23 Ekim 2018 Salı

BİZİM GAZETE

'Vakfımıza yer almak hayalimdir'

vakfimiza-yer--almak-hayalimdir

Kars-Ardahan-Iğdır Vakfı Başkanlığı'na aday olduğunu açıklayan Ayhan Kavuret; 'Vakfımıza yer almak hayalimdir'
11 Ekim 2018 Perşembe 17:26


Kocaeli'nin saygın iş adamlarından olan, Büyükşehir Belediyesi'nden emekli; Orkide Çiçekçilik isimli iş yerinin sahibi girişimci iş adamı Aylan Kavuret, yapılacak olan kongrede; Kars-Ardahan- ığdır Vakfı başkanlığına aday olduğunu açıkladı. 

İsminin Türkiye Kars-Ardahan-Iğdır Vakfı olduğunu vurgulayan Kavuret, 1996 yılında vakfın kurucu üyeleri arasında yer aldığını belirterek, " Bu güne kadar vakfımızın kendine ait bir binasının olmaması, çok büyük bir eksikliktir. Ben, vakfımıza tam teşekküllü bir bina kazandırmak amacıyla ve hayaliyle aday olduğumu bildiriyorum. Amacım, içinde misafirhanesinin olduğu, sosyal aktivitelerin yapılabileceği mekanın bulunduğu, lokalinin yer aldığı, toplantı salonu veya salonlarının olduğu çok amaçlı bir binayı vakfımıza kazandırmak için yola çıktım. Bunun için arsa arayışlarımızı ve fizibilite çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayım. Aynı zamanda, mağdur öğrencilere yardım etmek; mağdur insanların mağduriyetine cevap vermek, belirli periyotlar halinde insanlara çeşitli konularda danışmanlık hizmeti sağlamak gibi projelerim ve hizmet hayallerimde var." dedi.

Çok etkin ve yetkili bir yönetimle hizmete talip olduklarını belirten Kavuret, "Oluşturacağım isimler arasında akademisyenler; avukatlar, saygın iş adamları, çok önemli mevkilerde yer alan isimler bulunmaktadır. Bu kişilerle çok önemli ve güzel bir vakıf hizmetleri gerçekleştireceğiz. Elini taşın altına koyabilecek, fedakarlıkta zirve yapacak insanlar; vakfımızın ve benim yönetimimde olacaktır. Çevremden gelen baskılar ve yaptığım görüşmeler sonucunda vakıf başkanlığına adaylığımı açıkladım."dedi.Haber okunma sayısı: 239

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Büyükşehir tarihinin en büyük projesinin temeli atıldı

Kocaeli’nin ilk metro hattı olacak olan Gebze OSB -Darıca Sahil Hattının temeli atıldı

Körfez’de ‘eksik gramaja’ ceza

Körfez’de ‘eksik gramaja’ ceza

MHP Körfez’den KTO’ya Ziyaret

MHP Körfez’den KTO’ya Ziyaret

Viyadük altları bakıma alındı

Viyadük altları bakıma alındı

Ekmek Dünyası’nı Başkan Baran açtı

Ekmek Dünyası’nı Başkan Baran açtı

Bu iş aşk işi, gönül işi

Bu iş aşk işi, gönül işi

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI