SAADET

17 Şubat 2019 Pazar

Bizim Gazete

'Cumuhiyet'e değer katmaya geliyorum'

cumuhiyete-deger-katmaya-geliyorum

Hereke Cumhuriyet Mahallesi Muhtar Adayı genç girişimci iş adamı Abdurrahman Çokbilici; 'Cumuhiyet'e değer katmaya geliyorum'
11 Şubat 2019 Pazartesi 07:26

 Hereke Cumhuriyet Mahallesi Muhtar Adayı genç girişimci iş adamı Abdurrahman Çokbilici;

'Cumuhiyet'e değer katmaya geliyorum'

Hereke Cumhuriyet Mahallesi Muhtar Adayı genç girişimci iş adamı Abdurrahman Çokbilici; bu güne kadar mağdur olan mahallelerine hizmet getirmek için aday olduğunu söyledi.  Cumhuriyet Mahallesi'nin bu güne kadar yeterince hizmet alamadığını; burada yaşayan insanların hep mağdur durumda bulunduğunu, bir çok önemli problemlerinin var olduğunu söyleyen Abdurrahman Bilici, " 1975 doğumluyum. 23 yıldır esnaflık yapıyorum. Evli ve 5 çocuk babasıyım. Amacım; içinde yaşadığımız Cumhuriyet Mahallesi'ne hizmet getirmektir. Bu amaçla aday oldum."dedi.

SORUNLARI BİLİYORUM.

Yıllardır Cumhuriyet Mahallesi'nde ikamet ettiğini belirten Çokbilici, " Mahallemizin sorunlarını çok iyi biliyorum. Çok güçlü bir ekiple yola çıktık. Özellikle alt yapı sorunumuz çok büyük. Yollarımız bozuk. Bir çok hizmet kurumu bizimi mahallede bulunmamaktadır. Sağlık ocağımız yoktur. Bu ve buna benzer sorunları gidermek, mahallemizi modern ve cazibe merkezi haline getirmek için muhtarlığa adaylımı koymuş bulunmaktayım' dedi.MAĞDUR AİLLERE SAHİP ÇIKACAĞIM

Mahallede yaşayan her bir insanın derdini derdi; sevincini sevinci olarak göreceğini belirten Bilici, " Mahallemizde yaşayan her bir insanın zor durumda yanında olacağım. Devletin sunmuş olduğu imkanları; hak eden insanlara vereceğim. Mağdurun elinden tutacağım. Mazlum insanlara sahip çıkacağım. Her türlü sorunlarında yanında olacağım. Gece-gündüz ekibimle birlikte çalışacağım."dedi.

ŞİMDİ DEĞİŞİM ZAMANI

'Şimdi Değişim Zamanı' diyerek yola çıkan Abdurrahman Çokbilici, " Bizde bu şehrin bir mahallesiyiz. Neden bizim mahallede hizmet yok? işte gelmeyen hizmetlerin gelmesi için ben aday oldum. Modern yollar, kaldırımlar, caddeler, parklar ve aydınlatma sisteminin mahallemize kazandırılması için aday oldum. Doğalgaz alt yapısının tamamen çözüme kavuşması için aday oldum. Ben muhtarlığı bir meslek olarak değil: bir hizmet aracı olarak görüyorum ve bu yüzdende aday oldum; muhtar seçilirsem elimden gelen hizmetin en iyisini yapmak için gece gündüz çalışacağım."dedi.

 Haber okunma sayısı: 317

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Körfez’de Şener Söğüt coşkusu

AK Parti’de Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt için düzenlenen aday tanıtım töreninde coşku ve

Aday tanıtım töreni sırası Körfez’de

AK Parti'de belediye başkan adaylarının belirlenmesinin ardından başlayan aday tanıtım töreni, yarın Körfez

Farklı kültürler bizim zenginliğimiz

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, SKM programları kapsamında Körfez Mardinliler

AK Parti Körfez’de mülakatlar tamamlandı

AK Parti’de ilçe belediye meclis üyesi aday adayları için Körfez’de mülakat heyecanı yaşandı

Körfez Belediyesi’nden Bir Köprü Daha

Körfez Belediyesi’nden Bir Köprü Daha

Körfez’e Yeni ve Modern Parklar

Körfez’e Yeni ve Modern Parklar

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI