25 Eylül 2018 Salı

Bizim Gazete

24 Haziran, Türkiye için milat olacaktır

-24-haziran-turkiye--icin-milat-olacaktir

24 Haziran, Türkiye için milat olacaktır
07 Mayıs 2018 Pazartesi 17:48

 24 Haziran, Türkiye 

için milat olacaktır

AK Parti Körfez İlçe Teşkilatı’nın 88. Daraltılmış İlçe Danışma Toplantısı’nda konuşan Başkan İsmail Baran, “24 Haziran, vesayetin bir daha geri gelmemek üzere yok olacağı, Türkiye’nin aydınlık yarınlara açılacağı gün olacak” dedi

 

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AK Parti İlçe Teşkilatı’nın 88. Daraltılmış İlçe Danışma Toplantısı’na katıldı. İlçe binasında AK Parti İlçe Başkanı Şener Söğüt başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Belediye Başkan Yardımcıları Selattin Kabadayıoğlu ve Faruk Denli, SKM Başkanı Selami Tanış, İlçe Kadın Kolları Başkanı Canan Mollaoğlu, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak, ilçe yönetimi ve mahalle başkanları katıldı.EN GÜZEL HEDİYEYİ VERECEĞİZ

Toplantının açılışında konuşan AK Parti İlçe Başkanı Şener Söğüt, “Seçimlere az bir süre kaldı. Önümüzde yoğun bir takvim var. AK Parti teşkilatları olarak bizler seçime hazırız. Hiçbir sıkıntımız yok. Her kadememizde işler tıkır tıkır işliyor. Koyduğumuz bir hedef var ve bizler o hedefi yerine getireceğiz. Biliyoruz ki 24 Haziran’da yapılacak seçimde ilk turda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a en güzel hediyeyi vereceğiz” dedi.

TÜRKİYE’NİN AYDINLIĞI İÇİN

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’da Türkiye'nin geleceği için AK kadroların ayakta olduğunu, gece gündüz demeden çalışacağına inandığını belirterek, “24 Haziran, yeni bir gün, yeni bir tarih, Türkiye'nin aydınlık yarınlarının açılacağı gün olacak. Bugün olduğu gibi 24 Haziran’a kadar hep beraber sahada olacağız, insanlarla kucaklaşacağız. Bu seçimin önemini sizlere tekrar belirtmenin anlamı yok.

EN ÖNEMLİ TARİH…

Her seçim önemli ama bu seçim çok daha önemli, çünkü bu seçimde şer odakları bir araya geldiler. İçeride ve dışarıda, Türkiye'nin büyümesini, gelişmesini ve bölgede söz sahibi olmasını hazmedemeyenler topyekûn karşımızda. 24 Haziran, ülkemizin bağımsızlığına, ayyıldızlı bayrağımıza kalkan elleri bir daha geri gelmemek üzere kıracağımız önemli bir tarih olacaktır. Bunun için hepimiz daha fazla fedakârlık yapacağız” dedi.

 Haber okunma sayısı: 567

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Mazgallar temizlendi kırılanlar değiştirildi

Mazgallar temizlendi kırılanlar değiştirildi

İlimtepe yolunda asfalt hazırlığı

İlimtepe yolunda asfalt hazırlığı

Körfez’de sıkı denetim başarıyı da getirdi

Körfez’de sıkı denetim başarıyı da getirdi

Körfez'de muhtarlar toplandı

Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı tarafından Körfez’de gerçekleştirilen

Valilikten İntihar olayına açıklama geldi

Valilikten İntihar olayına açıklama geldi

O Babanın çocuklarına Fenerbahçe Sahip Çıktı

Kocaeli’de lisede okuyan oğluna okulun istediği pantolonu alamadığı için bunalıma girip intihar eden İsmail

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI