12 Aralık 2017 Salı

Bizim Gazete

Kocaeli Dostluk Kulübü üyeleri ile bir araya geldi

kocaeli-dostluk-kulubu-uyeleri-ile-bir-araya-geldi

Kocaeli Dostluk Kulübü ‘ nün geleneksel hale getirdiği her ay gündemli toplantı programı bilgilendirme ve bol sohbet ile geçti.
21 Kasım 2017 Salı 12:16

 Kocaeli Dostluk Kulübü ‘ nün geleneksel hale getirdiği her ay gündemli toplantı programı bilgilendirme ve bol sohbet ile geçti. Bu ay kulübün gündeminde insanlığın, heryaşta, herkonumda, cinsiyet din, dil, ırk ayırt etmeksizin insanlara zarar veren. Mücadele edilen bağımlılık konusu anlatıldı.

   Kocaeli Dostluk Kulübünün üyesi Eczacı İbrahim Uygun  ‘’ Bağımlılığın sadece madde bağımlılığı değil, internet, sigara, alkol, cep telefonunda birer bağımlılık olduğunu ve tehlikeli boyutlarda olduğu, çocuklarımızın madde bağımlısı arkadaşı varsa ona bireysel, duygusalyardımın dışında esas yapılması gerekenlerin uzman kişilerin yardımına yönlendirmesininöneminden.‘’ bahsetti.

Kocaeli Dostluk Kulübü Başkanı Fazile Özkurt’’ Kocaeli Dostluk Kulübümüzde bağımlılık konusunu işledik; İnsanlığın, yürek acısı olan gizli düşman bağımlılık ile mücadele konusunda, bilgilendirmede bulunan Sayın Uygun ‘ a ve üyelerin duyarlı katılımlarına teşekkür ederim. Bu denizde mücadele için bir damla faydamız olacaksa birlikte mücadeleye hazırız. Çocuklarımıza ve çevremizi korumamız gerekiyor .’’ dedi.

Gündemde olan ve kamuoyunun belalısı olan madde bağımlılığı ve dikkat edilmesi gereken konulara değindikleri için tüm emeği geçenlere teşekkür ettiler. Yeni gündem konularında bir araya gelmek dilek ve temennileri ile Aralık ayını beklediklerini ifade ettiler.

 Haber okunma sayısı: 351

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

ALT KATEGORİLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Körfez 'Kudüs' İçin Tek Yürek

Körfez 'Kudüs' İçin Tek Yürek

Kaya SRC hakkında bilgi verdi

Körfez İlçe de uzun yıllardır faaliyet gösteren Özel Kumlu Eğitim Kurumları yetkili Müdürü Turgut Metin

Hocalı Anıtı tamamlandı

Hocalı Anıtı tamamlandı

Hereke Kalesi’nde çalışmalar sürüyor

Bin 400 yıllık tarih, gün yüzüne çıkıyor…

Atatürk, saygı ve özlemle anıldı

Atatürk, saygı ve özlemle anıldı

Rahmet ve minnetle anıyoruz

10 KASIM 2017 ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI