23 Ocak 2019 Çarşamba

Bizim Gazete

Yrd. Doç. Dr. Orhan Aksoy, İnci Diş Kliniğinde hasta kabulüne başladı

yrd-doc-dr-orhan-aksoy-inci-dis-kliniginde-hasta-kabulune-basladi

Yrd. Doç. Dr. Orhan Aksoy, İnci Diş Kliniğinde hasta kabulüne başladı
06 Kasım 2018 Salı 10:35


 İlimizdeki ortodonti açığını kapatmak üzere İzmit’te klinik açan Diş Hekimi Ortodonti Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Orhan Aksoy, uzmanlık düzeyindeki hizmetiyle hastalarını bekliyor.

İstanbul Aydın Üniversitesi’nde 2,5 yıldır öğretim üyeliği yapan Orhan Aksoy, görevinden istifa edip ilimize yerleşti. İlimizdeki ortodonti (diş teli uzmanı) açığını kapatmak için ilimize yerleşen Diş Hekimi Ortodonti Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Orhan Aksoy, İnci Diş Kliniğinde Salı günleri hasta kabulü yapıyor.
İnci Diş Kliniği Körfez Ağadere Caddesinde irtibat telefonu 0262 527 93 93 nolu telefondan randevu alınabilir.

 

RESMİ AÇILIŞ ÖNÜMÜZDEKİ AYLARDA

İzmit merkezde vatandaşların olayca ulaşabileceği bir adreste bulunan klinik, 140 metrekare alandan oluşuyor. Klinikte depo, 2 muayene odası, röntgen odası, sterilizasyon odası, mesul müdür odası ve bekleme odası ile hizmet veren Diş Hekimi Ortodonti Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Orhan Aksoy, ayrıca Körfez Özel İnci Diş Kliniği’nde de hizmet veriyor. Hasta kabulüne başlanan kliniğin resmi açılışı ise önümüzdeki aylarda yapılacak. Diş kliniğine 0541 235 86 55 ve 0262 331 81 71 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.Doç. Dr. Orhan Aksoy, uzman olduğu ortodonti alanı dışında diğer tedavi hizmetlerini de veriyor.

 

 

 

DİŞE DAİR HER ŞEY

 

Ortodonti bölümündeki açıktan yakınan Diş Hekimi Ortodonti Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Orhan Aksoy, “Kocaeli Diş Hekimliği Fakültesi’nde ortodonti uzmanı(diş teli uzmanı) ya da diş hekimi pek bulunmuyor. Bu eksiği tamamlamak için Kocaeli’ye geldim. Kamu hastanelerinden sevkli hasta da kabul ediyoruz. Ortodonti tedavisi, ortognatik cerrahi tedavileri, dudak damak yarığı anomalili bireylerin tedavisi, beyazlatma ve diğer dental estetik tedaviler gibi diğer diş hekimliği uygulamaları, çocuk diş hekimliği uygulamaları ve tedavileri kliniğimizde yapılmaktadır” dedi.

 

 

 

ORHAN AKSOY KİMDİR?

 

1985 Ankara doğumlu olan Aksoy, lisans eğitimini 2009 yılında Diyarbakır Dicle Üniversitesi’nde tamamladı. Uzmanlık eğitimini yine Dicle Üniversitesi’nde 2015 yılında tamamladı. 2018 yılının başına kadar İstanbul Aydın Üniversitesi’nde 2,5 yıldır öğretim üyeliği yapan Orhan Aksoy, kendi yerini açma kararı alınca ilimize taşındı. Haber okunma sayısı: 1709

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Mezunu olduğu okulda bu kez karne verdi

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, mezunu General Edip Bayoğlu İlkokulu’nda düzenlenen

16 Ocak, Kocaeli için onur günüdür

16 Ocak Basın Onur Günü dolayısıyla mesaj yayımlayan Şener Söğüt; 16 Ocak, Kocaeli için onur günüdür

Beyanname için son tarih 28 Şubat

Körfez Belediyesi Ruhsat Denetim Müdürlüğü’nden uyarı; Beyanname için son tarih 28 Şubat

Başkan Baran, MHP’lileri ağırladı

Başkan Baran, MHP’lileri ağırladı

Hacı Osman’a bir işletme daha

Hacı Osman’a bir işletme daha

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI