22 Ekim 2018 Pazartesi

Bizim Gazete

MİMAR SİNAN'A İDDİALI MUHTAR ADAYI

mimar-sinana-iddiali-muhtar-adayi

Mimar Sinan Mahallesi Muhtar Adayı Fatih Kahrıman; 'Elimden gelen hizmetin en iyisini yapacağım'
11 Mart 2018 Pazar 15:50


Körfez'in en önemli ve en elit mahallelerinden biri konumunda bulunan Mimar Sinan Mahallesi'ne muhtar adaylığını açıklayan Fatih Kahrıman, elinden gelen hizmetin en iyisini yapmak için gece gündüz çalışacağını söyledi. Yıllardır Mimar Sinan Mahallesi'nde yaşadığını belirten genç girişimci iş adamı Fatih Kahrıman, Mimar Sinan Mahallesi'nin sorunlarını çok iyi bildiğini ve bu sorunları gidermek amacıyla çalışacağını söyledi.

HALKIMIZ YÖNETİMDE OLACAK

Mimar Sinan Mahallesi'ni, mahallede yaşayan insanlarla birlikte yöneteceğini söyleyen Kahrıman, " Sık sık mahallede yaşayan insanlarla bir araya geleceğim. Onların fikir ve düşüncelerini alacağım. Mahalle  sakinlerinin sorunlarını dinleyeceğim; ve bu sorunları çözmek için gecemi gündüzüme katarak çalışacağım. Yani mahalle halkıyla birlikte mahalleyi yöneteceğim' dedi.

SORUNLAR DİZ BOYUMimar Sinan Mahallesi'nde ki sorunların diz boyu olduğunu belirten Kahrıman, " Trafik sorunu bulunmaktadır. Otopark sorunu had safhadadır. Taziye evimiz maalesef bulunmamaktadır. Parklarımızın güvenliği yoktur. Mahallemize gelen liman, mahalle sakinlerimizin huzurunu  bozdu ve gürültü kirliliği oluşturmaktadır. Bo sorunları gidermek için gece-gündüz demeden, mesai mefhumu düşünmeksizin çalışacağıma söz veriyorum' dedi.

ULAŞIM KARTI ÇÖZECEĞİM

Ulaşım imkanından yararlanmak isteyen yaşlıların, sakatların, mağdurların, öğrencilerin bu karta sahip olmak için İzmit'e gittiğini belirten Kahrıman, " Bu doğru değil. Çok zor şartlarda İzmit'e giderek bu indirim veya ücretsiz karta sahip oluyorlar. bunun burada halledilmesi için bir irtibat bürosunun oluşturulmasını sağlayacağım." dedi.

ADAYLIĞINI ERZURUMLULARDA AÇIKLADI

Erzurumlular Derneği'nde adaylığını açıklayan 40 yaşında 2 çocuk babası olan Fatih Kahrıman, Çok güzel bir ekiple yola çıkacaklarını, Mimar Sinan Mahallesi'ni cazibe merkezi yapacaklarını, bu konuda bilgi ve birikiminin mevcut olduğunu belirtti ve vatandaşlardan destek istedi.Haber okunma sayısı: 862

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • zor be kardeşim işin.

    Misafir 12 Mart 2018 08:29 Hahaaa aynur hanımımı devirecek bu vatandaş 365 değil 1365 gün çalışsa kazanamaz. biz muhtarımızdan çokkkkkk memenunuz..... Erzurumda olusun belki muhtar. orda dene şansını bol şansalar.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Büyükşehir tarihinin en büyük projesinin temeli atıldı

Kocaeli’nin ilk metro hattı olacak olan Gebze OSB -Darıca Sahil Hattının temeli atıldı

Körfez’de ‘eksik gramaja’ ceza

Körfez’de ‘eksik gramaja’ ceza

MHP Körfez’den KTO’ya Ziyaret

MHP Körfez’den KTO’ya Ziyaret

Viyadük altları bakıma alındı

Viyadük altları bakıma alındı

Ekmek Dünyası’nı Başkan Baran açtı

Ekmek Dünyası’nı Başkan Baran açtı

Bu iş aşk işi, gönül işi

Bu iş aşk işi, gönül işi

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI