25 Haziran 2019 Salı

Bizim Gazete

Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Geleceğe kılavuz bir gençlik yetiştiriyoruz’’

-baskan-karaosmanoglu-gelecege-kilavuz-bir-genclik-yetistiriyoruz

Başkan Karaosmanoğlu, Büyük Birlik Partisi (BBP) Kocaeli İl Başkanı Serhat Duyar ve yönetimini makamında konuk etti
12 Eylül 2018 Çarşamba 09:25

 Başkan Karaosmanoğlu, Büyük Birlik Partisi (BBP) Kocaeli İl Başkanı Serhat Duyar ve yönetimini makamında konuk etti

 

 

 

Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Geleceğe kılavuz bir gençlik yetiştiriyoruz’’ 

 

 

Büyük Birlik Partisi (BBP) Kocaeli İl Başkanı Serhat Duyar ve yönetimi, Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na iadeyi ziyaret gerçekleştirdi. 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri sonrasında BBP İl Başkanlığı’na konuk olan Başkan Karaosmanoğlu’na iadeyi ziyarette bulunan Duyar ve heyeti, siyasi ve yerel hizmetleri içeren bir dizi görüş alışverişi yaptı. Gençlik hizmetlerinin ağırlık kazandığı görüşmede Başkan Karaosmanoğlu, “Tüm birimlerimizle geleceğe kılavuz bir gençlik yetiştiriyoruz” dedi.

 

 

 

“GENÇLİK ÇALIŞMALARINI TAKDİRLE KARŞILIYORUZ”

 

BBP Kocaeli İl Başkanı Serhat Duyar, Büyükşehir Belediyesi’nin ortaya koyduğu gençlik çalışmalarını yakından takip ettiklerini, Bilgi Evleri, Akademi Lise, Akademi Üniversite, Uluslararası Öğrenciler, Gençlik Kampları ve Gençlik Liderleri başlıkları altında verilen hizmetleri takdir ettiklerini dile getirerek, “BBP olarak gençliğimizin donanımlı yetişmesi için bu anlamda ortaya koyulan her projeyi destekliyoruz. Ülkemizin geleceği çocuklarımız ve gençlerimizdir. Yerel yönetimlerin bu alana da özellikle yoğunlaşmalarını çok faydalı buluyoruz. Bu noktada Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’nun, gençliği ihya etme noktasındaki çabasını da bir o kadar takdirle karşılıyoruz” ifadelerini sarf etti.

 

 

 

“PROJELERİ YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ”

 

“Önce insan sonra insan" şiarıyla yola çıkan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin sadece bugünün değil yarınların da inşası için gençlik üzerinde tüm gücüyle çalıştığını da belirten BBP Kocaeli İl Başkanı Serhat Duyar, “Yakinen takip ettiğim ve bildiğim Kılavuz Gençlik modeli ile manevi geleneğine bağlı, inanç ve değerleriyle milli bir gençliğin yetişmesine katkı sağlandığını görmek bizleri son derece memnun ediyor” şeklinde konuştu. Birliktelikte “Kocaeli Anne Şehir” projesinin de ortaya koyduğu performansla kent genelindeki özellikle kadınlara spor yapma imkânı tanımasının yanı sıra sosyalleşme fırsatı vermesinin önemine de değinildi.

 

 

 

“TÜM DEĞERLERİNİ KUŞANARAK İDRAK ETMİŞ BİR GENÇLİK MODELİ” Medeniyetin kadim ilkelerinden, insanın, zamanın ve mekânın yeniden keşfine kadar birçok konuyu gençliğe anlatmak için çok çalıştıklarını ifade eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “İnsan ve fıtrat merkezli eğitimin, kültürün, sanatın ve bilginin yeniden kurulmasına ve bütün bunları gerçekleştirmek için çağını, modern zamanı ve tüm yeninin ruhunu, maddeyi ve manayı, sahip olduğu medeniyetin tüm değerlerini kuşanarak idrak etmiş bir gençlik modeli; bugün tekrar bir özlem ve arayış olarak hepimiz için bir zorunluluktur. İşte Büyükşehir Belediyesi olarak bunu başarmanın gayreti içindeyiz. Kocaeli’nin her noktasında çocuk, gençlik ve kadın projelerimize önem veriyoruz” diyerek sözlerini tamamladı. Birliktelik yapılan görüş alışverişinin ardından sona erdi.

 Haber okunma sayısı: 291

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Başkan Söğüt, “Kültürümüz bizim en büyük zenginliğimiz”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Yarımca sahilinde Körfez Muşlular Derneği tarafından düzenlenen

Zabıta ve polisten ‘çekçek’ denetimi

Körfez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki ‘çekçekçi’ diye

Başkan Söğüt, “Kendilerine olan güvenleri artıyor”

Petkim Park Halk Eğitim Merkezi Kursiyerleri tarafından hazırlanan serginin açılışına katılan Başkan Şener

Körfez’de yabani ot temizliği

Körfez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, şehrin dört bir yanındaki park ve yeşil alanlardaki

Başkan Söğüt, “Daha çok genci sporla buluşturacağız”

Körfez Belediyesi Gençlerbirliği Spor Kulübü’nün olağanüstü genel kurulunda konuşan Başkan Şener

Körfez’de Ekin Uzunlar rüzgarı

Altın Kiraz Festivali’nin ikinci gününde sahne Ekin Uzunlar’ın oldu. Tütünçiftlik Kültür Merkezi

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI