bizimgazete

22 Kasım 2019 Cuma

BİZİM GAZETE

‘’Şehrimizde dokunmadığımız tek bir vatandaşımız kalmayacak’’

sehrimizde-dokunmadigimiz--tek-bir-vatandasimiz-kalmayacak

Başkan Büyükakın, “Şehrimizde dokunmadığımız, temas etmediğimiz tek bir vatandaşımız kalmayıncaya dek bıkmadan, yorulmadan ve durmadan çalışacağız” dedi.
02 Ağustos 2019 Cuma 11:44

 Başkan Büyükakın, “Şehrimizde dokunmadığımız, temas etmediğimiz tek bir vatandaşımız kalmayıncaya dek bıkmadan, yorulmadan ve durmadan çalışacağız” dedi.

 

 

 

‘’Şehrimizde dokunmadığımız  tek bir vatandaşımız kalmayacak’’ 

 

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr Tahir Büyükakın, Kocaeli’nin her ilçesinde vatandaşlarla olan buluşmalarına ve esnaf ziyaretlerine hızlı bir şekilde devam ediyor. Belediye çalışmalarının yanı sıra sivil toplum kuruluşlarıyla ve kent dinamikleriyle bir araya gelmeye özen gösteren Başkan Büyükakın, Kocaeli’nin ilçelerindeki cadde ve sokaklarını da gezerek vatandaşlarla hasbihal etmeyi sürdürüyor. Her fırsatta halkla beraber yürüdüklerini ve Kocaelililerin sesine kulak verdiklerini belirten Başkan Büyükakın, son olarak Kandıra, Gebze ve İzmit’te vatandaşların öneri ve taleplerini dinledi. Başkan Büyükakın, “Şehrimizde dokunmadığımız, temas etmediğimiz tek bir vatandaşımız kalmayıncaya dek bıkmadan, yorulmadan ve durmadan çalışacağız” ifadelerini kullandı.

 

 

 

“ALLAH RAZI OLSUN DEMESİ BİZE ENERJİ VERİYOR"

 

Halkımızla olan birliğimiz ve kardeşliğimizi çok önemsediğini söyleyen Başkan Büyükakın, “Kentimizde sıkmadık el bırakmayacağız” diyerek vatandaşlarla sohbetler gerçekleştiren “İnsanımızın fikir ve önerilerini hassasiyetle dinliyor, hayır dualarını almak için çalışıyoruz.  Çocuğundan yaşlısına, gencinden kadınına kadar hizmetlerimizden dolayı halkımızın bizlere teşekkür etmesi, Allah razı olsun demesi bize enerji veriyor” açıklamasını yaptı. “Gerek ülkemiz için gerekse dünya için yeni bir dönemdeyiz” diyerek vatandaşlardan gelen sorulara içtenlikle cevap veren Başkan Büyükakın, “Hızla gelişen ve kalkınan Türkiye, herkesin dikkatini çekiyor. Dosta güven, düşmana korku aşılıyoruz. Dünyanın parlayan yıldızı Türkiye’ye dur demek için birçok entrikalar çevriliyor. Bunları hepimiz görüyor ve yaşıyoruz” dedi.

 

 

 

“ÇALIŞMAYA AMA ÇOK ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

 

“Terörle susturamadılar, darbe girişimlerinin altında ezildiler, şimdi de ekonomik saldırılarla bizi alt etmeye çalışıyorlar” diyerek vatandaşlardan gelen destek sözlerine teşekkür eden Başkan Büyükakın, “Bugüne kadar başarılı olamadılar, yine de olamayacaklar. Halkımızın bize olan inancını, sevgisini ve güvenini gördükçe şehrimiz ve ülkemiz geleceğe koşar adımlarla yoluna devam edecektir” şeklinde konuştu. Kandıra, Gebze ve İzmit’te çalışma ziyaretleri boyunca vatandaşların kendisine gösterdiği ilgiye ve teveccühüne bir kez daha teşekkür eden Başkan Büyükakın, “Bu güvene layık olmak için çalışmaya ama çok çalışmaya devam edeceğiz” diyerek açıklamalarını tamamladı.Haber okunma sayısı: 443

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Yunus Emre’ye 3 bin ton sıcak asfalt

Altyapı çalışmalarının tamamlandığı Çamlıtepe Mahallesi Yunus Emre Caddesi’nde Büyükşehir Belediyesi

Kapaklıkaya, “İnsana sevginizi gösterin”

Körfez Belediyesi tarafından düzenlenen programa katılan eğitimci-yazar Alişan Kapaklıkaya, “İnsanlar sizin

“Kocaeli’den mutlu bir şekilde ayrılacaksınız”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, İlimtepe İlkokulu tarafından hazırlanan proje kapsamında ilçemize

“Mazeret üreten değil, çözüm üreten olduk”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, AK Parti Yavuz Sultan Selim Mahallesi’nin toplantısına konuk oldu.

Viyadük altına peyzaj düzenlemesi

Körfez Belediyesi, kentin daha güzel görünüme bürünmesini sağlamak amacıyla ilçe genelindeki peyzaj ve

10 ayda 26 riskli yapı yıkıldı

Körfez Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü ekipleri, 2019 yılının ilk 10 ayında 26 riskli yapının yıkım

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI