10 Ağustos 2020 Pazartesi

bizimgazete

NAZENDE HİZMETE BAŞLADI

nazende-hizmete-basladi

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, AK Parti, MHP, CHP ve İYİ Parti İlçe Başkanı ile meclis üyelerini hizmete açılan Yarımca sahilindeki Nazende Restoran ve Kafe’de ağırladı.
01 Temmuz 2020 Çarşamba 18:26

 Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, AK Parti, MHP, CHP ve İYİ Parti İlçe Başkanı ile meclis üyelerini hizmete açılan Yarımca sahilindeki Nazende Restoran ve Kafe’de ağırladı. Tesisi gezdiren Başkan Söğüt, “Burasını birlikte ilçemize kazandırdık” dedi

 

Körfez’i birlikte güzelleştiriyoruz

 

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, siyasi partilerin ilçe başkanlarını ve meclis üyelerini Yarımca sahilinde hayata geçirilen Nazende Restoran ve Kafe’de ağırladı. Programa; Başkan Şener Söğüt ve Başkan Yardımcıları Faruk Denli, İbrahim Çırpan ve Levent Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Tuna, MHP İlçe Başkanı Zeki Gürsu, CHP İlçe Başkanı Bülent Yıldız, İYİ Parti Körfez İlçe Başkanı Cahit Sürüm ve meclis üyeleri katıldı. 

NAZENDE HİZMETE BAŞLADI

Programda konuşan Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, “Seçim döneminde de göreve geldiğimizde de bölge halkımızın burada bir sosyal tesis için bizlerden talebi vardı. Burası için hemen çalışma başlattık. Çünkü gerçekten böyle bir tesise bölgenin ihtiyacı vardı. Meclis üyelerimizle birlikte buranın hayata geçirilmesi için tüm adımları attık. Bugün de burada Nazende Restoran ve Kafe’de sizleri ağırlıyoruz.

BİRLİKTE HAYATA GEÇİRİYORUZ

Güzel projeleri Körfez’e birlikte kazandıracağız, ilçemizi birlikte güzelleştireceğiz. Söylediğimiz bir söz var; Birlikte Körfeziz. Gerçekten de öyle. Sosyal tesislerimizin ismini Nazende olarak değiştirdik. Modern bir görünüme kavuşturduk. Çünkü halkımız en iyisini hak ediyor. Kirazlıyalı bölgesinde de tesisimizi açtık ve güzel geri dönüşler alıyoruz.

VATANDAŞLARIMIZIN TALEBİ VARDI

Vatandaşlarımızın yapılan hizmetten dolayı mutlu olduğunu görmek bizleri daha motive ediyor. Tütünçiftlik sahilinde de tadilat çalışmalarımız devam ediyor. Orayı da en kısa süre içerisinde tamamlayacağız ve Nazende Restoran ve Kafe’yi orada da tam kapasitesi ile hizmete alacağız. Bu akşam davetimize icabet ederek buraya geldiğiniz için de teşekkür ediyorum” dedi.

 

İLÇE BAŞKANLARI DA KATILDI

Başkan Şener Söğüt’ün ardından ilçe başkanları da kısa birer konuşma gerçekleştirdi. AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, “Böyle güzel bir tesisi hayata geçirdiği için Başkanımız Şener Söğüt’e ve ekibine teşekkür ediyorum. Gerçekten her detayı ince düşünülmüş ve Körfez’e yakışan bir tesis hayata geçmiş” dedi. Daha sonra İYİ Parti Körfez İlçe Başkanı Cahit Sürüm söz aldı.

BAŞKAN SÖĞÜT TESİSİ GEZDİRDİ

Sürüm, “Yapılan işten dolayı gerçekten tebrik etmek istiyorum. Güzel olan, bölgeye fayda sağlayan her projede desteğimizi vereceğiz” dedi. MHP İlçe Başkanı Zeki Gürsu da tesisin oldukça güzel olduğunu belirterek, “Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz" dedi. CHP Körfez İlçe Başkanı Bülent Yıldız da güzel bir tesisin hayata geçtiğini belirterek, “Başkanımıza ve meclis üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Söğüt meclis üyelerine tesisi gezdirirken, çay eşliğinde sohbet gerçekleştirildi.

Haberin etiketleri:

NAZENDE HİZMETE BAŞLADI


Haber okunma sayısı: 3857

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Yarımca Nazende ışıl ışıl oldu

Körfez Belediyesi’nin Yarımca sahilinde hayata geçirdiği Nazende Kafe ve Restoran’ın bahçesindeki ağaçlar

Başkan Söğüt, “Uyarmaya, denetime devam edeceğiz”

Körfez Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin ile birlikte Körfez genelindeki ‘koronavirüs’ denetimlerine katılan

Körfez’de Ağustos ayı meclisi yapıldı

Körfez Belediyesi Ağustos ayı meclis toplantısı Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Gündem

Körfez’de Kurban Pazar alanı temizlendi

Körfez’de Kurban Pazar alanı temizlendi

Mezarlıklarda bayram sonrası kapsamlı temizlik

Körfez Belediyesi, Kurban Bayramı sonrasında mezarlıklarda temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Mezarlıklarda bayram sonrası kapsamlı temizlik

Körfez Belediyesi, Kurban Bayramı sonrasında mezarlıklarda temizlik çalışması gerçekleştirdi.

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI