19 Ağustos 2019 Pazartesi

BİZİM GAZETE

“Şehrül Emin olmaya devam edeceğiz”

sehrul-emin-olmaya-devam-edecegiz

AK Parti Karamürsel İlçe SKM’nin düzenlediği İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda konuşan Başkan Yıldırım, “Karamürsel’in Şehrül Emin’i olmaya devam edeceğiz” dedi
28 Ocak 2019 Pazartesi 15:32

 AK Parti Karamürsel İlçe SKM’nin düzenlediği İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda konuşan Başkan Yıldırım, “Karamürsel’in Şehrül Emin’i olmaya devam edeceğiz” dedi

 

 

 

“Şehrül Emin olmaya devam edeceğiz” 

 

 

 

 

AK Parti Karamürsel İlçe SKM Başkanlığı tarafından düzenlenen İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Altınkemer Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

 

Toplantıya AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel, İlçe Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, İlçe SKM Başkanı Ramis Bilgiç, ilçe kadın ve gençlik kolları başkanları, ilçe belediye başkan aday adayları, ilçe belediye meclis üyeleri, pati yöneticileri, mahalle başkanları ve partinin kuruluşundan bugüne kadar görev yapan teşkilat mensupları katıldı. Programda partililere seslenen Başkan İsmail Yıldırım, “Yıllardır ilçemize hizmet eden kardeşinizim. Karamürsel’e Şehrül Emin olmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

 

 

 

BU EKİP İNSANA GURUR VERİYOR

İstişare ve Değerlendirme Toplantısının açılış konuşmasını gerçekleştiren İlçe Başkanı Recep Demirel, "Bugün burada çok güzel bir tablo var. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından mevcut Belediye Başkanımız İsmail Yıldırım tekrar aday gösterildi. Birlik ve beraberlik içerisinde aynı dava uğruna çalışmak bizi güçlendiriyor. Önümüzdeki seçimlerde çıtanın daha da yukarıda olmasını arzu ediyoruz ve bunun için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Bu ekiple sahaya çıkmak insana onur ve gurur veriyor" dedi.

 

 

 

DAVAMIZA SAHİP ÇIKMALIYIZ

Demirel’in ardından söz alan Başkan Yıldırım, “31 Mart 2019 Yerel Seçimlerine doğru yol almaktayız. Şehirlerdeki Şehrül-Eminleri belirleyecek vatandaşlarımızın daha mutlu yaşayabilmesi için çabalayacağız. Önümüzdeki Yerel Seçimler sadece seçim olarak düşünülmemeli. Dimdik olmalı, davamıza sahip çıkmalıyız. Yıllardır ilçemize hizmet eden kardeşinizim. Çoğu zaman kucaklaştık, bu dava uğruna omuz omuza hizmet ettik. Sadece "ben bilirim" zihniyetiyle hareket eden bir insan değilim. Şahsımı değerlendirirken geçmişte yaptıklarım, geleceğe çizdiğim vizyonla değerlendirmenizi istiyorum.

 

 

 

HUZURUN BAŞKENTİ KARAMÜRSEL

 

“Geçmiş dönemde yaptığımız hizmetler herkes tarafından biliniyor ve takdir ediliyor” diyen Yıldırım, “İlçemize ‘Huzurun Başkenti’ sloganını yerleştirmek için elimizden gelen tüm gayreti gösterdik ve birlikte başardık. Görevde bulunduğumuz 15 yılda sizler tarafından seçilmiş bir belediye başkanı olarak ilçenin imarından, turizminden, çöpünden, suyundan, çevresinden ve Karamürsel’de yaşayan insanların refahından sorumlu olduk. Allah nasip ederse Karamürsel’e ‘Şehrül Emin’ olmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

 

 

 

TANITIM TOPLANTISINA DAVET

 

Toplantı sonunda Başkan Yıldırım, 2 Şubat Cumartesi günü saat 14:00'de Karamürsel Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek olan aday tanıtım toplantısına teşkilat mensuplarını davet ederek sözlerini sonlandırdı.

 Haber okunma sayısı: 1307

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Körfez’de 17 Ağustos şehitleri dualarla anıldı

Körfez'de asrın felaketi olarak adlandırılan 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi’nin 20. yılında hayatını

Körfez’de ot biçme çalışmaları sürüyor

Körfez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yabani otların temizliği ile çim biçme

Esnaf ve vatandaşın talebi yerine getirildi

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’ün talimatı ile İlimtepe Kalıcı Konutlardaki atıl durumdaki iş

Başkan Söğüt’ten 17 Ağustos Mesajı

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, 17 Ağustos 1999 Marmara depreminin 20. yıl dönümü nedeniyle mesaj

Pazar temizlendi, atıklar gömüldü

Körfez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipler, İlimtepe’de kurulan kurban kesim alanındaki atıkları

Körfez’de panayır coşkusu

Körfez Belediyesi, Körfez Ticaret Odası ve Körfez Esnaf ve Sanatkârlar Odası tarafından Körfez’de bu yıl

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI