16 Eylül 2019 Pazartesi

Bizim Gazete

İki genç girişimci kadın güç birliği yaptı

iki-genc-girisimci-kadin-guc-birligi-yapti

İki genç girişimci kadın güç birliği yaptı
19 Ağustos 2019 Pazartesi 10:18

 

Körfez İlçe Yarımca Mevkii Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi Umut İş Merkezi'nde Şenol Gayrimenkul  isimli iş yerinde güç birliği yapan iki genç girişimci kadın, çalışmaları, azimleri, birlik ve beraberlikleriyle herkese güzel örnek oluyorlar. Nurcan Serçe ve Sinem Şenol isimli genç girişimci iş kadınları, 'Birlikten kuvvet doğar' diyerek bir araya geldiler, kendi aralarında görev paylaşımı yaparak, çalışmalarının sürdürüyorlar.  Birlik ve beraberlikleri; arkadaşlıkları, ortaklıkları ile herkese güzel örnek olan iki genç girişimci iş kadınının azimli çalışması; çalışmak isteyen kadınları cesaretlendiriyor. Başarılı şekilde hizmet veren iki genç girişimci iş kadını; ikinci şubesini Mimar Sinan Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi Mehmet Akif Ersoy Camii'si yanında açmak için çalışma başlattılar.

TADİLAT VE DEKORASYON

Yaptıkları işlerin içinde tamir, dekorasyon, badana, boya, kartonpiyer, alçı, TV ünitesi, seramik, fayans, parke, duvar kağıdı, veraset intikal, hisseli yer birleşimi, her türlü gayrimenkul alım ve satımı gibi alanlarda hizmet veren genç girişimci iş kadınları; en önemli hizmet anlayışının, müşteri memnuniyeti olduğunu dile getirdiler. Ellerinden gelen hizmetin en iyisini yapmak için gece gündüz demeden çalıştıklarını belirten iş kadınları Nurcan Serçe ve Sinem Şenol, 'Emlak işi güven işidir. Bu yüzden bizde en önemli hizmet anlayışımız, müşteri memnuniyetidir. Bizim referanslarımız; yine müşterilerimizdir. Bu işi profesyonel bir şekilde; en güzel şartlarda yapmaya çalışıyoruz. Müşterilerin, Emlak alımında, emlak satımında, kiralamada, bizlere danışmaları kendi menfaatleri icabı olacaktır."dedi.İNCE İŞ BİZİM İŞİMİZ

Bir inşaatın her türlü ince işlerini itina ile yaptıklarını belirten iş kadınları, " İnce iş, görsellik gerektirir. İnce iş, ustalık gerektirir. Kendi alanında uzman ekiple çalışıyoruz. Bu güne kadar hizmet verdiğimiz her bir müşterimiz, bizim için referanstır. İnce iş gerektiren tamir, dekorasyon, badana, boya, kartonpiyer, alçı, TV ünitesi, seramik, fayans, parke, duvar kağıdı gibi inşaat alanları; bizim işimizdir. Bu konuda ihtiyacı olanlar; bize danışmadan, bizden fiyat almadan, iş yapmamaları; kendi menfaatleri icabı olacaktır."dedi.

HER ŞEYİN BAŞI GÜVEN

'Her şeyin başı güven'  diyen genç girişimci iş kadınları Nurcan Serçe ve Sinem Şenol, ' Müşteri, müşteriyi getiriyor. İşimizi, itinalı bir şekilde yapıyoruz. Bu yüzden tercih edilen bir konumdayız. Her geçen gün markalaşma adına emin adımlarla ilerliyoruz. Hizmetin en güzelini vermek içinde gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz; hem cinslerimize de örnek olmaya çalışıyoruz. Emlak ve diğer inşaat işlerinde hizmet almak isteyenler bizlere; 05425204105 VE 05550939303 numaralı telefonlardan ulaşabilirler' dedi.

 Haber okunma sayısı: 603

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

-arif-ersoy-serbest-kaldi

Arif Ersoy serbest kaldı

15 Eylül 2019 Pazar 12:54
-chp-ilce-danisma-kurulunu-yapti

CHP İlçe Danışma Kurulunu yaptı

15 Eylül 2019 Pazar 09:10
-ak-kadinlardan-ziyaret

Ak Kadınlar'dan ziyaret

15 Eylül 2019 Pazar 09:06

KÖRFEZ GÜNDEMİ

Başkan Söğüt Vatandaşlara Aşure Dağıttı

Başkan Söğüt Vatandaşlara Aşure Dağıttı

Macaristan ülke tanıtımı 17 Ekim’de

Başkan Büyükakın, Macaristan Büyükelçisi Viktor Matis’i makamında ağırladı.

Özel Körfezim Eğitim Kurumları Yoğun İlgiye Teşekkür Ediyor

Özel Körfezim Eğitim Kurumları Yoğun İlgiye Teşekkür Ediyor

Özel Körfezim Eğitim Kurumları Yoğun İlgiye Teşekkür Ediyor

Özel Körfezim Eğitim Kurumları Yoğun İlgiye Teşekkür Ediyor

Başkan Söğüt Çırak’ı Tebrik Etti

Başkan Söğüt Çırak’ı Tebrik Etti

Söğüt’ten Yeni Kaymakama Hoşgeldin Ziyareti

Söğüt’ten Yeni Kaymakama Hoşgeldin Ziyareti

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI