KELEŞOĞLU

14 Ağustos 2018 Salı

BİZİM GAZETE

Kocaeli Dostluk Kulübü üyeleri ile bir araya geldi

kocaeli-dostluk-kulubu-uyeleri-ile-bir-araya-geldi

Kocaeli Dostluk Kulübü ‘ nün geleneksel hale getirdiği her ay gündemli toplantı programı bilgilendirme ve bol sohbet ile geçti.
21 Kasım 2017 Salı 12:16

 Kocaeli Dostluk Kulübü ‘ nün geleneksel hale getirdiği her ay gündemli toplantı programı bilgilendirme ve bol sohbet ile geçti. Bu ay kulübün gündeminde insanlığın, heryaşta, herkonumda, cinsiyet din, dil, ırk ayırt etmeksizin insanlara zarar veren. Mücadele edilen bağımlılık konusu anlatıldı.

   Kocaeli Dostluk Kulübünün üyesi Eczacı İbrahim Uygun  ‘’ Bağımlılığın sadece madde bağımlılığı değil, internet, sigara, alkol, cep telefonunda birer bağımlılık olduğunu ve tehlikeli boyutlarda olduğu, çocuklarımızın madde bağımlısı arkadaşı varsa ona bireysel, duygusalyardımın dışında esas yapılması gerekenlerin uzman kişilerin yardımına yönlendirmesininöneminden.‘’ bahsetti.

Kocaeli Dostluk Kulübü Başkanı Fazile Özkurt’’ Kocaeli Dostluk Kulübümüzde bağımlılık konusunu işledik; İnsanlığın, yürek acısı olan gizli düşman bağımlılık ile mücadele konusunda, bilgilendirmede bulunan Sayın Uygun ‘ a ve üyelerin duyarlı katılımlarına teşekkür ederim. Bu denizde mücadele için bir damla faydamız olacaksa birlikte mücadeleye hazırız. Çocuklarımıza ve çevremizi korumamız gerekiyor .’’ dedi.

Gündemde olan ve kamuoyunun belalısı olan madde bağımlılığı ve dikkat edilmesi gereken konulara değindikleri için tüm emeği geçenlere teşekkür ettiler. Yeni gündem konularında bir araya gelmek dilek ve temennileri ile Aralık ayını beklediklerini ifade ettiler.

 Haber okunma sayısı: 863

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Baran’ın 17 Ağustos Deprem Mesajı

'Unutmayacağız, Unutturmayacağız' Belediye Başkanı İsmail Baran’ın 17 Ağustos Deprem Mesajı

Körfez’in köylerine Osmanlı çeşmeleri

Körfez’in köylerine Osmanlı çeşmeleri

Mezarlık yoluna ve çevresine asfalt

Mezarlık yoluna ve çevresine asfalt

Körfez’de hacı adayları dualarla uğurlandı

Körfez’de hacı adayları dualarla uğurlandı

‘Barış Masası’ 4 bin kişiye yardımcı oldu

‘Barış Masası’ 4 bin kişiye yardımcı oldu

Kurban pazarı ilaçlandı hijyen için poşet dağıtıldı

Kurban pazarı ilaçlandı hijyen için poşet dağıtıldı

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI