12 Aralık 2018 Çarşamba

Bizim Gazete

'KENDİM DEĞİL, KENTİM ÖNEMLİ'

kendim-degil-kentim-onemli

Adı Körfez Belediye Başkan Aday Adayları içinde geçen; Siyasetçi-Yazar -İş Adamı Alim Erdemir; gazetemizi ziyaret etti: Erdemir: 'KENDİM DEĞİL, KENTİM ÖNEMLİ'
07 Ekim 2018 Pazar 10:59

'KENDİM DEĞİL, KENTİM ÖNEMLİ'

Gazetemizi ziyaret eden ve adı Körfez Belediye Başkan Aday Adayları içinde geçen; Siyasetçi-Yazar -İş Adamı Alim Erdemir, hiç bir zaman 'kendim' demediğini; her zaman ve her platformda 'kentim' dediğini söyledi ve gittiği her bir ortamda çok büyük bir teveccühle karşılaştığını ifade etti.

KÖRFEZ  ALTININ ÜZERİNDE

Adalet ve Kalkınma Partisi'nde iki dönem İstanbul Milletvekilliğine adaylığını koyan ve kurulduğu günden beri Ak Parti'nin çeşitli kademelerinde vazife yapan bir çok yerel yönetimlerde idarecilik vazifesinde bulunan bir süre Hac vazifesini yerine getirerek kutsal topraklardan çocukluğunun geçtiği Körfez İlçe Çamlıtepe Mahallesi'ne dönen Erdemir, " Körfez çok önemli bir coğrafi konumda yer almaktadır. Önemli sanayi kuruluşları var. İyi bir yönetim sergilendiği takdirde; çok önemli hizmetlerin gelmesi sağlanabilir. Körfez bu gün itibariyle altının üzerinde oturmaktadır. Önemli olan bu altını farketmek ve işlenmesini sağlayarak; katma değer olarak ülkeye kazandırmaktır. Körez çok güzel hizmetlere layık bir ilçedir." dedi.

DEVASA PROJİLERİMİZ VARKörfez'i yaşanabilir, cazibe merkezi haline gelmesi için çok önemli devasa projelerinin olduğunu belirten Erdemir, " Özellikle eğitim alanında önemli projelerimizi hayata geçirerek; öğrencilerimizin imkanlarını artıracağız. Mahallelerde oluşturacağımız 'Mahalle Heyeti' ile mağdur insanların ihtiyaçlarını belediyeye gelmeden karşılayacağız. Modern şehircilik anlayışında asla olmayan elektrik direklerinin toprak üzerinde olmasını  kaldıracağız ve yerin altına alacağız. Bizim Körfez'de Dubai yok;Word'u var; biz buraya Dubai'yi getirmenin derdindeyiz ve bu  şekilde Körfez'i cazibe merkezi yapacağız. Sosyal ve kültürel açıdan gelişmesi için yeni imkanların oluşmasını sağlayacağız. Körfez'in girişlerine devasa görseli olan şelale koyarak; önemli bir görsel katacağız. Yollarıyla, sosyal tesisleriyle; çeşitli yeşil alanlarıyla Körfez yaşanıbilir yerlerin başında gelecektir."dedi.

'İŞSİZLİK ÇÖZÜLECEK'

Körfez'de yaşanan işsizlik sorununu çözme adına önemli hizmet alanları oluşturulacağını da vurgulayan Erdemir, 'Burada vazife yapanların; burada yaşamasını sağlayacağız. Bizim Körfez'de yaşayan insanlar varken; kurum, kuruluş ve özel sektöre başka yerden elaman alımlarının önüne geçilmesine engel olacağız. Yerel yönetimlerde söz sahibi olduğum takdirde; hiç kimsenin hiç bir şekilde ekmeği ile oynamayacağız.İşin ehli olanlara vazife verilecektir."dedi.

'EKİBİMİZ ÇOK GÜÇLÜ'

Kendi alanlarında son derece güzel bir ekiple yola çıktıklarını belirten Erdemir, 'Bizim derdimiz kendimiz değil; kentimizdir. Kentimizin gelişmesine, cazibe merkezi olmasına katkı sağlamak için elimizi taşın altına koyacağız.  Her açıdan Körfez'in gelişmesine katkı sağlamak amacıyla çalışacağız."dedi.

 Haber okunma sayısı: 2130

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

-yonetim--secime-endekslendi

Yönetim ' seçim'e endekslendi

12 Aralık 2018 Çarşamba 07:16
-osman-seker-mhpye-uye-oldu

Osman Şeker; MHP'ye üye oldu

12 Aralık 2018 Çarşamba 07:15
-mesleki-yeterlilik-belgesi-sart

Mesleki Yeterlilik belgesi şart

12 Aralık 2018 Çarşamba 07:12
-muhtar-sohretliyi-mahalleliden-kutlama

Muhtar Şöhretli'yi mahalleliden kutlama

12 Aralık 2018 Çarşamba 07:10
-okul-aile-birliginden-guzel-hareketler

Okul Aile Birliği'nden güzel hareketler

12 Aralık 2018 Çarşamba 07:08

KÖRFEZ GÜNDEMİ

Tahir Büyükakın’danKTO’ya Ziyaret

Tahir Büyükakın’danKTO’ya Ziyaret

Viyadük altlarına LED aydınlatma

Viyadük altlarına LED aydınlatma

Otoban Üstü Camii’nin minaresi tamamlandı

Otoban Üstü Camii’nin minaresi tamamlandı

Kanala düşen köpeği zabıta ekipleri kurtardı

Kanala düşen köpeği zabıta ekipleri kurtardı

Başkan Baran’ın ziyaretçi trafiği

Başkan Baran’ın ziyaretçi trafiği

İmar yolları açılıyor ulaşım rahatlatılıyor

İmar yolları açılıyor ulaşım rahatlatılıyor

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI