22 Ocak 2019 Salı

Bizim Gazete

‘’Halkımızla birlikte hareket ediyoruz’’

halkimizla-birlikte-hareket-ediyoruz

Genel Sekreter Yardımcısı Alaeddin Alkaç, “Konuşa Konuşa” programları kapsamında Kuruçeşme ulaşım projelerini anlatmak üzere vatandaşlarla buluştu.
05 Kasım 2018 Pazartesi 12:13

 Genel Sekreter Yardımcısı Alaeddin Alkaç, “Konuşa Konuşa” programları kapsamında Kuruçeşme ulaşım projelerini anlatmak üzere vatandaşlarla buluştu.

 

 

 

‘’Halkımızla birlikte hareket ediyoruz’’ 

 

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Alaeddin Alkaç, “Konuşa Konuşa” programları kapsamında Kuruçeşme Ulaşım Projelerini anlatmak üzere vatandaşlarla buluştu. Halkla bütünleşen, yerel hizmetlerin etkin bir şekilde anlatılması için organize edilen birliktelikte ulaşım projeleri masaya yatırıldı. Genel sekreter Yardımcısı Alkaç’a, daire başkanları ve yetkililerin eşlik ettiği “Konuşa Konuşa” programında vatandaşların istek ve taleplerine cevap verildi. Hizmetlerin halka birlikte hayata geçirilmesine en güzel örnek olarak kamuoyunda ifade edilen “Konuşa Konuşa” programları, vatandaşlarla direkt irtibat kurulmasıyla da ayrı bir öneme sahip.

 

 

 

“HALKIMIZI BİLGİLENDİRMEK İÇİN DE YOĞUN ÇABA SARF EDİYORUZ”

 

Türkiye’de Sosyal Belediyeciliğin en güzel örneklerini sergileyen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin fiziki hizmetlerde de insan odaklı hareket ettiğini dile getiren Genel Sekreter Yardımcısı Alkaç, “Bugün burada vatandaşlarımızla birlikte ulaşım projelerimizi anlatıyor ve konuşuyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak hayatın içerisinde yer alıyor, projelerimizi de buna göre hayata geçiriyoruz. Bizim için en önemli yönetim şekli halkımızla birlikte hareket etmektedir. Mümkün olduğu kadar mahallelerimizi yakından ilgilendiren çalışmalarımızda halkımızı bilgilendirmek için de yoğun çaba sarf ediyoruz” açıklamasını yaptı.

 

 

 

“ÇALIŞIYOR VE YOĞUN BİR MESAİ HARCIYORUZ”

 

Daire Başkanları ve ilgili birim müdürlerinin de yer aldığı ziyaretlerde vatandaşların önerileri teker teker not edilirken, ortaya çıkan yeni ihtiyaçların Büyükşehir Belediyesi tarafından programa alınacağını söyleyen Alkaç, “Tek amacımız var, Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’nun çizdiği vizyona göre vatandaşımıza hizmet etmektir. Bunun için çalışıyor ve yoğun bir mesai harcıyoruz” diyerek açıklamalarını tamamladı.Haber okunma sayısı: 225

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Mezunu olduğu okulda bu kez karne verdi

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, mezunu General Edip Bayoğlu İlkokulu’nda düzenlenen

16 Ocak, Kocaeli için onur günüdür

16 Ocak Basın Onur Günü dolayısıyla mesaj yayımlayan Şener Söğüt; 16 Ocak, Kocaeli için onur günüdür

Beyanname için son tarih 28 Şubat

Körfez Belediyesi Ruhsat Denetim Müdürlüğü’nden uyarı; Beyanname için son tarih 28 Şubat

Başkan Baran, MHP’lileri ağırladı

Başkan Baran, MHP’lileri ağırladı

Hacı Osman’a bir işletme daha

Hacı Osman’a bir işletme daha

ÇOK OKUNANLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI