23 Ekim 2018 Salı

BİZİM GAZETE

24 Haziran Seçimleri'ne Doğru Körfez DEVAM Diyor!

-24-haziran-secimlerine-dogru-korfez-devam-diyor

24 Haziran Seçimleri'ne Doğru Körfez DEVAM Diyor!
01 Haziran 2018 Cuma 23:11

 24 Haziran Seçimleri'ne Doğru Körfez DEVAM Diyor!

Her gün farklı bir mahallede vatandaşlarla biraya gelen ve teşkilat mensuplarıyla esnafı ziyaret eden Belediye Başkanı İsmail Baran, yaptığı değerlendirmesinde Körfez’in 24 Haziran seçimlerine hazır olduğunu belirtti.

AK Parti Körfez İlçe Başkanlığının SKM programları kapsamında uyguladığı ziyaretlerde bulunan Başkan Baran, Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt ile birlikte Körfez’in kalbi sayılan bölgeleri ziyaret ettiler. Cahit Zarifoğlu ve Ağadere Caddesi esnafını ziyaret eden heyet, 24 Haziran seçimlerinin ülke ve gelecek açısından önemine vurgu yaptılar. Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, 24 Haziran Genel Seçimleri’nin Türkiye’nin kaderini belirleyecek asrın seçimleri olacağını belirtti. Çakır, Türkiye’nin yakaladığı ekonomik büyüme ve istikrar ortamının devam etmesinin 24 Haziran seçimlerine bağlı olduğunu ifade etti.

Körfez 24 Haziran’da da mesajını net şekilde verecek

Körfez’in her noktasında olduğu gibi seferberlik halinde çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Başkan Baran, vizyon projeler ile Körfez’in marka kent haline geldiğini ifade etti. Başkan Baran, ziyaretler esnasında 24 Haziran seçimlerinin önemine değindi. “Sayın Cumhurbaşkanımıza her zaman en büyük desteği veren Körfez 24 Haziran’da da mesajını net şekilde verecektir. 24 Haziran devletimizin ve milletimizin tarihinde çok büyük bir dönüm noktası olacaktır. 2002’den sonra Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde her alanda devrim gerçekleştiren ülkemiz, 24 Haziran’dan sonra çok daha güçlü bir şekilde yoluna devam edecektir” diye konuştu.Haber okunma sayısı: 721

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER