlı olması temennisinde bulundu.


İŞİNİZ AĞIR VE ÇETİN


“Sahaya alın terini döken, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın geleceğimizin teminatı olarak gördüğü siz değerli kardeşlerimizi canı gönülden tebrik ediyorum” diyen Başkan İsmail Baran, “Gençlik Kollarımızın yeri AK Parti’de farklıdır. Gençlik Kolları demek; saha demek, coşku demek, alın teri demek, dinamizm demektir. Sizler bizim her zaman göz bebeğimizsiniz. Ülkemizi 2023, 2053, 2071 hedeflerine sizler taşıyacaksınız.  Biz sizlere sonsuz güveniyoruz. İşiniz ağır, işiniz çetin, Allah yar ve yardımcınız olsun” dedi.


TEMEL TAŞLARISINIZ


Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, daha sonra İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevine seçilen Canan Mollaoğlu ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Sohbet havasında geçen buluşmada konuşan Başkan Baran, “Partimizin temel taşı olan AK kadınlarımızın, her alanda olduğu gibi siyasette de aktif görev alması çok önemli.  15 Temmuz hain darbe girişiminde Türk kadının nasıl imanlı, nasıl güçlü olduğunu tüm dünyaya bir kez daha göstermiş oldunuz” dedi.


BÜYÜK GÜÇ KATIYOR

“Sizlerle birlikte yol arkadaşlığı yapmak siyasete, kutlu davamıza güç katıyor” diyen Başkan İsmail Baran, “Körfez Belediye Başkanı olarak her zaman yanınızda ve destekçinizim. Bu bağlamda haftalık olağan yönetim kurulu toplantınızda bizleri ağırladığınız için teşekkür ediyor, Kadın Kolları Başkanımız Canan Mollaoğlu hanımefendiye ve siz değerli yönetimine başarılar diliyorum “ ifadelerine yer verdi.

 



Haber okunma sayısı: 443

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Başkan Baran’dan karne mesajı

Başkan Baran’dan karne mesajı

Körfez’de 2018’in ilk meclisi yapıldı

Körfez’de 2018’in ilk meclisi yapıldı

Kanallar temizleniyor

Kanallar temizleniyor

Sarmaşık Dere’ye araç geçiş köprüsü

Sarmaşık Dere’ye araç geçiş köprüsü

Hereke sahilindeki otopark genişletildi

Hereke sahilindeki otopark genişletildi

Körfez Savcılığından Dev Holdinge Operasyon

Milliyet ve Hürriyet gazetesinin haberine göre Kocaeli Körfez Cumhuriyet Başsavcılığı yürüttüğü akaryakıt

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI