23 Mayıs 2019 Perşembe

BİZİM GAZETE

‘’ İYİ PARTİ KÖRFEZ EKİBİNİ TANITIM TOPLANTISINI DÜZENLİYOR‘’

--iyi-parti-korfez-ekibini-tanitim-toplantisini-duzenliyor

‘’ İYİ PARTİ KÖRFEZ EKİBİNİ TANITIM TOPLANTISINI DÜZENLİYOR‘’
01 Aralık 2018 Cumartesi 14:49

 ‘’ İYİ PARTİ KÖRFEZ EKİBİNİ TANITIM TOPLANTISINI DÜZENLİYOR‘’

 

 

İyi Parti Körfez İlçe Başkanlığı, 2 Aralık 2018 Pazar günü saat: 13:00 -17:00’da Tütünçiftlik Kültür Merkezinde, yeni yönetimini tanıtacak. Yakın zamanda İyi Parti Körfez İlçe Başkanlığı görevine, Körfez tarafından sevilen, tanınan iş adamı ve tecrübeli siyasetçi Cahit Sürüm getirilmişti. Pazar günkü düzenlenecek tanıtım toplantısı ile ilgili İyi Parti Körfez İlçe Başkanı Cahit Sürüm şu açıklamalara yer verdi: ‘’ Pazar günkü tanıtım toplantısına bütün Körfez halkını bekliyoruz. Ameller niyete göredir. Bizlerin niyetleri iyiliktir. Hizmettir. Vatandaşımızın gönlünde taht kurmaktır. Bu işler bayrak yarışı gibidir. Hayırlısı ile bu göreve geldik. Rabbim güzel hizmetler etmeyi, benden sonraki gelecek kardeşimize de bu bayrağı hayırlısıyla teslim etme şerefini bizlere inşallah nasip eylesin. 

Sloganımız….’’ VİZYON,MİSYON,LİYAKAT…Geleceğin Temelini İyi Parti de At…!Ekibimiz liyakatli kişilerden oluşmaktadır. Bizi başarıya getirecek en önemli konu, alanında uzman kişilerle bu yolda yürümektir. Bu iş şuna örnektir. Bir beyin ameliyatı olacaksınız. Ameliyatı alanında uzman ve tecrübeli beyin cerrahına mı, yada kulak burun ve boğaz cerrahına mı olmak istersiniz? Elbette ki alanında uzman beyin cerrahına olmak isteriz. İşte bizim birimlerimizdeki kardeşlerimiz, hepsi alanında tecrübeli, vizyonlu ve misyonlu kişilerdir. Partimizde herkese bir görev düşmektedir. Herkesin mutlaka uzman olduğu, en iyi bildiği bir iş vardır. Birlikte bu güzel ilçemize hizmet etmek boynumuzun borcudur. Yarınlar, geleceğimizdir. Gelecekte çocuklarımıza daha güzel, daha yaşanılabilir bir Körfez bırakmak istiyorsak var gücümüzle çalışıp, daha yaşanılabilir bir Körfez inşa etmek zorundayız. 

Körfez ilçemizin sorunlarını yakinen takip ediyoruz. Bizler bu sorunlara en alternatif çözümleri sunmak istiyoruz. Bu anlamda da siz değerli ilçemizin güzide insanlarından 31 Mart 2019 ‘da Yerel seçimlerinde bizlere desteklerinizi bekliyoruz. Bizim kervanımızda BEN değil, BİZ vardır.  Kapımız herkese açıktır. Bizler, her türlü olumlu projelere ve tekliflere açığız. Bizim partimizde enaniyet en son sırada dahi gelmez. Hepimiz alçak gönüllü, sorun çıkaran değil, çözüme ortak olan insanlarız. Partimize her geçen gün yeni üyelikler olmaktadır. Partimizin her geçen gün ivme kazanması kaçınılmaz bir başarıdır. Çok yakın zamanda sürpriz isimler partimize katılacaktır. Vatandaşımız bize hep şunu söylemektedir. Bizler, Körfez’de artık, dinamik, çalışkan, dürüst, ve yeni yüzler görmek istiyoruz. Bizler gerekeni yapacağımıza hiçbir şüpheniz olmasın dediğimizi belirtmek istiyorum.

 2 Aralık 2018 Pazar günü saat: 13:00 -17:00’da Tütünçiftlik Kültür Merkezinde, başlayacak olan programımıza partimiz Genel Başkan Yardımcısı, İl Başkanımız ve İl Yöneticileri ve diğer ilçelerden üyelerimizin de katılımı olacaktır. Sizleri de İYİ’lik hareketinde bulunmaya davet ediyoruz. ‘’ dedi.

 Haber okunma sayısı: 968

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Başkan Söğüt, şehit ailelerini ağırladı

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, “Sizler bize şehitlerimizin emanetisiniz” dediği şehit

Çamlıtepe’de asfaltsız sokak kalmadı

Çamlıtepe Mahallesi’nde İSU tarafından altyapı çalışmalarının yapıldığı cadde ve sokaklarda asfaltlama

Evyapport’tan geleneksel iftar

Evyapport’tan geleneksel iftar

Körfez’de ilk defa ucuzluk panayırı yapılacak

Körfez’de ilk defa ucuzluk panayırı yapılacak

Körfezli gençlerin geleceği Akademi Lise ile şekillenecek

Akademi Lise’yi Kocaeli’nin tüm ilçelerine yaymak için çalışmalarına devam eden Büyükşehir Belediyesi,

Sarı Kumbaralar ile 40 ton atık toplandı

Körfez Belediyesi tarafından tekstil atıklarının ekonomiye tekrar kazandırılması için ilçenin 56 farklı

ÇOK OKUNANLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI