16 Kasım 2018 Cuma

Bizim Gazete

Ak Partililer Muşlulara Konuk Oldu

-ak-partililer-muslulara-konuk-oldu

Ak Partililer Muşlulara Konuk Oldu
19 Haziran 2018 Salı 17:11

 Ak Partililer Muşlulara Konuk Oldu

 

Sivil Toplum Kuruluşlarına yaptığı ziyaretleri sürdüren Ak Parti Körfez İlçe Teşkilatı mensupları Körfez Muşlular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine konuk oldular.

 

Körfez Muşlular  Derneği Lokalinde, dernek başkanı Şener Seçkin ve dernek yöneticilerinin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Ak Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Ak Parti Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, meclis üyeleri ve  Ak Parti Teşkilat mensupları katıldı. Hemşerilerinin daveti üzerine Körfez Muşlular Derneğinde hemşerileriyle buluşan Ak Parti Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt gösterdikleri teveccühten dolayı hemşerilerine teşekkür etti.  Ziyarette konuşan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran derneklere yaptığı ziyaretlerde ilçe sakinleriyle fikir alış verişinde bulunduklarını ve bunun yürütülen projelerde kendilerine fayda sağladığını söyledi. 

Şeker “Hemşeri Derneklerini Önemsiyoruz”

Körfez Muşlular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ziyaretinde konuşan Ak Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker hemşeri derneklerini önemsediklerini söyledi. Şeker “Büyükşehirlerde geldiğimiz yörelerin gelenek ve göreneklerini unutabiliriz. Hemşeri dernekleri gelenek, göreneklerin yaşatılması adına çok önemlidir. Kültürlerimizin yaşatılmasının yanı sıra gelecek nesillere taşınmasını sağlayacaklardır. Ülkemizin değişik bölgelerinin bu kültürleri kentimize renk katıyor.” dedi. Konuşmasında Ak Parti iktidarının ülkeye kazandırdığı projelerden de bahseden Milletvekili Şeker 24 Haziranda yapılacak seçimlerde istikrarın devamı için Muşlulardan destek istedi. 

 

Körfez İlçede yaşayan Muşlular derneklerinde ağırladıkları Ak Parti kurmaylarına Türkiye’de, Kocaeli’nde ve Körfez’de yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, destek mesajları verdiler.

 Haber okunma sayısı: 1260

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

İlimtepe’de Körfez’in geleceğini planladık

İlimtepe’de Körfez’in geleceğini planladık

İlimtepe yolu büyük bir eksikliği giderecek

İlimtepe yolu büyük bir eksikliği giderecek

Körfez’de Atatürk saygı ve özlemle anıldı

Saatler 09.05’i gösterdiğinde; hayat adeta durdu… Körfez’de Atatürk saygı ve özlemle anıldı

‘Hoş Geldin Bebek’ yüreklere hoş geliyor

‘Hoş Geldin Bebek’ yüreklere hoş geliyor

Başkan Baran'dan 10 Kasım mesajı

Başkan Baran'dan 10 Kasım mesajı

Başkan Baran’dan Sarnıç Han’a inceleme

Başkan Baran’dan Sarnıç Han’a inceleme

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI